Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

hmm... a jak wygląda jadłospis na norweskiej?? Bo zainteresował mnie pomysł krótkotrwałej, restrykcyjnej diety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tak tylko z czystej ciekawości pytam :P hehe, w sumie to juz nie mam głowy do żadnej diety, staram sie jakoś wyjść z tego naszego 1000 ;) juz jest 1200 :D a to tyleeee jedzienia (oczywiście zdrowego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta opier sie głownie na jajkach i greifrutach i powiem szczeze ze dopiero I dzien a mi te jaja sie nie usmiechaja ale jeszcze troche wytrwam :D mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zwruciłam 1 jajko nie dam rady :( wracam do mojej kochane 1000 kcal :) dzis zjadłam grejfrut wołowina ok 100 g i do tego warzywa :) obiad ok 200 kcal ide zjesc sobie jeszcze pół greifruta narazie ok 300 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bijcie bi brawo i gratulujcie bo po wielu nieudanych próbach w końcu zwlokłam sie z łózka o wczesnej porze i poszłam biegać :D i o dziwo czuję się wspaniale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o no gratuluje :D:) ja od przyszłego tyg tez zaczynam rano i wieczorem :P bo narazie kumpela wyjechala a samej sie niechce:P a dieta to kompletna klapa przez week ;/ jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie o dziwo z dieta nie bylo tak traficznie poza piatkiem kiedy poszlam swietowac koniec wakacji waga nie chce spadac :( to bardzo mało mobilizujace ...juz nawet nie słysze komplementów bo nic nie chudne jedyne co to przymierzyłam wczoraj spodenki w deep i to rozmiar M moje marzenie bylo wlasnie miescic sie w M tylko myslałam ze bede nieco lepiej wtedy wygladac brakuje mi ok 5 kg zeby wyjsc na plaze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie good póki co to przez mój weekend wyglądało tak : kawa kawa owoc piwo bueheheh wiem wiem ;P ale nie mam czasu nawet czegoś zjeść itp ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine w palcu
od nogi? :D Ty piękna dziewczyna jestes [widziałem fotkę,kiedys dawalas linka do nasza-klasa-nie rozumiem po co się odchudzasz? wyglądasz slicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeleino daj linka
do n-k ,bo już nie pamietam Twego loginu a chcę obejrzec fotki.Na Boga ,nie odchudzaj się bo jestes przesliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj Madeleinko
warto popatrzeć na takie piękne dziewczę,bardzo proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież tam jest moje imie nazwisko itp nie każdy z forum musi wiedzieć kim jestem więc nie podam ;P w ogole to kim jesteś i ujawnij się pod czarnym nickiem :> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalaine a czy Ty przypadkiem nie masz już jakiegoś faceta?? :P co to za flirty, he? ;) o i widze że masz wielbiciela na kafe:D nie daj sie mu dłuzej prosic, daj linka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wyślij mi jakieś swoje zdjęcie ;p bo wiem jak wyglądają dziewczyny ;p tylko nie wiem jak Ty ;p maddie90_18@tlen.pl :P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zwyczajnym facetem
kiedyś podałas mi imię i nazwisko żebym mógl Cię zobaczyc na n-k ale to było tak dawno,eh:( chciałem znow zobaczyć twe nowe fotki,lubię patrzeć na tak piękne kobiety---jestes najpiękniejszą dziewczyna kafeterii,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przypominam sobie żebym jakiemuś facetowi podawała namiary moje tutaj :> jak coś to podawałam dziewczynom ;> no ale dzięki za komplementy :P o ile są szczere :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on ma rację
że Madeina jest b.ładna .Widziałam również,podawałas dane na cafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×