Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

ania____Dzięki, te zdjęcia są z dziś. wg mnie widać że majusia troszkę chora, ale mimo wszystko slodziusia. A to po części 'twoja' dzidziunia. Powinnaś byc jej matką chrzestną w takim razie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka___________ ale ja bym chyba Majuni nie poznala calkiem inaczej w tym kitku wyglada tak\" doroślej\" , naprawde slicznie aniu________ jak u mnie gdzies sie dzidźka rodzi to ja biegne jak wariatka zobaczyc jestem jakas oglupiala na tym punkcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc przez caly weekend jestem sama w domu wiec zapraszam na browara mysle ze dobrze nam to zrobi bo czasami juz patrzec na siebie nie mozemy ania ____ zrob fotke malej dzidzi i pokaz nam maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to misiowa mamy podobnie. mój m. mnie dziś przepraszał po kilkudniowym kryzysie, niestety nie potrafił sprecyzować za co, więc na co ja mogę liczyć?:( ania______czekamy na foteczki bobaska. chętnie obejrzę, bo jak katharsis uwielbiam maluszki! no właśnie - ma ktoś namiary na maleństwo małolepszej Marcelkę? katharsis__________dziękuję w imieniu majusi za komplementa:) też uważam, że w kitce wygląda jak przedszkolak.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy i miłego weekendu!!!! misiowa_ja do ciebie chętnie wpadnę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki! Wczoraj zdychalam,znow mnie mdlosci zaatakowaly, myslalam ze przeszlo,a tu taki zonk... Na temat chlopow sie nie wypowiadam... Pol nocy wczoraj przeryczalam,u M w robocie-polonisty 4-5 miesieczne dziecko nagle zmarlo na .....serduszko, wczoraj pogrzeb,strasznie to mna wstrzasnelo.... Milego week,trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna_______ jakie to niesprawiedliwe że takie malutkie dzieciaczki muszą odchodzić ja jak czasami krzykne na tą moją małą złośnice to zaraz mi jest głupio bo wiem jakie mam szczeście ze jest zdrowa i sie dobrze rozwija my juz po śniadaniu tzn. Patrysia jest bo ja probuje bezskutecznie wypić kawę ale jak tylko siąde to zaraz to moje małe coś chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia dla dzidziusia :( niestety takie tragedie sie zdarzają... :( 😭 tylko dlaczego :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuję za linka na marcelę!!❤️ ale ona słodka i fajniusia!!! malolepsza__________________pozdrowienia dla waszej rodzinki!!! joanna___smutne co piszesz. tak smutne, ze nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że ktoś traci takie maleństwo. chyba nie ma nic gorszego:( my tez już po śniadanko. wczoraj pierwszy raz Majusia wstała bez gorączki i na noc też nie dostał: Ale posiedzimy w domku przez cały weekend. Żeby choróbsko nie wróciło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moj m wrocil dzisiaj w nocy, tak sie za nami stesknil ze o 3 już był tylko nie wiem czy to tęsknota czy mnie sprawdzał :P no ale niech mu będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa________________może to i to:?! grunt, że już jest!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja w jakim szoku byłam jak usłyszałam w nocy jak ktoś otwiera drzwi a to on wchodzi i sie cieszy, gorzej jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aniaania - obydwie podobają mi się bardzo :) Chociaż chyba Twoj typ z lewej bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry!!! ania __zdecydowanie ta po lewej na dole, ale podoba mi się też ta w środku z prawej:) my już ubrane po śniadanku idziemy na dworek po tyg siedzenia w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że jeszcze będzie w sklepie, no i że będę w niej jakoś wyglądać.... od rana wzięłam się za sprzatanie, odkurzanie mam już za sobą, jak Michaś pójdzie sać to zmyję podłogi, potem prasowanie...jak ja nie lubię poniedziałków!!! w dodatku plecy mnie bolą, bo się poślizgnęłam i przewróciłam w sobotę wieczorem niby usiadłam na tyłek, ale chyba coś sobie odbiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aniu_____ zdecydowanie ta z lewej i mi sie jeszce ta w srodku podoba a na jaka to okazje tak sie stroisz???? joasiu________ tragedia,brak słow:[ misiowa,listka_________ no najlepsze sa takie przeprosiny on:\"przepraszam kochanie\" ona:\"no dobrze ale za co???\" on: \"yyyyyyy, no wiesz\" tylko szkoda ze on nie wie:P a ja mam juz wsjo pozaliczane a utej wrednej baby 5 dostalam az sama nie moge w to uwierzyc hehe dzis bylam na badaniach w medycynie pracy musialam je zawiesc do przedszkola rachunki poplacic i chcialam sobie torebke kupic ale nic mi sie nie podobalo i nawet nie wiem jakie sa teraz modne........ K spi kupilam mu na 2 urodzikni skarbonke bo on co pieniazki dorwie to do sakrbonki wrzuca wiec teraz bedzie mial swoja wlsana hehe i juz kase rozmienilam po 2i 5 zl zeby mial co wrucic bo on papierowych nie akceptuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharsis - potrzebuję kreację na bardzo wyjątkowy bal karnawałowy;) a co do skarbonki, to Michaś też wrzuca pieniążki:) ja dziś cały dzień sprzątam....już mam dość...Michałek śpi już 2,5 godz, mam nadzieję, że potem w nocy nie będzie szalał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania__ty swojego mężą to chyba wygrałaś na loterii! bale, wyjazdy itp. mój zazwyczaj nawet na spacer nie ma ochoty z nami pójść. znów mamy kryzys. Coraz częściej myślę, że nie chcę tak przeżyć mojego życia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zamowilam torebke http://www.allegro.pl/item546929105.html co sadzicie mi sie widzi bo takiej nigdy nie mialam hehe a juz tych wieeeeelkich mam dosc ale....... teraz tak mysle co ja do niej zmieszcze hehe aniu________ważny bal mowisz, ty to masz naprawde super zawsze cos sie u ciebie dzieje a unas stala....... monotonia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka______ my sie zaczelismy mijac albo jego nie ma albo ja gdzies wyjde ( wczoraj pojechalam z kumpela do Warszawy na male zakupy) i to mi odpowiada bo sie przynajmniej nie klocimy, czasami mam tak dosc ze bym wyszla i nie wrocila :( katharis _____ fajna torebka ale dla mnie za mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry!!!! ja juz piję kawusię:) dziecko nakarmione i ubrane:) po 12 idziemy na dworek katharsis_torebka bardzo bezpieczna, mała czarna do wszystkiego:) kupiłam szczepionkę na meningokoki. muszę teraz zadzwonić i maję zapisać, tylko zastanawiam się czy można jak ma mały katar. czasem wodnista strużka jej leci...... i zastanawiam się na co lepiej szczepić meningo czy pneumokoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! My po kolejnej wizycie u dermatologa - wciąż walczymy z paluszkami u stóp, dziś ierwszy raz byliśmy u innej lekarki i w sumie potwierdziła to, co powiedziała poprzednia, czyli, ze to uczulenie, tylko nie wiadomo na co.... poza tym Mały ma katar:( a dopiero tydzień temu skończyliśmy antybiotyk, szlag by trafił........... Listka - mi sie wydaje, że katar i szczepienie nie idą w parze...i chętnie poczytam Wasze opinie na temat szczepionek, sama bardzo często o tym myślę i nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharsis - torebka mi się podoba, troszkę mała, ale przynajmniej nie zabierzesz za dużo rzeczy i nie będzie w niej bałaganu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis_torebka super:) ANiu____kiecka z lewej boskaaaaaaaa!!!! Listkaaa_____ja bede szczepic na meningo,pneumo nie(rada pediatry) zaczekaj az katar minie:) Zalatwilam polozna na sierpien,na porod(prywatnie), ta sama co pomagala mi z W,termin zaklepany,jedno ze łba;) Na dworze koszmar:pada snieg,lodowaty wiatr, zimno,zima wraca chyba..... Milego dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×