Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

mrrr dziewczyny ale wam zazdrosze jak ja bym sobie pobiegała albo poskakała ... ale o skakance narazie moge tylko pomazyc :( bieganie jakies lekkie juz predzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie wrociłam zaliczyłam 45 minut i tak sie zastanawiam po jakim czasie mozna spodziewac sie efektow?jak myslicie skakanka to dobre rozwiazanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre sama kiedys skakałam :P chociaz słyszałam ze rozbudowuje łydki :/:/ ale jak wszystko bieganie tez... jej ja juz wymiotuje tymi zupami :P na sniadanie zaliczyłam kubek kalafiorowej ;/ :D od wakacji zaczynam dwa razy dziennie biegac rano i wieczorem :D myslicie ze to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany, biegać dwa razy dziennie... Dziewczyny Wy to macie niezłą kondycje... ale nie wiem czy to dobry pomysł, słyszałam że nie należy cwiczyć codziennie bo to za duże obciążenie dla stawów a to może odbić sie potem na zdrowiu w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam,że się powinno biegać co drugi dzień żeby mięśnie miały czas na regeneracje.. ale nie jestem pewna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy kondycja mi spadnie :D jak czasem zdazy mi sie nie pojsc to na drugi dzien ciezko juz sie biega:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi za tydzien sciagna ta szyne z nosi naaaaaareszcie :) Dzis zjadłam pyyszne sniadanko :D 2 wasy (kupilam te 7 zbóz chyba i pyyszniutkie) z szyneczka i JAJKIEM cos ok 200 kcal wyszlo duzo alee pyszne bylo obiad to bedzie kalafior powedzcie mi tak na oko ile gram moze miec plaster szynki taki normalny duzy okragły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Po prostu Karolina
witaj,mam na imię Kasia i chcialam Cię spytać co jadasz na swojej dietce,jak wygląda Twoje sniadanko ,obiad i powedzmy kolacja.Przepraszam,że przeszkadzam,pewnie masz multum takich zapytań,dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuuuje wytrwała ;** jednak ciągle jestem grubasem :( ;D Do kolezanki pytajacej o mój jadłospis to czesto tu pisałam co jem i wogule polecam lektóre 77 stron ciekawej ksiązeczki :) ale do setne sniadanie np; platki z mlekiem . jogurt , np dzis było 2 wasy z szyneczka i jajkiem mm pychotka obiad ; warzywa na patelnie z gotowana piersia z kurczaka , lub leczo z cukini a dzis zjadłam zuupke kalafiorową mm pychotka ;D kolacja to czesto jakis jogurt serek wiejski lub kanapki dzis bede jesc truuskawy :) tak leciutko zmiksowane taki jakby wychodzi jogurt tylko bez zadnych dodatków smietany czy kefiru :) Chyba sie przezuce na zuupki sa naprawde dobre no i najadłam sie nia ;) tak wiec dzis narazie zjadłam 2 wasy z szynka i jajkiem 200 kcal obiad zupa kalafiorowa 150 kca ( chociaz nie wiem czy tyle kcal by wyszlo bo byly same buliony kalafior brokół i czosnku do smaku wegeta ) będa truuuskaweczki troche za mało tego wyszlo ale to nie szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karoliny
dziękuję,pisząc o lekturze chodzi o ten topik,prawda ? bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam same zupki :P fajnie waga leci:D bo w sumie to sama woda a najesc sie mozna chociaz czasem nie powiem ciezko jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrawała tzn
jakei zupki? z czego i na czym gotowane? proszę o rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak lektura= caly topic:) ja jeszcze zjadlam 2 kanpki z pasztecikiem i pomidorem wiec robie podsumowanie dnia sniadanie 2 wasy z szynka i jajkiem ok 200 kcal obiad ; zupa kalafiorowa 150 kcal podwieczorek ; truskaweczki ok 300 gr 100 kcal kolacja ; 2 wasy z cieniutko pasztecikiem i pomidorkiem ok 130 kcal ? wychodzi cos kolo 600 kcal suuper :) juz dawno nie schodziłam do tego poziomu wytrwała ile zjechalas juz na zupkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina,pozwolisz ,że będe sciągać Twoje menu,dobrze ?:D pozdrawiam cieplutko :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne mozna sciagac ..jednak nie uwazam :D siebie za najlepszy pomysł do nasladowania :D hehe chyba teraz bede bardziej patrzyc co jem skoro ktos bedzie bral ze mnie przykład ? a masełka nie uzywam wogule od 3,5 miesiaca ;) to jedyna chyba rzecz na diecie z której naprawde sie wywiązuje i która pozuciłam bezpowrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po sniadanku :) mm w domu mam takie pyszne czeresnie których nie zjem raczej bo sa kaloryczne jak na owoce :D 100g ma 62 kcal :D na obiad zupka wczorajsza czyli kalafiorkowa :) moze na kolacje tez ja zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez po sniadanku :P zupka tym razem pieczarkowa na obiad tez taka a na kolacje z kapusty taka własnie sie gotuje :D no dziewczyny ide sie dalej opalac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przeszlam na diete norweska ale tylko na 2 tygodnie :) potem wracam do tysiaka :) mam nadzieje ze mnie nie wywalicie hee bede dalej pisac i woogule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie... Wyłamowiec sie znalazł:P:P Ale powodzenia życzę i pisz jak Ci to z nią idzie :) No i oczywiście jak spektakularny efekt osiągniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×