Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

listkaa 👄 ide laski spac bo na nos padam.. .💤 a Ola w prezencie dizs dostała buciki Bartka, jej pierwszze "poważne " buty ;) na razie oceniała smak ;) i uczyła się w nich chodzic... bo cięższe niz te co nosiła są.... 🖐️ do jutra... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___no rosnie, strasznie wystrzelil w gore, w 3 tyg 4 cm urosl! Sie wyciaga, wszystkie spodnie w pasie luzne :D:D:D Zakupy to pomyl tesciowej, my nie mamy kasy na takie wypady i rachunki...w tysiacach, kazala brak do kosza co chcemy i co nam brakuje :classic_cool: gratulacje raczkowania Majuni:):):) U nas noc bez zmian,a od 4:00 wyspany jak skowronek... Ale...w koncu niebo bezchmurne,bez wiatru, swieci slonce,takze ze 2x jak nic dzis spacerek zaliczymy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Dziś już w domu, więc mogę spokojnie usiąść, przeczytać, pooglądać i napisać:) Pogodę mieliśmy raczej kiepską, bo prawie codziennie padało, ale mimo wszystko wychodziliśmy na spacerek:) Dodałam kilka fotek i próbuję dodac dwa filmy:) Listka - Majka ma super fotki, ma talent Twój M, z drugiej strony jak ma się taką modelkę;) gratki za raczkowanie, brawo!!!!👄 od Misia Joanna - Wojtuś obejrzany i jestem w szoku jak znowu urósł!!!! I jakie ma włosy!!!!!!! Gratulujemy ząbka!!!! U nas dziś ładna pogoda, świeci śliczne słońce:) nareszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie co moj Malz zrobil na bobasach:ostatnie zdjecie :D:D:D:D aniu-----witaj wsrod zywych:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia SUUUPER :D :D :D :D :D :D listkaa - zpomniałam gratulacje z powodu raczkowania dla Mai :D :D :D 🌻 qrde jak sie nie wyspałam... !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda___znalazl jakis program i przerabia foty :D Wlasnie zrobil...siebie na pierwszej stronie jakiejs gazety :D:D:D:D Czemu sie nie wyspalas?:P Ja mam tak codzien, od 8 ncy ponad :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia_________fota bomba!!! ale w tam malutki! jak nie on!! ania__________witaj:) misio an zdjęciach jak zawsze uśmiechnięty i uroczy!!! Widać fajnie wam tam było!! ja brykam do urzędu skarbowego. Zanieść pita:( nienawidze urzędów będę potem:) wszystkim dzień dobry! u nas super słonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas super pogoda ale narazie ze spacerku nici bo K spi wstal dzis po 5!!!!!!!!! i teraz odsypia ja tez sie chyba poloze:P listkaaa________ja tez przezywalam i do teraz przezywam kazdy postep Kasjanka! nie ma z czego sie smiac tylko podziwiac i duzo chwalic:D a Kasjan dzis np. sam nakluwal na widelczyk paroweczke i jadl raz mu wyszlo raz nie ale jadl:P zaczal mowic \"dada\" i \"dziadzia\" i robi amenek i buźke wysyła uwielbia odkurzac i wycierac kurze łatka myje sam zabki teraz jest na etapie nauki mowienia i codziennego zycia(jedzenie mycie itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem na szczęście kolejki jeszcze nie było:) arthasiastr_______nie mogę sie doczekać kiedy maja będzie na takim etapie już fajnym. Dla mnie ona wciąż jest małym osiołkiem i podejrzewam że jak już będzie taka jak kasjanek będę chciała by była jeszcze większa i sprytniejsza i tak chyba całe życie będzie dla mnie małą osiołkową mróweczką:) ania_____________fajne filmy!!! Ja dziś tez pogonię M. niech coś zarzuci:) Maja już wstała. Spała od 9. teraz dam jej papu i idziemy na dworek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda się zrobiła letnia, m chyba to poczuł, bo o obiedzie powiedział: 'po co masz stać przy garach, może zrób jakąś zupę..?' także u nas dzis pomidorowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - my tez już pit oddaliśmy:) w końcu ulga i zwrot będzie:) ja czekam aż Michas się obudzi, zjemy obiadek i zmykamy na spacer. A dla mężusia i siebie zamierzam zrobić te roladki, które chwaliłyście pomysł na - tylko które lepsze? z sosem pomidorowym czy serowym? i czy wszystko robicie zgodnie z przepisem na opakowaniu? z czym podajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym mogła pomidorową jeść codziennie, ale mój K to w ogóle za zupami nie przepada, a pomidorowej to ewentualnie z kubka może się napić do obiadu:) Michaś się obudził, spal chyba z 1,5 godz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaa_______z lyzeczki to jedynie danonka zamoczy i zje ale tak to nie umie sobie nalozyc bo na widelczyk wbije i ma:D listkaaa________wszystko przyjdzie z czasem dla mnie najlepszy okres to byl jak K mial 6-9 mies nie broil siedzial i grzecznie sie bawil a teraz wszedzie go pelno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja robiłam z sosem serowym tak jak na opakowaniu. mnie smakowały a mój mężuś powiedział, że ser śmierdzi .... faceci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę ponadrabiać zaległości z oglądaniem zdjęć. U nas dzisiaj niby słonecznie ale strasznie wieje i nie chce mi się nigdzie wychodzić. Wczoraj wieczorem mój łobuz obudził się o 23:30 ale był cichutko i przez chwilę bawiłsię elektroniczną nianią i ją rozłączył (wyłączył kabelek i dodatkowo wyłączył przycisk) więc nie słyszałam go (bo już spałam w innym pokoju). dobrze, że nie zamknęłam drzwi do obu pokoi bo tak biedaczysko płakał by do rana. Przez to, że go nie słyszałam wybudził się zupłenie i potem godzina zabawy w naszym łóżku :-P Od kilku dni udaje mi się go nie karmić za często. Przedtem dostawał mleko 2-3 razy a teraz koło północy dostaje herbatkę i dzisiaj np. jadł o 5 jak się obudził. U nas to naprawdę niezły postęp. Jakby nie ta godzinna zabawa w nocy to byłoby ok. obudził się o 7. ja nie mam problemu ze wstawaniem pod warunkiem, że nie pójdę późno spać. Teraz zaczyna się złościć bo 40 minut temu włożyłam go do łóżeczka i sam biedak się bawi. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my bylismy na spacerze 2 h i..jestem rozczarowana pogoda!!! Co z tego ze slonce jak....taki zimny wiatr ze nie wiem!!!Generalnie zmarzlam i sie cofalam dla Wojtka po koc na nozki:/ Znow sie dalam nabrac na pogode i zapomnialam ze.... jak takie slonce co zazwyczaj zimno (o tej porze roku...) No i cale nogi zdarlam do krwi,bylam w nowych butach, musze je w koncu rozchodzic,takze teraz pozamiatane... I zahaczylam o dzieciecy,parasolka do wozka nam sie wyrobila, sama sie przekreca itepe, a bez parasolki nie ma wyjscia,bo W na sloncu wyje od razu :classic_cool: I kupilam takie cos: http://allegro.pl/item347595213_rondo_kapielowe_dla_twojego_dziecka_canpol_.html widzialam w tv,super sprawa,takze nie trzeba bedzie W klasc do mycia glowy,na siedzaco,do oka nic nie wleci, nie bedzie sie wkurzal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna fajne to rondo tylko mój bąbel to będzie ściągał z głowy :-D też nie lubi jak go kładę do mycia głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek pewnie tez, ale sie nauczy, zabawek ma pelno w wannie, moze da sie oszukac i sie zajmie czyms;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez po spacerze, w słońcu ciepło, ale tak jak mówi Joasia - wiatr zimny. Michaś tradycyjnie w wózku troszkę marudził, ale jak Go wyjęłam to był zachwycony - postawiłam Go na nózki i pierwszy raz widziałam, żeby aż tak się cieszył, przebierał nóżkami i wyglądał jakby chodził!!!!!!! Coraz lepiej Mu idzie:) Kupiłam dwa te pomysły - dziś zrobię z sosem pomidorowem, a nastepnym razem z serowym:) Joasiu - fajne to rondo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia - gratuluje nocki!!! Oby tak dalej!!!!! Próbuj zmniejszać ilości herbatki tak by w końcu całkowicie ją wyeliminować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu zasługamoże byćw panadolu, dostał dawkę przed spaniem bo ząbek idzie i był strasznie marudny. Powiem wam, że nigdy tak się nie ślinił jak teraz. A w nocy wypił 200 ml herbatki :) strasznie dużo zwłaszcza, że miesiąc temu w ogóle nie chciał pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, zęby - to już wiemy o co chodzi - u nas jak wychodzi kolejny to mam kilka nocek z głowy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy z W nad jeziorem i sie zdziwilam bo..tak zacisznie ze nawet listek nie drgnie,bylo super,taki spacer ze hej!!! Nazrywalam brzozek i bazi,zaraz zakwitna:):):) A teraz spadam na obrzadek nocny i w kimono z W:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! dziś miałam dobry dzień, bo wieczór wolny. wyrobiłam się w dzień z prasowaniem, m odkurzyła chatę, maja od 19 śpi, MAM LABE:) My na spacerku miałyśmy super cieplutko. maja była w bluzie i polarze. plus koc na nogi:) joanna________też się zastanawiałam nad tym rondem, ale na razie nie ma potrzeby. kiedyś pewnie kupię, ale w sklepie. widziałam jest w tej samej cenie:) ania___________widziałam na filmie jak michaś już niemal chodzi!!! szok! misiowa, agula, katharsis 🌼 dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×