Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

jabłkami?? a czy to prawda ze one rozpychaja żoładek??? kurcze, ja tam raczej jabłek unikam bo po nich zawsze ssie mnie w zoładku i chce mi sie jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietownica
a ja mam takie pytanie..bo generalnie jestem na 700 lcal mniej wiecej, ale jeden dzien sobie troche "pofolgowałam" tzn zjadłam 2 kiełbaski z grilla i 2 kawalki sernika :P no ale to srednio wyszlo z 1000 moze 1100 kcal w tym dniu, i nagle mi waga skoczyla do gory o kg, w jeden dzien... i własnie nei wiem czy to mozliwe ze tylko dlatego ( w koncu 1100 kcal to tez nie jest wystarczajace dla organizmu na dzien) czy to wina wagi :P bo ze działa jak chce to druga rzecz, bo np wieczorem mam 68,5 kg a rano 69. a przeciez nic nie jem :p byla bym wdzieczna jakby mi ktos cos odpowedzial..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo teraz jestem taka pełna :( i mam brzuch jak na porodówkę;/ no ale uwielbiam jabłuszka. Mi od środy spadło 0.5 kg;/ ciekawe co będzie w tą środę. powoliiii już ta waga leci, no ale to nieuniknione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, mi tez jakos wolno zaczyna lecieć ta waga:/ ale w sumie to Ty jesli się nie myle to chyba w 5 tygodni pozbyłaś sie 11 kg. wiec to chyba normalne ze waga moze w pewnym momencie stanąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przyzwyczaiłam się,że fajnie leci w dół :P a tu lipka. No ale co tam, co ma spaść to spadnie,ważne,że idzie w dół,choćby po 0.1 tygodniowo ale w dół nie w góre :P No i jem normalnie a bałam się,że po tej głodówce wszystko wróci,a jest inaczej. na dodatek w sobote zjadłam ogromne ciacho w Warszawie, ale co tam, pierwszy raz od 17.03 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak do końca maja, no ewentualnie poczatku czerwca nie zobacze 60 kg na wadze to sie załamie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietownica
Lady_Marika --->taak...? jejku teraz tak mysle ze to to, ale wtdy sie naprawde przeraziłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, na pewno to, raczej nie mozna przytyć po jednodniowym obzarstwie:) sprawdziłam na sobie:P chociaz to co teraz dla mnie jest obzarstwem raczej nie jest tym dla innych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietownica
a i jeszcze jedno, na 1000 chudniesz kolo 1 kg na tydzien?, cwiczysz jakos cos? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tego co wiem L-Karnityna wspomaga odchudzanie, jest teg duzo w mięsie kurczaka ale podobno potzrebny jest duzy wysilek fizyczny- wtedy sprawdza sie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na 1000 leci jakos kilo na tydzień:) troche cwicze- hula hop i głownie cwiczenia modelujace, czasem na rowerku sie przejade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietownica
no wiesz...w sumie nie mozna tego obzarstwem nazwac :p tym bardziej ze miesa z grilla ma malo tluszczu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam jest w sumie zestaw na 7 dni, wiec na nic nie licze ale kupiłam z ciekawości :) ciekawi mnie czy np Linea, therm line itp działa;/ chociaż jestem specyficznie nastawiona na takie bajerki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam spaczone rozumowanie jesli chodzi o jedzenie:P czyli juz wiesz na pewno ze nie przytyłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze: to ja w to nie wierze, nie kupuje takich suplementow diety bo szkoda mi wyrzucac kase w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też mi się tak wydaje, zresztą 11 kg zrzuciłam o własnych siłach więc myślę,że te przykładowo 5 też dam sama radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietownica
no tylko teraz jestem ciekawa ile naprawde waze :P ze schudłam to wiem bo widze :P i po sobie i po ubraniach tylko fajnie by było wiedziec ile...jakos tak mimo wszystko lubie patrzec jak waga coraz to mniej pokazuje :P zboczenie takie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
dziweczyny czy Wy aby nie przesadzacie z tymi 700kcal na dobe? przeciez taka ilosc tylko wam spowalnia przemiane materii, powoduje braki roznych potrzebnych skladnikow w organizmie. ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz, ty mimo wszytsko jestes na diecie i ćwiczysz wiec mozliwe ze to pomoze ci ruszyc z miejsca, bo chyba taka jest funkcja tego czegoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fit 26 mógłbys nam powiedziec o co chodzi z tym ryzem??? to jak sie go ugotuje to ma mniej czy wiecej kalorii niz nie ugotowany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to polubiłam bieganie, myślałam,że niezły spaślak będzie ze mnie, ale przebiegłam 3 km :P po 1,5 km i przerwa i spowrotem :) jestem z siebie dumna :P następne bieganie dopiero w sobotę ;/ bo nad jeziorkiem biegam z moim. i zostawiłam tam dres:P ouu kiedy ja ryż ostatnio jadłam, a mam smaka .. też jestem ciekawa jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietownica
nie wiem czy brakuje mi czegos bo skoro lece na ilosc kalorii to jem prawie ze wszystko :P chleb wywaliłam ziemniaki (kiedys tylko z ta zmiana tez sporo schudłam) no i slodycze. aha własnie hehe polecam kisle(kisiele..) i budynie z chudym mlekiem :PP mało kaloryczne a zaspokoi glod na cos slodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
z ryzem to kwestia logiki. jesli 100g suchego nieugotowanego ryzu wsadzimy do garnka z wodą, to ryz "wypije" czesc wody i gdy go wyciagniemy nie bedzie juz wazyc 100, a np 300g (razem z nasiaknieta wodą). Poniewaz woda jest bezkaloryczna, to 100g takiego ryzu bedzie miec 1/3 wartosci kalorycznej ryzu suchego, ale cala torebka ryzu bedzie miec dokladnie tyle samo kalorii co wczesniej. matematyka matematyka.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
w odchudzaniu liczysie nie tylko kalorycznosc, ale jeszcze iG potraw. im wyzsze - tym potencjal tuczacy jest wyzszy. slodkie kisiele, budynie, jogurty - maja wysokie ig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×