Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

Ja ogólnie nie polecam żadnych tabsów na odchudzanie. Osobiście ładłam tabletki z diety kapuścianej i błonnik i ani jedno ani drugie nie pomogło. Nic już nie będę pisać o tych herbatkach (nie pamiętam nazwy) co mają 3 cykle: oczyszczanie, stabilizacja i odchudzanie.. czy jakoś tak. Szkoda kasy - rezultaty żadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietownica
ale kisiel ma duzo mniej kcal jak aktivia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie spsoób odmawiac sobie wszytskiego... weglowodany sa super:) w koncu na tym pracuje móżg:) a poza tym poprawia humor a cale zycie zmierzła chodzić nie mogę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietownica
Madeleina1990 ---> a zes sie sparła :p dobra ok tylko mowie bo to fajny trik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jest cos co mozna jeśc bez zadnych wyrzutów sumienia , nie martwiac sie ani o kcal ani o IG???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo jak kalafiorek, czasem jak przesadziłam wcześniejszego dnia, robię sobie kalafiorka na parze :) taki 700 g, ma 210 kcal a jestem po nim taka pełna,że już do końca dnia nie muszę nic jeść. Pychaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietownica
Lady_Marika ---> tak :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietownica
hehe to fajnie :) nie wiedzialam ze da sie tak poznac tym bardziej ze np "kaj" nie uzyłam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietownica
miałam napomknac o hasioku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietownica
a na marginesie to tez bym chciała miec 65 kg...mmm.. bo mniej to boje sie ze za chuda bede :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
Lady_Marika - weglowodany wcale nie sa takie super. To one przede wszystkim odpowiadaja za odkladajacy sie tluszcz.POza tym organizm jest sobie sam w stanie wyprodukowac pewne ilosci glukozy. Mozg zazwyczaj odzywia sie glukozą i ma pierszenstwo w jej dostawach, ale w wypadku deficytu moze odzywiac sie rowniez na ciala ketonowe. Ja - gdy sie odchudzam - stosuje diety LowCarb, czylidiety niskoweglowodanowe. Sa zdecydowanie najskuteczniejsze, choc zbyt drastyczne obciecie ilosci wegli w diecie odbija sie nieraz na samopoczuciu. w wielu badaniach na ludziach udowodniono wyzszosc diet typu lowcarb mad innymi dietami. wspomne jeszcze ze z minimalna iloscia weglowodanow w diecie, stymulacja insuliny jest minimalna, a wiec i odkladanie sie tkanki tluszczowej - rowniez minimalne, nawet przy duzym nadmiarze kalorii. dlatego wlasnie ludzie na dietach kwasniweskiego czy atkinsa mimo ze objadają sie smalcem i golonką - nie tyją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fit26 eeee... to ja tam wole mało skutecznie ale szczesliwie przez ta diete przejśc:P tym bardziej ze moje proby obciecia węgli koncza sie sennościa, apatia, bladościa i zimnymi konczynami:) czyli nie dla mnie to niestety... a powiedz mi jeszce: czy mozna przesadzic z bialkiem w diecie (ale tego przyjmowanego w naturalnych produktach??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietownica
178 cm mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietownica
no..moze 63 :P ale to juz zalezy jak bede wygladac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na www.dieta.pl to dla mojego wzrostu 174, idealna waga to 60-62 kg, +/-5 kg w zależności od budowy. więc chce te 62 :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietownica
ja sie nigdy nie uwazałam za gruba, sporo mi miesnie waza bo kiedys duzo trenowałam i widac to szczegolnie na nogach :P ludzie mnie zwykle oceniaja na ok 58 kg..wg mnie to sie podlizuja bo bez przesady :P ale gdyby ta moja waga nie wskazała 73 kg :P to bym sie pewnie nie zaczela odchudzac ale sie wystraszyłam ze tak duzo i ze bez przeasady no i sie wziełam do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×