Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Edgar,ale my potrafimy byc straszne:P raz jak miałyśmy atak głupawki to panowie z topiku nie wytrzymali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze juz isc zycze milej nocy wszystkim i milego poranka do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaguś, chyba mnie wtedy jeszcze nie było ;) ja tam zawsze grzeczna jestem:) a fiolkah sie co jakiś czas pokazuje;) widocznie na siebie nie trafiacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Lel ;) Jaga - to o czym mozna rozmawiac zeby faceta wyploszyc - aby nawet czytac nie mogł ?:) bo stwierdzam ze chyba juz o wszystkim slyszalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byłaś jak powstawał Klub Seniora?;) bo jednego wtedy tak wypłoszyłyśmy że się więcej nie pokazał:D ale fajnie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja ostatnio trochę zaniedbywałam topik i widocznie się mijałyśmy:) ale już nie zaniedbuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie?;) a dlaczego?:D tylko wtedy faceta wypłoszyłyśmy,ale był piękny popis głupawki;) tylko on nie rozumiał naszego poczucia humoru:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie:D byś sie do nas przyłączyła :D to tylko mężczyźnie nie rozumieli o co nam chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaskoczyć?:P o tej porze może być problem,mózg mi już nie działa:P Ty mnie zaskocz i powiedz o czym słyszałeś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - Ty to przynajmniej sie kladziesz - ja do 7 rano musze przed monitorem sterczec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa fasolka;)🖐️ no ja też sie chyba już zbieram,pozaskakujemy sie jutro,ok?;) zapraszamy wieczorkiem,bo w dzień topik jest pustawy raczej:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czym slyszalem ? Hmmm - jesli chodzi ... ciezko tak napisac o czym sie slyszalo a o czym nie - sam nie wiem od czego zaczac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ;) Zatem do zobaczenia - ja bede dopiero we czwartek - zatem dobrych dwoch dni zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz trzba czasem popilnowac komputerkow zeby im sie w .. niepoprzewracalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to musisz zadac jakis temat do zaskoczenia - znaczy sie - bo faceci wymiekaja - ale w jakim temacie mozna wymieknac - jesli chodzi o nas - no chyba ze gadacie o czyms czego moze nie kzady z nas moze dac. No to wtedy - owszem - mozna wymieknac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×