Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

magda_______podziwiam z II wzgledow: 1) dawno bym bete robila;) 2) pedzilabym do gina na USG ;) No ale...jak nie taki plan masz to...zycze aby \"tylko\" hormony sie poprzestawialy chwilowo;) Buziaki dzieciakom,zdycham nadal.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam isc do gina w czwartek, ale i tak by mnie odstełał z kwitkiem bo za wczesnie... a poza tym nie miałam z kim Oli zostawic :( teraz w czwartek pójde... jeszcze BETE w pon. wt. zrobie.. ale obiawiam sie że to moga byc przydatki nie ciąża :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej listka_______z ta rybka dobre hehe misiowa____ moj K tez juz w domu wariowal ale jak jest tak do -7 to idziemy choc na pol godzinki bo razem do łba dostajemy:P magda__________ co ma byc to bedzie ale trzymam kciuki aby bylo \"po twojemu\" joasiu___________ bidulko ty sie nameczysz!!!! ja naszczescie z K nie mialam zadnych objawow i dlatego pewnie o jego istnieniu dowiedzialam sie po 2.5 mies hehe a powiedz mi jak tam twoj M juz sie przyzwyczail no i nasz słodki Wojtuś rozumie jakos ze bedzie mial dzidzie???? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) Misiowa - superowe fotki Patrysi!!!! Jaka z Niej fajowa dziewczynka!! Ma piękny uśmiech, a te usta...hmmm całuśne.... nas dziś czeka dentysta, tzn mnie i męża, Michaś pojedzie w tym czasie do babci. Potem skoczymy jeszcze na zakupy,musze kupić jakiś prezent na roczek mojego chrześniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, fajowe zdjęcia patryski. jest słodka! ja chora od kilku dni. głos straciłam. a maja mi działa na nerwy, bo odpocząć by człowiek chciał w chorobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kobietki👄 moja nie spi juz kolejna noc i tylko chce butelke z mlekiem, zjada trzy butelki przez noc i juz nie mam sily cala noc tylko karmienie i przewijanie i drze sie przy tym strasznie ania a masz juz pomysl na prezent dla chrześniaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ patryska jak zawsez śliczna listkaa_________ to trzymaj sie cieplutko tylko zeby Majeczka sie od ciebie nie zarazila ania_______- i jak dentysta i zakupy kupilas cos fajnego dla malucha ja juz mysle co malemu kupic na dwa latka bo ma za miesiac :) moj brajarz najstarszy tutaj jest hehe joasiu__________ a co z toba dajesz rade???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - to zdrówka i sił!!!! a na zakupy i do dentysty jedziemy dopiero później, a na razie byłam z Małym w sklepie na osiedlu i aż wstyd mi było:( to jest taki złośnik, że głowa boli, nie wiem jak dalej damy sobie radę..rzuca się, gdy tylko coś idzie nie po Jego myśli, jak Go chcałam chwycić na ręce to zaczął mnie kopać i się wyrywać...byłam kompletnie bezradna:( żeby tylko z tego wyrósł...w domu sobie z takim zachowaniem jakoś radzę - po prostu wkładam Go do łóżeczka, ale co robić w miejscach publicznych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pomysłu na prezent oczywiście nie mam, ostatnio byliśmy w realu i półki z zabawkami są po świętach po prostu puste....może dziś coś uda się kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_____ własnie o tej bezradnosci w miejscach publicznych ostatnio rozmawialismy z kolezankami w szkole na szczescie ja z K niegdy nie mialam takich problemow ale wyobrazam sobie ze to musi byc okropne i te glupie spojrzenia ludzi myslacych\"co za matka z dzieckiem sobie nie radzi\" a ja K tez zawsze do łóżeczka wkladam ale ten łobuziak 4 razy na 10 zsika mi sie i mam wiecej roboty jakby myslal a masz ty mnie karzesz ja ciebie tez hehe magda_____ a co u ciebie bylas u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu______ twoje mdłości:) a ja własnie drukuje mojemu łobuzowi kolorowanki samochody psy i koty sam sobie wybiera tylko jestem ciekawa czy kolorowanie bedzie rownie ciekawe jak drukowanie hehe:P aniu______ i kupilas cos ?? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ide ale robiłam test i był negatywny... zobacze co gin powie bo @@@ nadal nie ma 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda____to hormony wariuja jak nic....Trzymam kciuki aby to nic powaznego bylo.... aniu____super ten stolik:) Ale..moja wichura by nie usiedziala :( katharsis___nie radze sobie,bo nic nie dziala,tzn.czekam az mina, no bo co moge zrobic....Jednak meczace to strasznie,co nie zrobie to zle i helikopter 24 h:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawę!!!! Listka - jak się czujesz? Joasiu - jeszcze troszkę, a pierwszy trymestr się skończy, a z nim te mdłości... Witam nową koleżankę!! Masz śliczną córeczkę i jakie ładne ma imię;) napisz nam coś więcej o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis koszmar K wariuje ryczy o to bo pilot chce, wode odkrecic czy o to ze mam usiasc na podloge a nie na łóżko a ja dostaje szalu chyba juz za dlugo na dworzu nie byl bo od wtorku pogoda fatalna okropny mrozny wiatr a dzis deszcz ze sniegiem teraz spi mam nadzieje ze jak si obudzi bedzie ok ivette______ witaj twoja córcia ma przesliczne blond krecone włoski mala ksieżniczka misiowa____ mojej znajomej synek ma trzy latka i jescze mleko w nocy pije no a moj K 1-2 razy w nocy sobie wezmie łyczka wody i dalej haha ale tez mnie to juz denerwuje a jak za duzo wypije to rano caly mokry bo wszystko przecieka przez pampersa, a i tak juz rozmiar 5 mu zakladam a dlaczego malej tak czesto pieluszke zmieniasz tyle nasika czy ona nie lubi??? bo nasze szkraby czesto wybredne i b. wymagajace sa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×