Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

Gość wczasowiczka
chodzi mi o to czy ktos jakis jadlospis podawal czy cos. :p nie ladnie nie zauwazac grubasow 😠nawet na forum nikt nie zwraca na mnie uwagi 😡ehhh a wy po prostu liczycie kalorie tego co jecie tak i wychodiz ok 1000 kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie zakładamy że powinno być 1000 kcal ale wiadomo czasem jest mniej np 800 a czasem troche ponad 1000. a jak bardzo jestes zdeterminowana?? w tym sensie- jak oceniasz swoje mozliwości w wytrwaniu na diecie, ciezko ci odmowic sobie zjedzenia czegos pysznego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczasowiczka po prostu powinnas zmienic sposob zywienia.. bo co z tego ze schudniesz przez mies na diecie 1000 cal a pozniej "zucisz" sie na jedzenie i wszystkie kg powróca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam w sumie swoje nawyki żywieniowe mam zamiar zmienić na całe życie :P takie typu regularne posiłki nie jeść po 18 ograniczyć słodycze mięso gotowane bez panierek tłuszczu itepe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja moze powiem co ja dzis zjadłam śniadanie: musli śliwkowe fitella (50g) z mlekiem 0,5% II śniadanie: jogurt obiad: leczo z brązowym ryżem(30g) podwieczorek: pół banana z 2 plasterkami ananasa kolacja: 3 kromki chrupkiego pieczywa z ogórkiem zielonym rano, na czczo wypijam szklanke wody z cytryna, i dziennie jakieś 3,5 litra wody i na wieczór jedna zielona herbate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie że na poczatku nie powinno sie przesadnie ograniczac kalorii (np do 700) bo wtedy organizm sie za szybko przyzwyczai, metabolizm sie spowolni a z 700 kcal trudno juz obcinać... ale to moje zdanie bo żadnym ekspertem to ja nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
wczasowiczka - jadlospis i nawyki zywieniowe nalezy zmieniac stopniowo, im mniej gwaltowne beda zmiany tym wieksza szansa ze wejdą Ci w krew na stałe. Ja zazwyczaj proszę klientow o ich jadlospis i dokonuje stopniowych korekt. Zaczynam od wywalenia smieci z posilkow (np slodyczy), i staram sie uporzadkowac rozklad dzienny. To podstaway - od tego zacznij. dziewczyny - czy wy nie przesadzacie z tymi jogurtami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatni mało ich jem :P a co niezabardzo sie nadaja do diety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
słodzone nie nadają sie w ogóle, naturalne mogą być choc nie stawialbym na nie jako na podstawę. tymczasem czesto widze, ze sniadanie - jogurcik, kolacja jogurcik, a ewentualnie na obiad normalny posilek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był taki okres ze czesto je jadłam...bo myslałam ze sa nisko kaloryczne..ale dobrze wiedziec zmienie to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
nawet jesli są niskokaloryczne, to te slodzone - są wysokoindexowe. to poprostu takie bardziej przyjazne slodycze. pewnie ze lepiej jesc jogurt niz ptasie mleczko, ale docelowym pokarmem to one nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale mi sie pare stron nazbierało do czytania :) ale wszystko przeczytałam :) Ale nas tu dużo dawno u nas takiego tłoku nie było pasuje odszukac tabelke :) Ja sie dzis zwazyłam i bylam po II sniadaniu i po płynach i wazyłam 72,3 tak wiec od dzis znów ufam swojej wadze :) jak jutro rano wstane na wadze to pewnie bedzie cos kolo 70 :) Tak wiec ja w ponad dwa miesiace schudłam 14 kg jakies daje motywacje co nie dziewczyny ? WARTO i DA SIE schudnac 10 KG W 2 MESIACE a nawet więcej :) Dorwałam dodatkowom prace po szkole wypełniam ankiety moja nowa szafa bedzie extra i nie zamierzam załowac sobie na nia kasy :) Będe kupowac to na co nigdy nie mogłam sobie pozwolic bo albo sie nie miesciłam albo zle wyglądałam :) Wierze ze do wakacji bedzie bezproblemu moje 64 kg :) A zwiazku z ta praca to dzis łaziłam 4 godziny i jutro tez bede :) extra bo chudne :) A co dzis zjadłam ? a wiec tak sniadanie : platki z mlekiem 150 kcal II sniadanie : jogurt 150 kcal (150g) Obiad : na szybkiego Jogurt (300g ) 300 kcal Kolacja : bigosik z cukini ok 150 kcal :) pomarancza 50 kcal tak wiec dzis jakies 800 kcal nie miałam czasu jesc wiecej noo i tyle godzin dreptania :) ładnie ładnie do 18 maja zobacze moje upragnione 6 a piatek sobota niedziele bedzie 3 dniowa oczyszczająca głodówka :) ale to w celu oczyszczenia organizmu Jeszcze raz witam wszystke :) nowe kolezanki walczace z nadwagą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ogromne gratulacje :) super :) ja czekam z ważeniem do 17stego. i musi być 65. MUUUSI !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje :) poprostu_karolina w 2 mies 14 kg? ja od listopada schudłam 12 tylko ;/ jak ty to robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem :) ale ciesze sie :) co nie oznacza ze juz wyglądam ok ... nadal jestem gruba i nadal zostaje mi praktycznie do mojego ideału drugie tyle ale narazie do lipca skupiam sie na moich 64 kg a moze bedzie nieco mniej ... czas pokaze :) ale do sierpnia na wesele to juz bede extra laska opalona w slicznej sukieneczce :) i wysokich bucikach kuzynkom i ciotkom szczena opadnie :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po pierwszym dniu, jakoś 900 mi wyszło :D na obiad twarożek tylko, rano activia, herbatki i sok tymbarka w sumie 380 kcal w litrze a wypiłam pół jakoś :O rzucam soki :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przeszkadza ciągle moja oponka na brzuchu ;/ jutro muszę zacisnąć pasa.. śniadanie : 140 kcal - koktajl białkowy 2 śniadanie: jabłuszko 60 kcal obiad: gołąbek 150 kcal kolacja koktajl 140 = 490 i ani grama więcej bo dzisiaj przesadziłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
Madeleina1990 - koktajl bialkowy, czyli to MRP olimp tak? warto zeby pierwszy posilek zawieral troche weglowodanow. Jako ciekawostke powiem, ze w kilku badaniach udowodniono, ze dobre, w miare syte i pelnowartosciowe sniadanie - ogranicza chec podadania w ciagu dnia. najlepszym pokarmem okazalo sie byc jajko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fit tak, cały ma 280 kcal ale tego jest za dużo, więc zrobie to po pół. myślisz,że to dobry pomysł ? oo jajko, ja jajek jeść nie mogę, a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×