Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zepsute zęby u dziewczyny

zepsute zęby u dziewczyny

Polecane posty

Gość gość
ja musze isc, zrobic zembiska i pozbyc się kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ła
a jak leczą ubytek pomiędzi 1 a 2 na górze? bo u mnie jst tak mały ze ledwo nitka przechodzi a co dopiero jakies wiertełka......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutne miec zepsute zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra jakas jak to czytam....jak mozna sie doprowadzic do stanu ze zeby sa zepsute......zeby to ozdoba czlowieka co ci z wygladu zewnetrznego jak mas zkibel w gebie ......nierozumie takich ludzi............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba w takim razie lepiej dbać o te zęby. Ja czyszczę zęby 3 razy dziennie, używam płynu do płukania i chodzę raz na pół roku na wizyte do http://www.hercka.pl/ w Gliwicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydkie zęby mogą całkowicie zepsuć wrażenie, myślę, że to nie jest dużo wysiłku regularnie chodzić do dentysty, ja chodzę do http://new-dent.pl/pl/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U dziewczyny, u chłopaka, niezależnie od płci nie wygląda to dobrze i warto zadbać o to, żeby mieć ładny uśmiech. Ja bardzo dbam o swoje zęby i dlatego też co pół roku chodzę do Bamedu na usuwanie kamienia i na kontrolę, dzięki takim regularnym wizytom trzymam rękę na pulsie i wiem, co się dzieje z moimi zębami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darko1231
Mógłbym się związać, ale brak dbania o zęby to głupota. Z drugiej strony nie tak dawno sam popełniłem błąd. Błędem tym było zdecydowanie się na pomoc Dentalux w Warszawie. Nie dość, że wysokie ceny to pomoc na niskim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zęby zawsze warto dbać ponieważ są one odzwierciedleniem naszego zdrowia. Ja niedawno niestety straciłam dwójkę podczas wypadku i miałam z tego powodu duże kompleksy. Zdecydowałam się na wstawienie implantu i jestem bardzo zadowolona. Nie widać żadnej różnicy pomiędzy nim a innymi zębami. Implant miałam wstawiany w klinice Saska Smile w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie byłam u dentysty. Jak 2 tylne zęby bolały to je sobie sama wyrwałam i po kłopocie :-) wystarczy tylko 0,7 i mocna żyłka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wyj****e na to jakie ktoś ma zęby. Mój facet nie ma tylnych zębów ogólnie nie dba jakoś szczególnie o zęby. Mój były nie miał jednej jedynki, słodko to wyglądało. Ja tez nie dbam o zęby, wyj****e mam tyle ze mnie nie bolą i nie psują się i nie najgorzej wyglądają. Mimo alko i fajek. Punks not dead k***a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filtka
ja nie wiem jak można nie dbać o zęby przecież to Nasza wizytówka, ja nawet teraz wykupiłam specjalny pakiet stomatologiczny w Lux medzie za 49 zł, cena bardzo atrakyjna a do tego mam pełen zakres usług w ramach pakietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popilka

to prawda lux med jest donry, mają fajne pakiety no i dzięki temu ze ma się taki pakiet to można regularnie odwiedząć stomatologa i kontrolować co dzieje się w naszej jamie ustnej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikarka

z tego co wiem to w tamach pakietu masz nielimitowany przegląd, 3 znieczulenia w cenie, zniżka na 3 pierwsze wypełnienia, więc czerpiesz już do samego początku benefity z korzystania z tego pakietu, warto przeanalizować i sprawdzić czy sie nam opłaca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longtail

ktoś wyżej napisał, że smutne jest mieć zepsute zęby. Moim zdaniem znacznie bardziej smutne jest mieć zepsute zęby i nic z tym nie zrobić. Dla mnie to, żeby były one zdrowe jest ważniejsze niż ładne i białe, ale o zęby dbam jak tylko potrafię, czyli nitkuję, szczotkuję (a raczej odwrotnie i co pół roku zaglądam do Bamedu, żeby sprawdzić, czy moje zęby na pewno są w dobrej kondycji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od wielu miesięcy korzystam z centrum stomatologii Eurodenatal i nie mam zamiaru niczego zmieniać! Jest to doskonałe miejsce jak dla mnie – można dobrze i w komfortowych warunkach wyleczyć zęby w dobrej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×