Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

Gość elka231
ja trzy dni piwka juz nie pilam,no coz wytrzymac trzeba.slodyczy nie cierpie ale za to piwo uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty??!! twarde?? kup sobie Wasa 7 zbóż (te fioletowe) są pyszne, chudym twarożkiem z rzodkiewka i ziołami prowansalskimi:) mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990--> mięso z grilla zjedz, piwa nie ruszaj, ciasta nie ruszaj i bedzie git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mięsko z grilla to zjem bo nie jest tłuste ani nic, skusze się na pierś z kurczaczka , ale ciasto :( nie tęsknie za batonikami cukierkami .. jak za ciastem mmm :) i jeszcze chlebkiem z grilla z masłem czosnkowym ;/ no to weekend będzie udręką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak sobie zjesz kawałek domowego ciasta to nic sie nie stanie, nie przytyjesz momentalnie... wiec nawet jak sie skusisz to nie miej wyrzotow sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
Lady_Marika - co chcesz wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady no wiesz , niby tak, ale potem męczą mnie wyrzuty sumienia w sumie od tych 2 msc ani razu nie rzuciłam się na żarcie więc chyba nie jest źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko- pisz co wiesz:) nie mowie że będę sie do tego stosować ale staram sie jak moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fit26, to może ja zapytam, mam w domu kilka koktajli białkowych, jeden ma ok 200 kcal czy to dobry pomysł na kolację? ;> tzn, czasem nie mam pomysłu a nie chce zajadać się węglowodanami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
Lady_Marika - nie mam tyle wolnego czasu. Wiem sporo - bo zajmuje sie zagadnieniami zwiazanymi z dietą i suplementacją zawodowo. Jesli jeszcze nie zapraszalem - to zapraszam do swojego gabinetu on-line... Madeleina1990 - pomysl moim zdaniem bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady , jedna porcja 8 zł, kupiłam w Silesii w tym sklepie takim, na pewno kojarzysz , są tam rózne suplementy diety,koktajle , jakieś batoniki ,zupki w proszku. sklep nazywa się Vita coś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak, wiem gdzie:) hmm... musze tez nad tym pomyśleć... ale zawsze mi sie wydawało ze koktajle białkowe to na przyrost masy mieśniowej sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. wiesz , smaczne są, czekoladowe waniliowe i truskawkowe, bardzo sycą, no i idealne na kolację jak dla mnie bo nie mam pomysłu na coś białkowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
Koktajle bialkowe, zaleznie od klientelli do jakiej są kierwoane - reklamowane są w rozny sposob. Jak dla mlodych sportwocow plci meskiej - to jako wspomagacze budowy masy miesniowej, jak dla odchudzajacych sie kobiet - to jako reduktory wagi... Ja polecam po prostu wycieczkę do sklepu sportwoego i zakup dobrej odzywki bialkowej w duzym ekonomicznym opkaowaniu. Koszt jednej porcji wynosic bedzie wtedy 3 - 6zl. Smaki zwlaszcza odzywek zza oceanu są wręcz nieziemskie (pinakolada, ciastko z kremem, cappucino, jablko z cynamonem itp...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80 g, ma 108 kcal, więc nie ma źle :) aa smaki są cudowne , ja uwielbiam truskawkę mmm :) a ,że białka jem mało, to koktajle się przydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
Madeleina1990 - mozesz podac nazwe preparatu i/lub albo wrzucic sklad? bylbym wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firmy OLIMP perfect body 70 g + 200 ml wody to 35,0 g białka 21,7 g węglowodanów * w tym cukry 2,9 g tłuszcze 5,6 g i jakieś tam inne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
aaaaaa To nie jest typowy koktajl bialkowy, tylko kompletny posilek. zawiera zarowno bialka jak i węglowodany - nalezy o tymp[amietac. jest to rozwiazanie jak najbardziej dobre. sklad z tego co pamietam dosc bogaty, zaiwera m.in. CLA, lecytynę. jest jeszcze kilka firm robiących podobne produkty (typ produktu to MRP). ja nastomiast mowilem juz o samym koktajlu bialkowym, skladającym sie z samego bialka (np bialka serwtkowego, czy kompleksu bialek). Smakowo pyszny jest MATRIX firmy syntrax, ale jest dostepny w opakowaniach 2.3 kilograma no i kosztujeprawie 200zl. Jedna porcja to 20 - 30g. Wiec porcji moze byc nawet 100 z jednego opakowania...;) Ale jednorazowo trzeba wydac sporą kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa. kurde no 200 zł to troche jest ale na dłużej starczy :) Ja sobie ten koktajl zrobię jutro pół na śniadanie i pół na kolację a w między czasie zjem lekki obiad i drugie śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×