Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

hehe, pomyslalm ze teraz to juz w sumie moge sie ludziom pokazac;) ale to teraz ja prosze o jakąs twoja fotke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wściekła28
Do Wytrwałej Jeśli uważasz że efektu jojo po tej diecie nie bedzie to chyba Ci słonko przygrzało zabardzo.Ja tą dietę stosowałam 3 lata temu i z 85 spadłam do 65 a po roku już 98 a słodyczy normalnego chleba ciast fast fudów itd to nie miałam w ustach od 4 lat. Weź się zastanów nie ma takiej diety która by nie powodowała efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos bedzie chciał to da rade! a nie ze po osiagnieciu idealnej wagi rzuci diete i zacznie sie OBZERAC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wściekła28
wcale się nie obrzerałam tylko ta dieta jest do d......y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jak dla kogo :) moze to tez od organizmu zalezy :P napewno lepsza niz te wszystkie diety cud :P bo to jest poproste zdrowe zywienie jeszcze w polaczeniu ze sportem..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka 17
wściekła ,to jaka dieta jest nie do doopy ?:o dziewczyny,jecie chleb na diecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny . ja byłam na 1000 kcal odkad do was dołaczyłam z wieloma wpadkami i dzisiaj jest 60kg. Od dzisiaj zaczełam diete jajeczna , same jajka z tłuszczem i tak do soboty. Czy ktoras sie zdecydowała przyłaczyc? Widze ze wy znacie sie ze zdjec na naszej klasie. Czy mogłabym tez was zobaczyc? ja swoje tez chetnie pokaze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemny jem... chociaz teraz ost sie przycisnełam i nie jadam tylko same zupy... przez weekend moze troche sobie poluzowałam :P ale od jutra zupki zupki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest pyszne pieczywo chrupkie z sezamek, kromka 39 kcal i tylko 9 wegli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona20 bardzo chetnie :) napisz na tynkaaaa3@o2.pl swoje namiary jak cie znalezsc :) odezwe sie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka 17
a co zwykle jadacie na sniadania i kolacje ? Z obiadem nie mam problemow ,bo a to zupkę a to miesko z surowką,natomist rano i wieczorem nie wiem co jesc by zamknac sie w 1000 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem zawsze jajka , mozesz ser biały z jogurtem naturalnum , albo sałatke z tunczykiem i jajkiem , z warzywami mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona napisz na maddie90_18@tlen.pl swoje namiary na siebie a dodam cie do znajomych :) Lady mogę wysłac Ci mailem moje dane na nk czy zdjęcie?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłaj co chcesz bylebym w końcu ujrzała twoje oblicze;) zobowiazuje sie nie upowszechniać twoich danych ani twojego wizerunku w jakimkolwiek celu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, o jednym tylko nie pomyslałam.... ze nie majac profilu założonego i tak Cie nie znajde :P heh, poprosze brata zebym mogła skorzystac z jego profilu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie dane Madeleiny na nk
tam są jej fotki ,a Ona jest tak piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pytań... za to mam kompleksy teraz :P Faktycznie mozna by Cię uczynić miss kafeterii;) Blondynki rządzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ktos sie zlituje
i napisze na pomarancz dane made .Taka slicznotka,szkoda że z Bytomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina, gwiazdeczko masz bardzo natrętnego tego adoratora;) Zaczyna mi go być żal, tak ładnie prosi...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zdajesz sobie sprawę z tego,że może sobie nie życzę by ktoś tutaj podawał moje imię i nazwisko 😠 Danych nie podam na forum a fotki też nie wyśle bo potem będzie latać po kafe tak jak na ogólnym zdjęcia różnych kobiecinek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie z takich
by puszczac w net Twe foto,szkoda,że nie chcesz podac linka do profilu,chciałem zobaczyć choc raz jeszcze piekną buźkę Lady marika,dziękuję 👄 :jesteś boska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×