Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

dziewczyny ogolnie powiedzcie z jakich miast jestescie co myslicie o tym by spotkac sie kiedys tak wszytkie w jednym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzeba bedzie sie spotkac kasiulak tez jest z wrocławia...a co z reszta dziewczyn? jakos spokojnie dzisiaj tu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja Dębica nie wiem czy ktos wie gdzie to jest wkazdym razie wojewudztwo Podkarpackie :) na śląsku mam rodzine w Katowicach no i bywam częstawo w Krk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak jestem. Mam dzis zły chumor i chodze cały czas głodna zjadlam 1 jabłko wada z plasterkim sera i barszcz czerwony z 4 uszkami zaniedługo zjem sobie rybke i kapusta kiszonom i załatka z ogórków musze sie czyms zapchac grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo ja ale sobie zrobiłam danie.. truskawki mrożone.. 140 kcal :P i jogurt naturalny 100 kcal =240 kcal a syta jestem na maxa, na dodatek to było taaakie pyszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po kolacji płatki na mleku kurcze ale mam beznadziejny dzien mogla bym tylko jesc i jesc ;| koszmar taka mam ochote na cos słodkiego ale sie nie dam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ogolnie mało zjadłam :P bo rano szkoła potem zakupy i dopiero wróciłam i zjadłam obiad...rybke z surówka :D a teraz ide na rowerek ejszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dziś też mam ochotę pochłonąć coś pysznego...nie wiem o co chodzi?ale chyba mój organizm tęskni za czymś dobrym a nie ciągle te sałatki,woda i jogurty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cicho statnimi czasy :P dziewczyny co sie dzieje? :D ja zjadłam 100 g ciemnego chleba z margaryna :/ (223 cal) - (50 cal) no i o 13 zjem jakis obiadek gotowane mieso mielone z surówka a na kolacje jeszcze sie zobaczy :) ale sie pogoda zepsuła :/ nie ma jak biegac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zrobiłam sobie peeling kawowy :) Mmmmm, teraz popijam czerwoną herbatkę i rozwiązuje testy z prawka. Za jakieś 10 minut idę na masażer i oglądać na wspólnej a potem kilka ćwiczeń :) a na drugie śniadanko jabłuszko i kiwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×