Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

bry! misiowa_________________gratulacje dla patrysi za pierwsze kroczki!!!!🌻 Widzę z waszymi m. tak jak i z moim - raz na wozie raz pod. Jednego dnia myślę sobie o nim cham i prostak, a innego, że super być razem. Posrane to życie! Dobrze, że dzieciaczki dają nam ciągłą radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamcie! powstał portal specjalnie dla rodziców mojmalec.pl ogromnie polecam bo można wrzucać fotki naszych pociech za darmo bez limitu, dodawać ogłoszenia i najfajniejsze - stworzyć pamiętnik naszych skarbów:) zalogujcie się i chwalcie się swoimi szczęściami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale puściutko ostatnio! pozdrowionka dla wszystkich mam i maluchów! buziaki od Mai dla narzeczonego Misia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - właśnie oglądalam fotki - czy dobrze widzę, że Wojtuś był u fryzjera? My jutro wybieramy się pierwszy raz i już się boję....znając Misia to będzie się wyrywał ile wlezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu____no 2 raz mial obcinane,bo szopa ze hej, pisalam ze dodalam fotki;) .... Wpadlam sie przywitac i powiedziec ze.... byl seksik w srodek owu,do konca, za...11 dni tesciora zapodam;) nie licze na zbyt wiele,ale...sa szanse duze:) Bo tak ani miesniaki nie leczone ani....ciazy..... Milego week!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U fryzjera było super! Michas grzeczny - chyba troszkę przestraszony, ale nie płakał i wygląda bosko - wreszcie jak prawdziwy facet:) choć jak leciały te loczki to chwilami miałam ochotę zbierać... zapraszamy na bobasy! Misiowa - oglądałam Wasze zdjęcia - Patryska jest boska!! Cudny ma uśmiech!!! I te oczka!!! śliczności! Joasiu - a to planowane było??????????????????????????????????????? jestem w szoku!! Ty taka uporządkowana - przynajmniej tak mi się wydawało i tu nagle takie coś!!! tak czy siak powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_______pisalam ze nie mam czasu czekac,ze mam misniaki, maz sie...rypnal w obliczeniach, a ja skorzystalam :classic_cool: Dam znac co i jak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeny witam i goraco caluje dzieciaczki ja znowu neta nie mialam najpierw 3 mies awaria rachunki lezaly nie zaplacone bo za co, chyba nie za to ze skrzynka mi lezy na biurku i tylko sie kurzy reklamacje 2 mies rozpatrywali pozniej odwolania i wreszcie sie doczekalismy rachunki anulowane no i net jest mowie wam jak jest dobrze to dobrze ale jak jest problem to nikt nic nie wie a dyrektor na urlopie pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam wszystkie!:) Oj, tu się dzieje! Jak ten czas leci!niedawno bąble się rodziły, a teraz chodzą już po fryzjerach!:) Ja Mai co najwyżej grzyweczkę podetnę, bo już troszkę długa. joanna___________wow wow wow to trzymamy kciuki!!!! ania_________👄 dla Misiulka kochanego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no listka niedlugo glownym problemem bedzie \'moj brzdac idzie do przedszkola\" a nie jak pare miesiecy temu kolki w jakim proszku prac ubranka itp joasiu_____ i jak bedzie rodzenstwo??? zycze szczeescia W pewnei byl by bardzo zadowolony moj maly bardzo do dzieci sie garnie ale nie da rady hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry! A maja bardzo lubi inne dzieci! Najbardziej to niecerpi samotnego siedzenia w domu z mamą. Ale na szczęscie ma 2 miesiące młodszakol. w bloku obok. Wczoraj nawet zostawiłam ją tam na ok godz. mama tej Agatki też zadowolona bo maja grzeczna a przez to i jej córeczka też:) W przedszkolu podejrzewam mai bardzo by się podobało. A na rodzeństwo u nas nie ma szans - sex średnio 3 razy w miesiącu. I ja chcę już do pracy!!! Idę oglądać bobasy:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u Was tez tak nie za bardzo z sexem u nas juz teraz lepiej ze 2 razy na tydzien ale tez nie zawsze a kiedys to tez bardzooooo rzadko chociaz moj uwaza ze te dwa razy to tez malo hehe ale juz sie przyzwyczail ja tez tylko czekam az maly pojdzie do przedszkola co ja jakas prace sobie znajde no ale jeszcze poltora roku musze czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! A my po weekendzie nad morzem:) Cmentarz załatwilismy w zeszłym tygodniu, wiec ten mieliśmy na odpoczynek! W dodatku w pt też jedziemy:) już się cieszę!! Listka - mój mąż pytał czy czasem Misia narzeczona nas nie odwiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wszystkim!!!! ania_________________w listopadzie zapowiedziałyśmy się u dwóch Mai cioć - babć więc może w nowym roku was odwiedzimy....:):):) Maja dziś piła z mojego kubka normalne krowie mleko! I bardzo jej smakowało. Kusi mnie by spróbować jej takie mleko podać w butli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa__-Maja nie ma alergii na bialko krowie,spokojnie mozesz jej juz dawac normalne mleko:) Buziaki dla dzieciaczkow!!! U na bez zmian:praca,dom,praca. Wgrzeczny,noce bez zmian... W srode test,dam znac,ale...czuje ze nic z tego.... Co do sexu sie nie wypowiadam.... DOdalam fotki nowe:) Pozdrawiamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - to w takim razie trzymam Cię za słowo - do zobaczenia w Nowym Roku, chociaż aż żal, bo będziemy tak blisko.... Joanna - obejrzałam fotki, świetną zabawę Wojtuś miał prysznicem, anajlepsze fotka to dla mnie, gdzie uklada sobie włosy:) Misiowa - co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my bylysmy wczoraj u okulisty i jest wszystko w porządku, wiec kamien spadl mi z serca bo juz sie martwilam stwierdzilam ze musze sie odchudzac, mam taka duza dupe,ze sie nie moge na nią patrzec w lusterku, koniec swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!! A ja dziś noc miałam kiepską, Michaś się przebudził, dałam Mu smoczka (no własnie jak u Was ze smoczkami i odstawieniem? - mój w ciągu dnia właściwie nie używa, tylko do spania, jak zaśnie wypluwa) no i niby zasnął, ale tak jakos ciężko oddychał, że nawet mąż stwierdził, że chyba jest przeziębiony - było słychać jakby coś Mu zalegało, no i ja nasłuchiwałam pół nocy, bo nie mogłam usnąć, a teraz jestem śpiąca.....a Michaś kataru nie ma i oddycha niby normalnie, więc nie wiem co to było........... Joasiu - jak test? Melduj!!! Misiowa - super, że z oczkami dobrze:) a co do chudnięcia/diet to ja zapisałam się na aqua aerobic i chodzę 2 razy w tygodniu, zajęcia są super, polecam wszystkim, można się troszkę wyżyć po całym dniu, a mam nadzieję, że i efekty będą (na razie byłam 2 razy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) u nas smoczek też jeszcze w użyciu, ale tylko w nocy, gdy młoda się przebudzi i nie moze zasnąć... a czasem potrafi zasypiać przez 2 godziny... tak jak dzisiaj np. :) obudziła się o 3 zasnęła znowu o 5 a o 6 wstajemy i był wielki płacz, że ja budzę :) Joasia no właśnie jak teścik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) I krecha,ja wiedzialam:) W cuda nie wierze zeby...od jednego razu,przypadkiem od...razu ciaza:) To nie tak latwo.... Krzyz mnie rweie,brzuch,lada chwila @@@@ bedzie... Milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryska od poczatku nie chciala smoczka, pluła strasznie wiec z tym u nas nie ma problemu joasia_____ nie ten miesiąc to następny, napewno sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×