Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna_112

5 TYDZIEN CIĄŻY - DOLEGLIWOŚCI I OBJAWY

Polecane posty

Gość Ja obecnie jestem w 8 tyg
w 5 chyba miałam mało objawów, dopiero na przełomie 6/7 mi się zaczęły mdłości, sennośc (po powrocie z pracy do domu dłuuuga drzemka, plus przesypiam całe noce), częste siusiu, podbrzusze delikatnie pobolewało mnie w okolicach spodziewanej @ ale juz przeszlo, sutki mam teraz ogromne :D piersi sie powiększyły i trochę bola ale da sie przeżyc. Widziałam juz jak dzidziusiowi bije serducho na USG.:) A o poronieniach i innych takich radzę nie czytac, bo stres źle na dzidziusia wpływa. Lepiej nie kłaśc sobie do głowy takich rzeczy, tylko myslec pozytywnie. Będziemy mamusiami, musi byc dobrze !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja obecnie jestem w 8 tyg
A na pierwszą wizyte radze isc w okolicach 7 tyg, ja tak byłam i juz serduszko bilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do crayzyyyyyy
hej wydaje mi sie że nie można mieć jednocześnie okresu i być w ciąży , w tym miesiącu dostałam @ 1 dzień był i zniknął zrobiłam test i negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam taką sytuację
staram się o dziecko 1,5 roku. Na razie bez efektu. Do tej pory co miesiąc uważnie obserwowałam płodny śluz i bół owulacyjny. W obecnym cyklu niczego takiego nie było. Tydzień temu robiłam test. Wyszedł negatywny. Martwię się jednak dlaczego ten cykl jest inny. Jestem bardzo "sucha" przez cały cykl (dziiaj mija 24 dzień cyklu a moje cykle wynoszą 28-29 dni). Czy to zaburzenia płodności? Ktoś tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkaaaaaaaaaaa
hej ja tak miałam w tamtym miesiącu, sucho cały cykl, teraz jestem 3 dni po @ zobaczymy czy śluz sie pojawi w tym cyklu czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam taką sytuację
ierwszy raz mi się tak zdarzyło a nie jestem pierwszej młodości, niepokoję się, że to może zapoczatkować fazę przed menopałzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateja
Witam wszystkie przyszłe mamusie!! Ostatnią miesiączkę miałam 02.02. ( sorki że tak prosto z mostu o tych sprawach :)) test zrobiłam 12.03. - dodam że nie robiłam wcześniej bo bałam się że wyjdzie negatywny jak przez ostatnich kilka miesięcy. II KRECHY!!! Bosko !!! czyli teoretycznie 6 tc. Do gina poszłam tydzień później 19.03. czyli teoretycznie 7 tc - badanie gin - no jest ciąża, no to jeszcze od razu usg bo byłam prywatnie więc jak się płaci to za komplet badań nie ? A tu zonk !! NIC NIC NIE MA !!!! Nawet pęcherzyka !!!! PUSTO!!! Gin powiedział że to pewnie pozamaciczna ciąża bo z okresu to już dosyć zaawansowana ciąża a jeśli jej nie widać na usg to raczej nie ma innego wytłumaczenia. Kazał jeszcze zrobić bete i przyjść dzisiaj czyli 23.o3. Nie macie pojęcia co ja przeżyłam - płakałam, nie mogłam spać ani jeść, żadna praca mi się do rąk nie kleiła KOSZMAR!!!!! Wierzcie mi KOSZMAR. Zrobiłam bete jeszcze po 2 dniach i rosła ładnie pierwsza wyszła 1025 a po 48 godz 1610 - ale jak zaczęłam liczyć to mi wzrost wyszedł 59% a nie 66% jak wszędzie w necie podają............. Dzisiaj w nocy obudziłam się o 3 nad ranem i po spaniu.... o 8 usg i się okaże czy szpital i operacja czy może jakimś cudem wymodlony zdrowy dzidziuś - NO I BYŁ PĘCHERZYK I CIAŁKO ŻÓŁTE !!!!!!! Okazało się że owulacja mi się baaardzo przesunęła i jestem dopiero na przełamie 4 i 5 tygodnia NIE MARTWCIE SIĘ DZIEWCZYNY NA ZAPAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Może któraś z was mi pomoże, nie czytałam całego topiku, bo to setki postów. Miesiączkę ostatni raz miałam 22.02.2012 i ostatnio zrobiłam test, dwie gruube i wyrazne krechy, nie moglam uwierzyc wiec zrobilam nastepnego dnia znow i to samo. Strasznie od kilku dni bolą mnie piersi, ciągle jestem senna w dzien, na jedzenie nie moge patrzec, a jesli juz zjem to bardzo mi nie dobrze, no i ten ból w podbrzuszu i kujący prawy jajnik czasem. Poszlam go ginekologa juz uradowana. Ten zrobil mi USG dopochwowe i powiedzial, ze "COS" tam jest, tylko ze na 5 tydzien jakoby, ze w takim jestem jest to duzo za male. ma ponad 2 mm. Nastraszyl mnie, ze moze to byc problem z jajnikiem i jesli tak bedzie to czeka mnie leczenie. ZAczelam tak sie cieszyc, a jak on to powiedzial to przykro sie zrobilo, ze to moze byc jednak to.. nie wiem co robic. moze ktoras z pań miala podobnie. prosze o jakies rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffe19
Witam, Moja sytuacja jest nieco odmienna. Nie zrobiłam jeszcze testów, jednak po waszych opisach sądzę że mogę być w ciąży. Od niedawna mam bóle i zawroty głowy, ciągle jestem zmęczona i cały czas śpię, bardzo emocjonalnie reaguje na najmniejszy szczegół, zauważyłam też że powiększyły mi się sutki, ponad to czasami dostaję dziwnych skurczy brzucha (przy tym bardzo bolesnych), bardzo dużo jem ( co jest dziwne w moim przypadku). Dodam, że z moich obliczeń wypada około 5 tydzień, jeśli jestem w ciąży. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieciastka45678
najlepiej to zrób sobie test, albo idź do lekarza, ja jestem w 5 tyg ciąży i mało jem, dużo spię, nie ma reguły na to jak to przechodzi ciąże, każdy organizm jest inny i przyjmuje to inaczej, więc idź do lekarza najlepiej:) albo jeszcze z rana zrób test, napewno Ci wyjdzie i będziesz wiedziała. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie miałam zadnych
objawów w tym okresie, dużo kobiet sobie je wmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka1992
siemka podejrzewam że jestem w ciąży ponieważ jestem senna dużo śpie ,trochę sie rozleniwiłam na nic nie mam ochoty nigdy nie lubiłam dużo jeść a teraz co 2 godziny chodzę do lodówki,swędzą mnie cycki a za razem mam ciemno przed oczami wymiotować nie wymiotowałam jedynie na początku a teraz by wypadało że jestem w 5 miesiącu lecz okres mam ale mi się spóźnia czy możliwe jest że jestem w ciąży jak coś to odp pisać na numer gg 41386514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataja
u mnie początek 6 tygodnia.Też jestem zmeczona senna,mam wymioty i bóle brzucha,lekarz mówi że to świadzczy o tym że wszystko jest ok.Na bóle brzucha mam brac no-spe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 synków
witam przyszłe mamy ja jeszcze nie byłam u lekarza mam stracha. zrobiłam test tuż przed miesiączką wynik był 1 kreska ulrzyło mi ale z samopoczucia było coś nie tak więc siadłam do neta i zaczełam czytać że test przed miesiączką może być nie wiarygodny. okresu miałam tylko 1 dzień więc zrobiłam 2 test po około 5 dniach od okresu wyszedł też 1 kreska ale wiem że jet coś nie tak. Od 2 tygodni mdli mnie od rana do wieczora, nadmiernie nie jem, piersi mam bez zmian nawet nie bolą tylko przed okresem ale za to powiękrzył mi się brzuch około kilka cm. w obwodzie i w dodatku więcej sikam. Boje się że to ciąża a na 3 dziecko nie jestem gotowa. pomocy czy to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tristelady
Witam!!! Jestem w 5 tc (pierwsza ciaza)objawy to czeste siusianie, sennosc, czesto mam nagle uczucie glodu, dzis mialam zawroty glowy. W dzien jestem mega senna a w nocy nie moge zasnac(chyba za duzo mysle) ogolnie pobolewa mnie podbrzusze i bardzo sie tym martwie. chociaz staram sie myslec pozytywnie. jestem obecnie w uk ,ale zamierzam wrocic do polski gdyz tu dziwnie jest z badaniami ciaze prowadzi polozna itp. a w polsce bede miala mame czyli kobiete z ktora bede mogla porozmawiac o tym co mnie martwi i pytac o wszystko a nie jak tu tylko internet:DD Kataja -Gratuluje :DD do mama 2 synków hmm wydaje sie,ze to nie ciaza,ale jesli nadal sie tym martwisz to radze udac sie do lekarza:Dpo co masz sie zadreczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Wczoraj teścik pokazał 2 kreseczki byłam od razu u gin. stwierdziła 5 tydzień ciąży . Dzisiaj jadę na pierwsze badania :D Jeśli chodzi o objawy to bóle piersi i podbrzusza ale głownie po lewej stronie jak przy okresie . Czasami mam wrażenie ze jest mi niedobrze ale na tym się na szczęście jeszcze koczy . Poza tym śpioch mnie łapię . Jesteśmy z mężem mega szczęśliwi bo pragnęliśmy maleństwa , jesteśmy rok po ślubie i od 3-4 miesięcy myśleliśmy o dzidziusiu już ale bez specjalnych wyliczeń postawiliśmy na szczęśliwy traf i się udało . Pozdrawiam was Kobietki trzymajcie się i maleństwa cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka76
Nie wiem już czy to ciąza, czy nie... jest 35 dc Ok. 10-11 dnia cyklu leciutkie plamienie (??) - staranka :) Owu wydawało mi sie ze była tym razem ok. 21 dc - staranka :) tyci tyci plamienie w 28 - 29 dc. (implantacyjne??) do dzisiaj 35dc @ nie ma Temp. nie wskazuje na podwyższoną - jest poniżej 37'C Cykle mam 28-34dniowe Duuużo śluzu - przejrzysty, ciągnący jak w okresie płodnym.. Piersi jak balony, ale nie bolą Test negatywny w 29dc, 32 dc, 34 dc... I co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1185
Jestem w 5 tygodniu ciąży i oprócz bolących piersi ale nie tak strasznie i że ciągle ziewam to nic mi nie dolega. Moja Pani Doktor kazała mi pokazać się dopiero za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
ja jestem w 5 tyg. i 4 dniu :) jestem senna, rozdrazniona a co najgorsze cały czas mi niedobrze i wymiotuję :/ nie moge patrzec na jedzenie :/ w 1 ciąży miałam dokładnie to samo :/ na pioczątku schudłam 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabsi
Hej dziewczyny. Łażę po różnych forach dla ciężarnych, czytam, że jesteście śpiące itd... Ja wcale nie czuje zmęczenia- no, może wieczorem- po pracy. Mam spory apetyt, ale czasem biora mnie mdłości- rano i wieczorem. Nie jest to przyjemne.. Wszystkim życze spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angi1991
Hej, ja jestem w połowie 5tc;) Piersi mnie mega bolały w 3 i 4 tc. A teraz przestało. Co do jedzenia to mam różnie. Pomyśle, że mam na coś ochotę, ale jak już dochodzi do zjedzenia to jednak stwierdzam, że to nie to. Jeść coś trzeba, wiec lekko wciska w siebie jakieś śniadanko i obiad. Spać mi się chce, lecz za bardzo nie mam jak, ponieważ pracuje. Ogólnie to robiłam 3 testy w 4tc i na każdym ten pasek II pojawiał się strasznie delikatny. I zrobiłam test krwi. i wyszło. Poszłam na usg lecz jeszcze nie mogłam zobaczyć swojej ukochanej "kropeczki" bo za wcześnie i aparat nie wykrywał pęcherzyka. Może w tym tyg. już uda mi się zobaczyć. Lekarz przepiał mi oczywiście kwas foliowy i luteine ( chyba tak profilaktycznie, zeby nie doszło do poronienia). Trzymajcie się dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaaaaa
hej :) Ja wczoraj w tusty czwartek dowiedzialam sie ze jestem w ciazy w 5 tygodniu nieco dziwi mnie to ze boli mnie brzuch jak na okres to ustąpi czy nic w tym momencie nie dzieje sie dziecku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angi1991
paaaaa : mnie też tak pobolewa. to podobno normalne, bo macica się rozszerza. Powoli możesz myśleć o USG, choć nie wiadomo czy czy już będzie widać pęcherzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlaIla123
Walentynki, poszłam do ginekologa, kilka miesięcy temu zaniknęła miesiączka, ale że nie pierwszy raz, to chciałam odczekać, myślałam, że po 3 msc się pokaże. Poszłam by poznać przyczynę, a tu okazuje się, że piąty tydzień... z mężem nie chcieliśmy mieć dzieci. Ale teraz zaczynam się obawiać, że będę się cieszyła, że zaczniemy się cieszyć i coś się stanie. Okaże się, że jednak nie, albo że poronię. Mam usg, widać chyba ten pęcherzyk, nie wiem czy to to, bo nigdy się tym nie interesowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka 2807
Hej! Jestem w 5 tygodniu ciąży. Cały dzień boli mnie lewy jajnik. Ból jest dość mocny. Martwię się bo trwa to już kilka godzin. Dzwonilam do mojej gin ale ona powiedziała że to przez moja@.dzisiaj jest termin. Zalecila nospe.tylko ze to nie pomaga. To jest moja druga ciąża. Pierwszą poronilam w 8tc.czarne myśli mnie nie opuszczają:( czy to jest normalne? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka 2807
Dzisiaj jest już lepiej. Ból praktycznie przeszedł ale były momenty kiedy nie dawałam rady:(juz nie mogę się doczekać 9m.pozdrawiam wszystkich:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk1
witam chcialam sie spytac jesli wspolzylam w 3 lutego. pozniej dostalam okres 11 lutego. a w tym miesiacu okres mi sie spoznia. jest to mozliwe abym byla w ciazy.?? nie mam zadnych objawow. nie chce byc terazz matka. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasi...1a
Wczoraj byłam u ginekologa 4-5 tydzień widać pęcherzyk 3 mm i tyle bo nic więcej nie mogła powiedzieć bolą mnie piersi powiększyły się pozatym nie mam innych objawów Pani tylko powiedziała, że na brzuch jak bedzie boleć to nospa a jeśli się pojawią krwawienia/ plamienia to od razu do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja o ciąży dowiedziałam się wczoraj i od razu potwierdziłam ją u lekarza. Dziś zaczyna się 5 tydzień. Oprócz nabrzmiałych i bolących bardziej niż przed miesiączką piersi nie zauważyłam żadnych objawów, no może częściej/szybciej/bardziej nagle robię się głodna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×