Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

ja bardzo ubolewam że nie mamy tesco. ciotka mi tam kupiła dla mai fajną bluzkę i legginsy chirokee :):) U was w tesco też są ubranka dziecięce tej marki?:) podpowiedzcie mi co się kupuje dziewczynce na komunię???? A jak kasę to ile wypada dać?:) mamy w rodzinie komunię 11 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa ja mam ten sam problem 10maja mam komunię siostrzenicy i też zupełnie nie mam pojęcia co można by jej dać:(( co do zakupów dla maluszka to najlepiej odłóż kase i skoczcie na większe zakupy np. do łodzi do Manofoaktury:)) tam są cudne ubranka dla naszych szkrabów:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze kobitki szaleja;) Bylismy na spacerze i zmarzlam ze nie wiem: piekne slonce a gwizda ze malo lba nie urwalo:/ U dentysty brrrri zle wiesci:( Teraz wyc mi sie chce:szklliwo mi odpryskuje po ciazy, 3 zeby mi robila brak fosforu,wapna,etc mam specjalny zel na zeby:( I nastepne sie szykuja,WOjtek wszystko wyciagnal ode mnie w ciazy:( Nastepna wizyta we wrzesniu,chyba ze...cos sie zdarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w mieście jest tesco i czasami kupujemy ubranka cheroke kluseczek już spi a ja może coś obejrze w tv bo cos ostanio nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :!!!! : Noc jak codzien .... Slonce za oknem,ale dzis juz sie nie oszukam i...nie ide marznac !!!!! Popoludniu,jak wiatr ustanie ciut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas noc spkojna cala przespana a za oknem cudne sloneczko ale wiatr pewnie zimny joannaz_____my tez wczoraj zmarzlismy bo pogoda nas w bambuko zrobila:P ale tak latwo sie nie poddajemy jemy sniadanko i w droge:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pampersow ja kupuje zawsze w realu raz na miesiac robie takie zapasy zeby starczylo na caly miesiac i zawsze jade na promocje ostatnio kupilam po 40 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pampersy ja w Makro,teraz trafilismy na super promocje: rozmiar 5 :Jumbo pack: 72 sztuki za...44 zl:):):) (zwykle w Jumbo Packach jest 62rozmiaru 5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! U nas noc spokojna:) Misiu ani razu się nie obudził!!! Czyli zęby chwilowo nie idą.... teraz łobuziak biega po podłodze i ogląda teletubisie - coraz bardziej Mu się podobają. Dzięki za info o pampersach, jeśli będziemy mieli okazję podjechać to na pewno skorzystamy. A co do ciuszków to w tesco naprawdę są super, także te tanie pakowane po 3 - mamy jedne piżamki i są dobre gatunkowo. Tylko to tesco dośc dlaeko ode mnie - na drugi koniec miasta musimy jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas noc przyzwoita. Wczoraj musiałam iść na chwilę do pracy więc kąpał tatuś i zamiast cycusia była butla a ja nie miałam co zrobić z mlekiem :-P O 23:30 herbatka i o 3:30 mleczko jużw moim łóżeczku. I obyło się bez panadolu. Joanna a dawno kupowałaś pampersy w marco??? bo może jeszcze jest promocja to z przyjemnością bym kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie makro, w końcu też mamy kartę........ a gdzie reszta? już na spacerach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ide,bo wieje ze leb moze urwac....Popoludniu wyskocze na spacer,jak wiatr zelzy,teraz porazka... Juz pranie zrobilam,wisi na tarasie,2 godziny na tym wietrze i suche bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrosze tarasu, oj zazdroszczę......a my nawet balkonu nie mamy i całe pranie w domu kisić muszę......... u nas sloneczko, ale też wiatr, jak Michas się obudzi to wyjdę chociaż na troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciaaa______________do łodzi mam dość daleko:( jesteśmy ze słupska ja też zrobiłam już pranko maja śpi ale jak tylko wstanie wybywamy na spacer wczoraj byłyśmy 2 razy:) wypatrzyłam wczoraj kieckę na komunię, a w prezencie damy chyba kasę i już chyba że ktoś mi jeszcze podrzuci pomysła. może aniania lub joanna:) u nas dziś znów pięknie wczoraj maja była w bezrękawniku i polarze a wy jak ubieracie maluchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaaa___najlepiej kase, a nie potem 3kompy, 2 pary rolek etc a tak kupia co trzeba:) Dawaj fote kiecki jak z allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cienki podkoszulek i kurtke wiosenna, bo gwizda ze szok, a teraz pogoda najbardziej zdradliwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna________________kupiłam w sklepie, tzn dziś ją odbieram, bo nie miaąłm gotówki a kartę zostawiłam w innej torbie ( w sklepie sie zorientowałam) potem zrobię fotę i wyślę na maila siebie w niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listko - prezent? Hm a może jakś mp3? Tylko żeby się nie powieliło.... ciężko mi coś doradzić szczerze mówiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ubierana to Michaś ma bodziaka z krótkim rękawem, na to bluza i kurtka wiosenna - ja jestem podobnie ubrana, pogoda fałszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej my idziemy na komunie 3 maja daje kase 250-300 zl nie jestem chrzestna wiec moim zdaniem starczy listkaaa_________a ty ile zamierzasz dac?? a jak na moje kasa najlepsza kazdy sobie kupi to co chce a ten co daje ma mniej klopotu:P a na dwor K dzis mial ubrane body z krotkim na to bluzka i bluza z kapturem a wczoraj jeszcze dodatkowo kamizelke bo chlodneij bylo wiart dzis tez wieje ale cieplutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na dworze z W bo lato :!!! Zero wiatru,upal ze pot mi ciekl po du**** :!!!!!!!!!!!!!!1 Musialam isc go przebrac z kurtki na...sam sweterek !!! A i tak mial mokre plecy !!!!!!1 Zaraz zje i biore go do lasu i nad jezioro :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wrocilismy dopiero z lasu i nad jeziora, pogoda marzenie,dlatego korzystamy bo.... slyszalam ze przymrozki maja byc :( Zaraz ga kapiemy itepe,spokojnej nocy wszystkim ❤️ Ps.ale puchy,mamuski pewnie na dworze i dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze ze chyba u wszystkich wiosna na calego mamuski na spacerkach hehe my tez bylismy ale pod wieczor sie strasznie zimny wiatr zerwal K juz spi padl jak mucha:P ale jeszcze pomarudzil zeby na bank wychodza zycze dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wczoraj padl wieczorem,tyle h na dworze....ale...za pol godz ryk nie z tej ziemi, sie rzucal w lozeczku,nie moglam go uspokoic :( Posmarowalam dziasla Dentinoxem i zasnal na...godzine :( I tak do rana.... Wiec albo zeby znow ida( jedynki gorne rozpulchnione bardzo....) albo znieczulenie znow zadzialalo nasennie :/ Pogoda znow cudna,pewnie gdzies z nim pojade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas nocka spokojna. Ja mam zły humor, bo się wczoraj z mężem pokłóciłam, a dziś wcześnie rano On wyjechał i wróci dopiero jutro wieczorem i tak się rozstaliśmy pokłóceni - nawet się nie pożegnał:( Pogoda cudna, więc jak tylko wrócę z bezrobocia to zabieram Małego na spacer. Mam nadzieję, ze dziś będzie grzeczniejszy, bo wczoraj była taka piękna pogoda, a moje dziecko nie chciało być na dworze - w wózku wrzeszczał, a jak Go wyjęłam na nóżki to było fajnie dopóki się nie zmęczył, potem był zły, ze nie pozwalam pochodzić Mu na kolankach..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) u was tez jest taaka piękna pogoda?! my wybieramy sie do dziadków na wies aby wykorzystać to słoneczko:):) miłego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_____my sie ciagle klocimy odkad pojawilo sie dziecko....Codzien,czasem pare razy dziennie.... Aczkolwiek odkad przestal wyc w dzien,to mniej... nie mniej jednak to jest na porzadku dziennym:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×