Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

Gość dietownica
paola czyli przez miesiac na 1000 schudlas 6 kg, tak? ej kurcze ile ja waze tak naprawde, cooo..:( :P musze znalesc kogos z waga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się udało 12 kg w jakieś 2,5 miesiąca rok temu :) pierwsze kg bardzo szybko spadają, w pierwszym tygodniu chyba 5 mi spadło, a potem to już powolutku ale zawsze :) ja dzisiaj zaczęłam od activii i zmusiłam się do wypicia kawy bez cukru :D W domku czeka na mnie herbatka slim figura 3 stopniowa, zakupiłam chyba 2 miesiące temu bo już wtedy planowałam zacząc odchudzanie :) i tak się odciągnęło a teraz ostatnia chwila przed latem :D na obiad może jakiś twarożek, wafle ryżowe, jakis owoc by się przydał, zaczynam trochę drastycznie, po dwóch tygodniach ciemne pieczywo (kupuję zawsze przy diecie chleb schulstadt bo tam jest wartość kaloryczna jednej kromki:) ) ale zero masła, zero cukru, tłuszczu itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatkujaca odchudzaczka
Hej dziewczyny! Mam 32 lata,170cm wzrostu i 70 kg wagi.chcialabym schudnac do 60 kg.jesli zastosuje diete 1000kal, do tego hula hop i taka domowa gimnastyka,to myslicie,ze jest mozliwe osiagnac te wage w ciagu 2 miesiecy?chce isc na zakupy dzisiaj.prosze Was,poradzcie,jakie produkty najlepiej kupic a czego unikac.Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczatkujaca odchudzaczka
Niechcacy sie pomniejszylam:) mam 175 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlebek ze śliwką schulstadt wafle ryżowe owoce - pomarańcze i grejpfruty cherbatki - wg uznania activia na śniadanie serek wiejski 200g to moja baza :) jeszcze nie mam pomysłu co do obiadu, może jakaś sałatka i to jak na pierwszy dzień wystarczy, musze skurczyć żołądek troszkę to potem będzie łatwiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie tego ze sliwka, wole pelen ziaren- jest smaczniejszy:) poza tym pieczywo chrupkie np Wasa jest ok:) ryz?? ja jem:) a ostatio przerzuciłam się na ryz brązowy, podobno jest zdrowszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te wafle ryżowe to takie troche zgubne- wydaje sie że to takie leciutkie, mało kaloryczne ale jak spojrzysz na opakowanie to okazuje sie ze tak pieknie to nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i owoce i warzywa (również te mrozone),kurczak (najlepiej krótko gotowany albo najlepiej pieczony w piekarniku), jogurty, płatki owsiane (ale ja i tak jem rano musli:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba najlepiej nie zjeżdzać poniżej tych 1000 kcal i jeśc 5 posłków dziennie o stałych porach (ja to już opanowałam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak kolacji raczej nie jem:) wafle ryżowe dają mi poczucie najedzenia, zawsze jakiś sposób, a jogurty to owszem też, najgorzej to jakiś "rozsądny" obiad wymyślić:) a ze śniadaniem to mam taki głupi zwyczaj, że dopiero w pracy jem także płatki mi odpadają niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podobno sniadanie trzeba zjeśc maksymalnie 2 godziny po wstaniu z łożka- wiec sie stosuje do tego:) sensowne na obiad- kurczak w ziołach (pierś z kurczaka max120 kcal) i np gotowana marchewka - syci i nie jest kaloryczne przesadnie:) białko w diecie jest ważne:) a w mięsie kurczka jest L-karnityna wpomagajaca odchudzzanie:) a jak długo juz na diecie jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, dziś zaczynam, ale jak już pisałam rok temu schudłam na tej diecie około 12 kg w ciągu 2-3 miesięcy :) po tym czasie przestałam się odchudzać, waga długo się trzymała a ostatnio znowu się rozpuściłam i jadłam, jadłam, jadlam, zaczęliśmy z moim facetem chodzić na siłownię w styczniu (po miesiącu zaczęłam też chodzić na aerobik) i on dosłownie teraz cały czas coś je a jak on to i ja:D tyle, że jemu to wszystko idzie w mięśnie a mi w pupe hehe... no i znowu mi się przybrało na wadze niestety :( trzeba się wziąść za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
Lady_Marika - pytalas sie czy mozna presadzic z bialkiem. tak - mozna. choc zdania w tej kwestii są podzielone, to osobiscie nie radzilbym przekraczania 2 - 3g bialka na kilogram masy ciala. poza tym nalezy pamietac ze zwiekszone spozycie bialek moze powodowac "zakwaszenie" organizmu - stąd zalecenie by pic duze ilosci wody i spozywac sporo warzyw. Apocalypsis - :) ja tam sie nie chce popisywac, a jedynie wyjasnic pewna kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe odchudzaczki :P ja sie boje wagi, hehe a raczej stanąć na niej :P poczekam do 17stego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka231
hej kobietki.a mozna jesc te zupy mrozone hortexu? np barszcz ukrainski czy ogorkową i nic do niej nie dodawac tylko troche soli i pieprzu.Na opakowaniu pisze ze ma 22kcl w 100gramach.a cala zupa ma 450.mozna ugotowac i zjesc caly garnek przez caly dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka231
cala zupa mialo byc ma 450 gramow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka231
jest tam kto????🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj.... dzieki fit26.... a powiesz mi jeszcze jakie rzeczy mozna jeśc nie martwiac sie ani o kcal ani o IG???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj skład- nie ma żadnych podejrzanych składników to jesz na zdrowie... tylko troche nudno przez cały dzień na zupie tylko jechać... i to tak mało kalorycznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
Lady_Marika - nie ma takich rzeczy. chyba ze sople lodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka231
dzieki za odpowiedz.wiem ze troche nudno jesc zupe przez caly dzien ale codziennie inną to lepsze niz tą kapuscinską jesc przez tydzien non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka231
a chrupki flipsy mozna podjadac w czasie dnia? w 100gramach maja 357kcl.ale w paczce jest gramow 60. to w sumie tak duzo nie wychodzi tych kalorii a zapychają ,i są bez soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie lepiej pieczywo chrupkie?? te same właściwości a chyba zdrowsze od flipsów które jak dla mnie to smierdzą stara skarpetą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka231
juz w sumie sama niewiem co jesc.musze powrocic do swojej wagi z przed dwóch miesiecy,piwkowalam za duzo i 3kg w boczki poszlo.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka231
okropnie twarde jest to pieczywo chrupkie,probowalam jesc to mnie dziąsla bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fit26 napisz coś jeszcze, bo jakoś czytanie twoich postów wpływa na mnie tak że moja diete bardziej na powaznie;) hehe, czy jakos tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×