Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna_112

5 TYDZIEN CIĄŻY - DOLEGLIWOŚCI I OBJAWY

Polecane posty

Gość gość
czesc dziewczyny! ja zrobilam dzisiaj test i jest pozytywny ( wychodzi 4 tydzien ) Niestety do gino na wizyte dopiero za tydzien Ja tez mam bol brzucha i obolale piersi a poza tym czuje sie dobrze a nawet lepiej niz zwykle! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojojojojjjjjj ja oddaje mocz jakies 100000 razy dziennie :) jak opetana :) zaczal sie 6 tydzien, faolek ma termin na Sw Patryka :) bedzie ciekawie Spieeeeee jak szalona sikamjak szalona i objadam sie jak szalona :) takie uroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam :) tez jestem w 5 tygodniu ciazy, boli mnie brzuch jak na @ ale nie ciagle tylko z przerwami. Mam bardzo wrazliwe sutki i ciagle mi sie odbija. Od 3 miesiecy bralam luteine po jednej tabletce,a teraz biore rano i wieczorem. Mam nadzieje, ze te bóle nie sa grozne bo przy pierwszej ciazy w 5 tyg mialam krwawienia i podobny bol w podbrzuszu i wyladowalam w szpitalu na podtrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, dowiedziałam się o ciąży w dniu spodziewanej miesiączki, bo już od kilku dniu podejrzewałam, że coś może być na rzeczy :) i rano szybko zrobiłam test. Dziś jestem w 5 tygodniu ciąży. Jestem szczęśliwa, ale nie mam prawie żadnych objawów (poza oczywiście wielkimi piersiami, brakiem miesiączki i pozytywnym testem). Czy coś ze mną jest nie tak? Oczywiście nie czekam na mdłości, senność itd., ale czy wy też miałyście tak bezobjawowo? w którym tygodniu mogą pojawić się jakieś większe objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himalaie
Hej. Ja kiedys bylam w ciąży ale plud mi obumarl wiec mialam skrobanke. Teraz jestem w 5 tc mam lekkie klucia,bolące piersi najbardziej po brzegach czule sutki, czasami glowa mnie boli ale wymiotow brak.Pozno chodze spac bo nie moge zasnac co do jedzenia nie za barzdo mi sie chce jesc i czuje sie zmeczona.Nic mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agomir
Witam ;) mam pewien problem, mianowicie ostatnia @ miałam 23.08, która trwała 6 dni. Cykl mam regularny co 28 dni. Z tego względu, ze @ mi sie spóźnia poszłam do Gin aby potwierdzić lub wykluczyć ciążę, a tu zonk ! Na USG nie ma śladu ciąży ani nic !! Licząc czas od ostatniej @ powinien to byc 5tc. Moje pytanie brzmi czy Wasze fasolki były juz widoczne w 5tc na USG ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agomir
Dodam, ze przed wczoraj zrobiłam dwa testy i wyszły pozytywnie z tym, ze jedna krecha była bardzo jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marabu
ja jestem w 5 tyg i 4 dniu i nie mam żadnych objawów. Trochę mnie to niepokoi. Czasem pobolewa mnie brzuch, a raczej kłuje lewy jajnik. Wczoraj byłam u lekarza,robił mi USG i właśnie po lewej stronie jest ten pęcherzyk. Dokucza mi też ból krzyża na odcinku lędźwiowym, ale nie jest to ból nie do zniesienia. Trochę pobolewa może ze względu na siedzącą pracę. Nie bolą mnie piersi, nie jestem zmęczona-wręcz przeciwnie, zasypiam koło 24 w nocy i budzę się o 6 rano. W ciągu dnia też nie jestem zmęczona. Najbardziej niepokoi mnie brak bólu piersi. Bolały mnie jedynie kilka dni po owulacji, ale to chyba za wcześnie na objaw ciąży? I dlaczego teraz nie bolą? Nie mam mdłości, nie drażnią mnie zapachy,do WC z siusiu też chodzę jak zwykle kompletnie nic mi nie jest, oprócz spóźniającej się miesiączki i 2 pozytywnych testów. Powiedziałam lekarzowi o moich obawach i o tym,że nie mam objawów. Przepisał mi Luteinę 50 2x1 tabletce pod język dziennie. Czy któraś też tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agomir
Mam dokładnie tak samo, prócz 2 pozytywnych testów nie mam żadnych objawów. Brak zachcianek, brak bólu w piersiach.. :) Doskwiera mi tylko ciągłe zmęczenie mimo bardzo młodego wieku :) Pierwszy raz kiedy to byłam na wizycie pani doktor nie widząc nic na USG przepisała mi luteinę pod język, następnie kazała mi przyjść za tydzień na kolejną wizytę ! Tydz pózniej była juz inna pani doktor i kiedy dowiedziała sie, że została mi przepisana luteina była w ogromnym szoku ponieważ, w tak młodym osobą jak ja nie powinna brać luteiny ponieważ jest to HORMON, który ingeruje w organizm i go rozreguluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia000
Witam przyszłe mamy jestem w 5 tyg ból sutków od tygodnia i ból brzucha coraz dłuższy i bardziej odczuwalny ale gmin mówi mi że to normą. Dostałam folik 1 tab dzienniemprzez 30 dni za dwa tyg mam wizytę z usg i wtedy witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EvelynW
Jestem w trakcie piatego tygodnia i ogólnie czuję się dobrze, ale w niektóre dni bolą mnie piersi, wymiotowałam na szczęście tylko raz, ale czasami jest mi niedobrze, mam cały czas gazy :P to jest dośc krępujące :P Jestem trochę zmęczona, a z jedzeniem mam tak : kilka dni mam takich, że zjem tylko rano kanapke, później jakąś zupkę po południu i jestem straaasznie pełna, a w inny dzień znów bym pochłaniała czekoladę tonami :P Ale trzeba się pilnować :P Ogólnie myślałam, że będzie gorzej, takie dni, że czuję się bardzo przemęczona zdarzają się sporadycznie. Bólów brzucha nie mam, chyba że coś w kierunku gazów, czuję czasem jak "wędrują" jelitami :P O, no i jeszcze, to, że często latam siusiu i budzę się wcześniej niż zwykle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agomir
Już jutro rozpocznie się 8 tc , moja fasolka już jest coraz większa :D Czujemy się extra, męczy mnie tylko meeega leń i lekki ból brzucha! :( Mam pytanie, mianowicie czy Wam też doskwierają nocne koszmary ?? Od początku ciąży śnią mi się same pogrzeby :o Pozdrawiam młode mamusie ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek800
hej,jestem w 5tc,jest to moja pierwsza ciaza,czytajac jakie kobietki maja objawy to chyba jestem szczesciara,bo ja jestem tylko zmeczona i ciagle senna,nie mam zadnych mdlosci ani zachcianek,czasem zaboli mnie podbrzusze ale szybko przechodzi,wczesniej bolaly mnie mocno piersi teraz prawie nie bola wcale;)czytajac te wszystkie wypowiedzi teraz nie wiem czy to zemna jest wszystko w porzadku?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka84
hej!! dzisiaj zrobiłam test.wyszedł pozytywny :)to moja 3 już ciąża.cieszymy się z mężem bardzo.jak na razie to brzuch pobolewa tak jak przed miesiączką.innych dolegliwości nie ma i w poprzednich ciążach też nie było.pozdrawiam dziewczyny i dla pocieszenia to tylko te pierwsze 3 miesiące są takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:) wczoraj po 16 miesiącach starań o dzidzię w 32 dc zrobiłam 3 testy. Na każdym dwie upragnione krechy! :) tak bardzo się cieszę i zarazem boję czy wszystko będzie ok, czy sobie poradzimy z partnerem. Moje objawy to kilka widocznych żyłek na piersiach, ból piersi, sutków, ból brzucha jak na okres oraz ciągłe zmęczenie, nawet gdy leżę i nic nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jestem w 5 tyg ciazy, tak wyszlo z beta hcg i testy ciazowe tez pozytywne. Testy wyszly juz 4 tyg po okresie a cykle mam min 36 dni. Dokladnie wiem kiedy zaszlam bo maz przyjezdza raz w.miesiacu na weekend z delegacji wiec bylo to 19 pazdziernika. Wizyte mam 13 listopada mam nadzieje ze bedzie to tylko potwierdzenie i same pozytywy bo dodam.ze strasznie sie martwie. To moja 2 ciaza, staralismy sie 3 cykle po odstawieniu tabletek wiec stosunkowo krotko. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok bo synek bardzo sie cieszy i chce miec rodzenstwo:) z racji tego ze to ciaza planowana, bardzo wsluchuje sie w swoje cialo i juz 2-3 dni po stosunku wiedzialam ze doszlo do zaplodnienia. Wskazywal na to sluz ktorego nie mialam juz wiele lat. Gesty, obfity, bialy, smietanowy, gladki. Pare dni. Pozniej zmienila sie ilosc na duzo mniejsza i tak zostalo. Po ok tygodniu zaczely pobolewac mnie piersi przy dotyku. Teraz troche zelzalo ale dalej sa troszke tkliwe. Teraz w sumie nje mam zadnyh szczegolnych dolegliwosci. Mdlosci moze jakies drobne wieczorami ale nie przeszkadzajace w funkcjonowaniu. Pic mi sie chce jedynie bardzo i to byloby na tyle. Dodam ze w pierwszej ciazy nie mialam kompletnje zadnych objawow. Zadnych! Mam nadzieje ze bedzie tak i teraz:) oby do wizyty u gina i zeby wszystko bylo ok... pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agomir
Witam wszystkie mamuski ! W tym tyg razem z moja Kruszynka kończymy 11 tc. Moja Myszka ma juz wykształcone kończyny i jest cudowna !! :) Od ostatnich dwoch tyg. czuje sie fatalnie, mianowicie mimo braku wcześniejszych objawów pojawiły sie wymioty, pragnienie, brak apetytu i ochoty na jakakolwiek potrawę :( Zmeczenie i lenistwo wzięło gore ! :( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część dziewczyny jestem na przełomie 5-6 tc czuję się potwornie jest mi żle do tego dochodzi stres bo lakarz na którego trafiłam daję niewielkie szanse na rozwój tej ciązy ciekawy jest fakt że widziałam na ekranie bijące serduszko a lekarz podchodzi do tego ;zobaczymy czy się utrzyma za tydzień ja nie czyścimy macice. Myślę że mógłby się powstrzymać od takich komentarzy. Nie zaproponował mi brania kwasu foliowego nic kompletnie niepytał czy miałam problemy wcześniej Niemiecki lekarz Thomas Dubler z Franfurtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwkaa001
Czesc dziewczyny ;) Prawdopodobnie jestem w 5 tyg, prawdopodobnie, poniewaz tydz temu robilam test ale wyszla jedna krecha;/ Jednak niepokoi mnie fakt, ze jestem ciagle zmeczona, bola mnie piersi, gazy i bol brzucha ( chociaz niewiem czy to objaw ciazy czy nerwicy jelit, na ktora choruje), czeste bole glowy, uderzenia goraca i zimna, no i odrzucil mnie zapach farby, ktory do tej pory lubilam. Myslicie, ze sa duze szanse zebym byla w ciazy? Bardzo bym chciala. Dzisiaj powinnam dostac @, na szczescie jeszcze nie ma, ale do kolejnego testu wstrzymam sie jeszcze pare dni dla pewnosci wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agomir
Marysiaczek ! Koniecznie skonsultuj sie z innym lekarzem ! Moim zdaniem to co mówi ten lekarz to jest totalna porazka !! Jezeli u Twojej fasolki bije serduszko to musisz o nia walczyc. ! Koniecznie bierz kwas foliowy, nie zaszkodi a napewno pomoze. Folik kupisz w kazdej aptece bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donna30
Witam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie....Jestem jeszcze przed miesiączką lecz wczoraj robiłam test który wykazuje ciążę 6 dni przed miesiączką. Robiłam test 24 listopada a @ ma przyjść 27 listopada.....ale test wyszedł pozytywny.Widoczna druga kreska...Jestem taka szczęśliwa, tylko prześladuje mnie strach że miesiączka przyjdzie....Mieszkam w UK i tutaj źle podchodza przychodnie do pierwszych 3 miesięcy ...uważaja to jako okres poronny.....Tak bardzo bym chciała byc teraz w Polsce..byłabym spokojniejsza...Dzisiaj idę na bete do przychodni a w nastepnym tygodniu jade na wizyte oczywiscie do polskiego ginekologa.....Nie ufam tutejszej brytyjskiej medycynie zreszta jak większość polaków.....Pozdrawiam serdecznie wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie również 5-6 tydzień i moje zmęczenie również sięga zenitu.... nic mi się nie chce, a na co dzień jestem osobą raczej aktywną. Do wszystkiego muszę się dosłownie zmuszać. Mogłabym tylko leżeć i leżeć ;) niestety takie uroki ciąży.. a to dopiero początek. Pierwszą ciąże zniosłam idealnie.. mam nadzieję, że i tym razem będzie podobnie!! Pozdrawiam mamusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agomir
Ja aktualnie umieram z powodu boli kręgosłupa.. Podstawowe czynności są straszne, lezenie, siedzenie czy chodzenie aktualnie są dla mnie zmora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaxxx
hej dziewczyny :) ja tez jestem w 5 tygodniu ciąży, nie mam żadnych objaw, nie wymiotuje, senna tez nie jestem.czasami brzuch mnie boli. to jest moja druga ciąża poroniłam w 4 tygodniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
dziewczyny ja co prawda nie wiem czy jestem w ciąży ponieważ @ mam dostać dopiero 5.12 ale mam nadzieję że nie dostanę otóż chodzi o to że mierzę temp.i mam cały czas 37.9 albo 37.4 no i kłucia w macicy i takie prądy jakby czy to może oznaki ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
halo jest tu ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×