Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

misiowa u nas spoko.. Olka coraz cwańsza... jak jest ciepło to całe dnie w domu a jak chłodno i pada to siedzimy i się bawimy w domu... Joasia fajnie by było jakby się Michaś urodził jutro.. ;) a wczoraj spotkałam się z koleżanką która ma 5 mies. synka.. który waży 9.200g tylko długi jest bo juz jej się ledwo w gondolce mieści... ale jest meeega tłuściutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda to rzeczywiscie duzo wazy jak na 5 miesięcy u nas wlasnie dzisiaj pada i mala dostaje pierodolca bo chce isc na dwor i stoi nade mną z zabawkami do piachu i weź jej wytlumacz ze nie pojdzie jutro mamy szczepienie a wlasnie zaczyna jej sie katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa, u nas chwilowo nie pada.. ale wczoraj całą noc burze były i strasznie zimne powietrze .. to jak katar jej się zaczyna to raczej nie zaszczepią.. my na razie z głowy szczepienia mamy :D a Olka dorwała szlafrok i lata w nim... ;) i mówi że księżniczka jest :D a wczoraj na wycieczkę na rowerach się wybraliśmy i poodbijałam sobie dupsko... ale było super ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Może Joasia pojechała już do szpitala. :) Jeśli tak to trzymam kciuki żeby łatwo poszło. U nas dzisiaj pogoda superowa bo ciepło i wieje delikatny wiaterek. Jutro Tomek tak samo jak Wojtuś też ma 2 urodzinki. Oj leci ten czas. Ostatnio moje chłopisko zaczyna mówić nowe słowa. Duży wpływ ma żłobek bo jak wychodzi to "opowiada mi" kto płakał, albo czy tata czy mama przyprowadziła jego koleżankę. polega to na tym że mówi jakieś słowo potem czasownik zastępuje jakimś dźwiękonaśladowczym słowem i wiadomo o co chodzi :-P Pieluszek też używamy tylko w nocy bo pomimotego że tomek jest tylko 3 razy w tygodniu na 3-5 godzinek to "ciocia" też sadza go na nocnik więc już coraz mniej jest wpadek. Musieliśmy niesety zaliczyć w ubiegłym tygodniu dentystę bo zauważyliśy coś ciemnego między jedynkami i okazało się że to próchnica. Dentystka musiała to zalapisować i teraz przez kilka tygodni musimy jechać na powtórzenie "malowania ząbków". Bałam się tej wizyty strasznie a okazało się że bardzo mu się spodobało bo 2 razy jechał na fotelu, potem pięnie otwierał buzię, trochę zapłakał jak jeździła tym szpiczastym czymś po każdym ząbku ale potem pozwolił sobie je pomalować. Misiowa ..czym zajmowałaś się w sądzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia witaj Jestem sekretarzem sądowym. Przed ciąża zajmowalam sie drugą instancją( zażalenia, apelacje) dodatkowo każdy pracownik ma swojego Sędziego, z ktorym chodzi na posiedzenia, rozpisuje sprawy, wykonuje zarządzenia wydane na posiedzeniach.Odbiera sie telefony i udziela sie informacji interesantom. To tak ogólnie. A i jeszcze jest czas na kawkę i na ploty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa.... pytałam bo ja pracowałam w kancelarii notarialnej. bardzo lubiłam swoją pracę a sądzie bywałam po to żeby sprawdzić księgi wieczyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pojechala,nie mam czasu i sil na kompa,plan w akcji;) A tak na serio...czuje ze bez wywolywania w piatek i oksy sie nie obejdzie:) Chociaz...sie nie bede 40 h meczyc!!! A waga dziecka zalezna od roznych rzeczy: geny,karmienie, gabaryty urodzeniowe itp,potem zaczynaja latac i wylatuja:) Trzymajcie cie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry!!! misiowa _________________to bardzo fajną pracę masz? pewnie trudno taka dostać! a po jakich studiach jesteś? joanna______________sio! do szpitala!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Dla Wojtusia i Tomusia❤️ Z okazji urodzin życzymy Wam radosnego uśmiechu, wielu wesołych przyjaciół, wspaniałych zabaw, wymarzonych zabawek, bajkowych snów do poduszki, lodów na deser i wszystkiego czego tylko zapragniecie!!!! Maja zadaje 10000 pytań dziennie 'co to?' tak od 4 dni!!! masakra!!!! Aniu___________zdjęcia piękne i śmiechowe!!!! ślicznie wyglądasz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie po,to nie tak szybko ze myk i juz, niestety....cos wiem na ten temat.... Meldunek 2 w 1,dzis W urodziny, na porodowke sie nie wybieram :classic_cool: Jutro do gina, po skierowanie do szpitala ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtusiu nasz kochany!!! Z okazji drugich urodzinek życzymy Ci samych uśmiechów w całym życiu, wytrwalosci w poznawaniu świata ale przede wszystkim żeby nigdy nie zabrakło Ci zdrówka na tej dłuuugiej drodze jaka Cię czeka :) buziaki!!!🌼 Tomku - zdrowia, szczęścia słodyczy kafeteryjna ciotka i Michałek życzą🌼 sto lat!!!!!!!!!!! Listka - dzięki;) Misiowa - też uważam, że masz fajną pracę, zazdroszczę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtusiu i Tomku !!! Zyczę Wam duzo zdrowka, uśmicehu i kupę prezentow w ten szczególny dzień👄👄👄 Ja skończylam politologię, w Sądzie nie ma wymogu co do kierunku studiow. Cieszę się,ze wam sie podoba moja praca, ale nie zawsze jest kolorowo :P A i godzine temu dowiedzialam sie, ze Patrycja nie pojdzie od wrzesnia do żłobka .... bo nie skończyli remontu. Kurwa, to tylko w tym chorym kraju mozliwe są takie sytuacje. Na szczescie moi dziadkowie sie zadeklarowali i bedą przyjezdzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie mam problem... biore tabletki, myle je często, zapominam.... robiłam test kilka dni temu... może tydzien, wyszedł negatywny.... ale wczoraj jakieś plamienie się pojawiło.. a dziś rano się przestraszyłam.. bo poleciało mi troche krwi.. takiej nie ze śluzem.... bez skrzepów.. tylko taka rzadka normalna krew.... może to być normalne przy tabletkach ?? bo nie pamietam żeby mi sie coś takiego przytrafiło wcześniej.. a do gina ide dopiero jutro i mam stresa.... normalnie łapy mi się trzęsą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu r - ja miałam podobne plamienie, wystapiło po braniu antybiotyku. Nie martw się na zapas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_____________przyczyn pewnie może być wiele! ja też bym się przestraszyła!dobrze, że idziesz do gina. koniecznie mu o tym powiedz, niech cie pod kątem tego incydentu obejrzy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no listeczko już się boję jutrzejeszej wizyty.. :O cały dzień brzuch mnie boli.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po antykach plamienia.....zdarzaja sie bardzo czesto, nie mniej trzeba do gina!!!! My po urodzinach,tort pyszny. Wszystkiego NAJ dla Tomusia na te II latka ❤️ 🌼 ❤️ Ps. dziekujemy za zyczenia ❤️ rano do gina po skierowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matkoo joasiu zapomniała z tego wszystkiegoo :O STO LAAAAT DLA Michałka... 👄 no ide jutro ide... bire jakiś czas już tabsy i aż tak nie miałam.. ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ____ Wszystkiego najlepszego dla Wojtusia 🌼 i życzenie dla Ciebie oby w końcu Wojtuśzaczął dobrze spać i aby Michałek był aniołkiem. Dziękujemy za życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!!!!!!!!!! slonce swieci, goraco jak cholera obudzilam sie w doskonalym nastroju pije dobra kawkę obiad zrobiony wiec mam z glowy zdalam Wam relacje wiec teraz Wy sie odzywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry:) u nas też gorąco:) zaraz po śniadaniu wyruszamy na zakupy, a potem na plac zabaw, o 13 przychodzi do mnie dziewczyna i zrobi mi piękny manicure:) pomału jestem już myślami na wyjeździe...ciągle myślę co trzeba jeszcze spakować, co zabrać, jak będzie się zachowywał Michał...w poniedziałek wyjeżdzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu____________ a gdzie wy wyjeżdżacie??? Słuchaj, my was zapraszamy do nas!!! może to gdzieś po drodze, a jak nie może specjalnie się wybierzecie?!?!:) co to dla was podróżników taka odległość! pamiętaj ja mam do uwielbianego przez was morza tylko 18 km :):):):) ja w pidżamie,aale maja już ubrana poszła z michałem po chlebek na śniadanko! Ale marudzi coś nam majucha od rana:( \tez mamy dziś słonko joannaz______________________jesteś???? melduj się :) i pisz jak tam sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,bez zmian. W nocy skurcze przez 2 h co 10 min, zwleklam sie i wyszykowalam i przeszlo.... Mam skierowanie,dzwonilam do poloznej,jutro miedzy....9 a 11:00 mam byc w szpitalu .... Ponoc takie tlumy pacjentow ze...lozka na korytarzach ( a ja placilam...za pokoj ) .... I juz wiem ze....jutro nic mi nie beda robic, tylko USG i KTG ... No kuwa, a ja nie moge lezec bezsensownie i czekac ... Wojtus chodzi za mna krok w krok-wola mama,pilnuje na kazdym kroku,On wie :(:(:( A ja...chodze i wyje,bo...nie wyobrazam sobie rozstania z nim :( Nie wiem jak przezyje :( Ps.u mnie super chlodno,a nawet zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×