Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

joannaz_________tez juz mysle ze to zabki bo jeszcze te wczesne pobudki marudzenie w nocy przebudzanie sie jedno miejsced jest taki zastanawiajace ale nic dokladnie nie widac dzis pospalismy do 7 wiec juz ok:D:D zalic sie nie bede:P a ja na zabki daje troszke nurofenu bo to tez na zabkowan ie bo te zele nic nie dawaly zjadl i po zelu bylo u nas slonko swieci jestem w niebowzieta:D:D:D wreszcie normalny spacer bez kaluz deszczu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz_________ zaczelam czytac nasz stary topik i jestem teraz na etapie twojego porodu i ryczę jak glupia ale ty bylas dzielna dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa_____nie czytaj tego, porod jak porod,tyle ze...dlugiiii DLa mnie to wciaz trauma,wciaz pamietam,na sama mysl mam dreszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIE NAJ NAJ NAJ milszego lepszego wspanialszego cudowniejszego smaczniejszego weselszego dla WOJTUSIA z okazji ukończenia 8 miesiąca życia!!! 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas noc spokojna! Ja nie wiem dlaczego te wasze szkraby kochane nie chcą spać?!!? U nas dziś nawet słonko wygląda:) Majusia śpi, potem spacer. Od poniedziałku mam zamiar zrobić cosik z waszych przepisów!!! Miłego weekendu! joanna__________powiadomiłam doth o naszym topie aniaania______________gdzie ty się podziewasz!!!??? chyba już czas do domu, co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa_____Dziekujemy za zyczenia ❤️ I dobrze,niech dot_h tu wpada,moze sie rozerwie,czytalam o niej,rozstrzelac bydlaka!!!!!!! Agunia_______i dla Tomaszka wszystkiego NAJ z okazji tych 8 mcy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylaczam sie do zyczen a jak wy te usteczka robicie??? maly spi a ja sie musze brac bo sobota to u mnie dzien na wielkie sprzatanie aaa i obiad jeszcze dzis pizze robie ale sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy Joanna i dla Wojtusia także 🌼 u nas noc koszmarna. Tomek poszedł spać o 20, budził się z 3 razy do 23 a o 23 totalne rozbudzenie, płakał, rzucał się po łóżku do 1:30, potem kolejna pobudka o 4:30 a na dobre wstał o 7. Jestem wyrąbana. Dzisiaj popłakuje. Ślini się bardzo ale nie wiem jakie mu ząbki mogą iść bo ma ich już 7. Brakuje dolnej lewej dwójki ale jej jeszcze nie widzę. :-( dzisiaj spał 2 razy po półgodziny i jakimś cudem usnął 15 minut temu mi na rękach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia to napewno na zeby,wcale nie musi byc ich widac:) A smarujesz czyms? Dajesz jakis syrop na noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie:) niestety nie mam za wiele czasu aby czesto zagladac bo moja Ptysia musi byc cały czas w towarzystwie:) nie lubi byc sama. a teraz juz coraz wiecej sie bawi smieje sie i jest taka radosna:) tez mam ostatnio takie dziwne nocki,nie placze ale czesto sie budzi a zawsze przesypiała mi po 12 godzin.Na zeby chyba za wczesnie bo pomimo tego ze skonczyło w czwartek 6 miesiecy to jej wiek korygowany to dopiero niecałe 3 m-ce ale dziasła ma całe białe i troche napuchniete wiec kto wie.Byłysmy na kontroli u neurologa i peditry i sa zachwyceni postepami Patrysi:) jej wiek rozwojowy wyglada na 4 miesiace wiec goni rówiesników:) no niestety zanim sie Patrysia urodzila to tez trudno mi bylo sobie wyobrazic jak moze byc takie malutkie dziecko ale teraz juz prawie nie pamietam a raczej staram sie nie pamietac tego co bylo.Njawazniejsze ze teraz jest zdrowa i tylko to sie liczy.Nie ukrywam jednak ze widok takiego malenstwa jeszcze niezupełnie rozwinietego jest strasznie przykry ale jakos przetrwałysmy i teraz jest ok:) a to dowod na to ze zabka duzo urosła:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a9f52d5b4258085c.html a teraz ide bo zaraz sie obudzi. jak znajde chwilke to postaram sie Was poczytac i lepiej poznac:) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzien dosc fajny maly grzeczny i radosny:D rudi_____ ta twoja patysia tez pultynki pulchne ma:D moj to byl grubasek dopiero teraz troszke zjechal ale ma duzy brzuszek czasami sie z M z niego smiejemy jak na nocniku siedzi i prubuje podejrzec sam siebie a przez brzuch nie widzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze ze weekend sie juz zaczal i mamusie nie zagladaja:P Maly wlasnie zasypia dzis po raz pierwszy polozylam go do lozeczka zrobilam papa i poszlam w ciagu dnia tak mi zasypia ale na noc jakos szkoda bylo mi go zostawic samego wolalam sie do Szkrabka przytulic teraz tez mi tak dziwnie jest bo juz drugi raz taki malutki nie bedzie ale z drugiej strony lepiej odzwyczaic szybciej niz pozniej do 7 roku zycia usypiac z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki!!!!!!!!!!!!!! My jeszcze w Kołobrzegu, ale już z mężusiem, więc mam dostęp do neta:) buziaczki dla wszystkich dzieciaczków i Ich mam, a w szczególności dla dzisiejszych solenizantów - Majeczki 👄 i Wojtusia i na jutro dla Oleńki🌼 ale się za Wami stęskiniłam, już nie pamiętam kiedy ostatnio tyle dni funkcjonowałam bez internetu, ale w przyszłym tygodniu nadrobię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi______-racja, najwazniejsze ze z maka wsio ok,widzialam fotke: sliczna ❤️ aniu__to grzech sie tyle byczyc :P:P:P katharsis___u nas to samo,jak czasem W sie ulozy na nocniku,to chocby chcial to nic nie dojrzy:D:D:D listkaaaa____-ale ze mnie gamon,az wstyd!!!! Wszystkiego NAJ dna Majuni z okazji 9 mcy ❤️❤️❤️ Spoznione ale szczere!!!!! Co ja przed chwila za horror przezylam to az zal gadac ,,, W nie dal sie w ogole nakarmic,zawsze po nocy pochlanial wrecz kaszke, a teraz ryk z histeria (nie udawanie jak zwykle....) za nic nie dal sobie lyzeczki wlozyc do dzioba,ja zla bo nie wiedzialam co jest !!!: A jak mi sie udalo mu wcisnac lyzeczke to ryk az sie zanosil !!!!!! No i przestalam dawac,posmarowalam dziasla Dentinoxem i sie od razu uspokoil ! Wiec.......znow zeby ida :(:(:( Noc bez zmian, pogoda jesien,zaraz padac bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtus ma 2 zeba: prawa dolna jedynka!!!,teraz patrze:zabek sie przebil! Ps.dodalam foty na bobasach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U na nocka całkiem dobra i mam nadzieje ze tak zostanie. Nie wiem co my bedziemy jeszcze robic bo moj m jeszcze śpi a wczoraj nie potrafil mi okreslić na co ma ochote czasami mam go dosyć. Ja lubie mieć sprecyzowane plany na nastepny dzień a on to lubi spontan i weź się z nim dogadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia_____ super że ma ząbki wczoraj sie zagapilam ale wszystkim małym szkrabom które wczoraj skończyły 8 miesięcy( Wojtuś i Tomuś) i dla Oleńki ktora konczy dzisiaj 11 miesięcy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas pogoda ladna slonce swieci tylko wiatr chlodny maly spi a noc tez ok oczywiscie przylaczam sie do zyczen!!!!!!!!!! joannaz__________a widze zed twoj W z pieluszka spi moj tez spal ale pozniej na jaska sie przezucil i bez niego ani rusz wszedzie musimy go zabierac moj M siedzi w garazu i bude dla psa klepie jestem wsciekla bo w niedziele takie zajecie no i ja musze znowu sama siedziec ale z uparciuchem nie ma co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaa__________no wreszcie z nami czy ty za dobrze dziewczyno nie masz:P a jaka pogode mialas? wypoczelas za wszystkie czasy pewnie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaa_____no i ze mnie też gamoń bo zapomnialam o Majusi ale juz sie poprawiam i zyczę wszystkiego najlepszego dla ślicznej dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis___bez pieluchy nie ma zycia, musi byc, tez mysle ze z czasem sie na jaska zamieni;) Wrocilismy z MAKRO,spontan z tesciowa,wojtek szczesliwy ze nie\\jeknal: raz jazda autem, dwa zakupy w sklepie, uwielbia:) No i dzien zlecial:) Mam tyle zapasow pieluch,husteczek, kaszek ze...sklep moge otwierac;)Nie mowia ze...duzo taniej jak w zwyklych sklepach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI MIESIęCZNICY:) dla Oleńki naszej małej kochanej księżniczki 🌼 i (spóźnione dla prosto z serca) dla naszego małego przystojniaka Tomaszka na osiem miesięcy życia!!!! ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼 wszystkim dziękujemy za życzenia :) ❤️ ❤️ ❤️ w imieniu Mai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna______________Wojtuś obejrzany:) Ale on rośnie jak na drożdżach. normalnie szok. Ja to widzę po... smoczku!!! Jaki się mały robi na jego buziolku! I włosy tez mu rosną i rosną, jak u naszej Mai:) No i gratuluję kolejnego ząbka! Musisz go sfotografować:) Zazdroszczę zakupów. My już dawno w markecie nie byliśmy, bo jak jeździmy razem wydajemy dwa razy więcej niż przewidujemy, bo jak to w markecie kupuje się część rzeczy potrzebnych, a druga część tych mniej potrzebnych (bo np 'promocja' jest). także ja ostatnio robię zakupki na ryneczku. Jedynie po rzeczy Majki (soczki, herbatki, kaszki, deserki, czasem słoiczki, pieluchy) chodzę do Bomi. karthasis, joasia________Mai choć jest dziewczynką też czy w kąpieli, czy an nocniku brzucho wisi:) ania_____________pewnie już jutro normalnie w domku będziesz... ucałuj misia i napisz rano co tam u was/ i czy fajnie było? Wyobraźcie sobie Majka wczoraj 9 w dniu ukończenia 9 miesięcy) załapała raczkowanie w przód:):):):):):):):) Śmiga bardzo ładnie:) I tak śmiesznie! Nie jestem do takiego widoku przyzwyczajona! Do tej pory albo przesiadała się z miejsca na miejsce i tak się przemieszczała, albo raczkowała jak rak:) Od kilku dni potrafi też wsadzić sobie smoczka do buziaka i .....zostawić:) Dotąd wkładała, ale nie potrafiła puścić i wyciągała. Coraz mądrzejsze to moje dziecko! Karthasis_________pewnie się śmiejesz, bo twój kasjanek już bryka od dawna:) pochwal sie co taki 14 sto miesięczniak potrafi!!:) My byliśmy dziś z dziadkami an działeczce.Pogoda dopisała:) Wymęczyła się dziś majak tym powietrzem i byciem poza domem. O 19 po kąpieli odłożyłam ją do łóżeczka i nawet nie gadała tylko od razu zasnęła. A ona zazwyczaj albo sobie gada zanim zaśnie w łóżeczku, albo zasypia wtulona we mnie w łóżku i potem ja przenoszę. Idę chyba coś zjem.... Życzę dobrej nocy ....pa dziewuszki:):):) misiowa_____________mój pomysł na niedzielny obiad, to wypad do dziadków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×