Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

pierwszy teledysk niedostępny to sobie włączyłam Plug in Baby:) to zarzuć tematem ;) ja jestem trochę mało dziś przytomna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słucham mojego kochanego radyjka.....nie pisze bo radyjko regionalne:D😍 najdłużej to chyba do drugiej siedziałyśmy,a ja tak w ogóle kilka razy siedziałam tu do czwartej:D ale taki był klimat że nie dało sie odejść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg2491201
milosc mozna znalezc wszedzie ;) a jedyna porazka jest rezygnacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie w regionie nie ma jakiegoś fajnego radia :O a trójka jest w porządku;) to do drugiej jeszcze troszkę czasu;) a do czwartej chyba nie dałabym rady, mimo, że sobota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg wrócił;) wiemy że wszędzie:) wierz mi -czasem jest taki klimat że się nie czuje że człowiek tyle tu siedzi:D chociaż to było jeszcze kilka miesięcy temu,teraz o 2 kafe zamiera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg2491201
pare miesiecy temu to byla zima, wiec sie nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nasz topik o 2 zamiera ;) racja, że się nie czuje, ze tyle się siedzi;) gdybym tak zaczęła tu bywać rok temu, to chyba edukacji bym nie skonczyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom:D czy tutaj,czy na gg-ja jakoś nie czuje upływu czasu:D a potem patrze na zegarek-i załamka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg2491201
poza praca, to odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
hej;) Fasolka,to jak już sprzątasz to mogłabyś i u mnie? bo mi się nie chce,a jutro będą goście:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
Fasolka-to wpadaj bo ja jeszcze nie zaczęłam:D bo jak zacznę to juz jakoś poleci,ale ja nigdy zacząć nie mogę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podrzuć miotełkę, to szybciej będę ;) chyba jednak się nie zrelaksuję oglądając siatkarzy :O trzeba sobie cuś innego znaleźć w tv :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
a czemu? siatkarze uciekli czy co?:D leci:D jeeeeesuuuu,jak mi sie nie chce sprzątać:o najbardziej nie lubię półek myć-mam tak tyle badziewia (kosmetyki) -pozdejmować to wszystko,potem ustawiać-wkurza mnie to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uciekli, przegrywają :O na Kubicę przerzuciłam, ale na razie nic specjalnego... a ja mam poczucie winy, że cię tu trzymam, a w tym czasie zdążyłabyś już cuś zdjąć, umyć i ustawić ;) też tego nie lubię, ale dziś trzeba było:O kurz zaczął być za bardzo widoczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
nie trzymasz mnie tu,kawkę piję przed kompem:P zawsze jak mam coś zrobić to robie sobie kawę i pół godziny piję:D ale niestety już widzę dno😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamiętasz co z fusami masz zrobić? :D ja sobie chyba tez zaraz jakąś kawkę zrobię, bo pogoda jakaś niewyraźna i funkcjonowac normalnie nie mogę :O jako twoja towarzyszka klubowa nakazuję ci zaraz po skończeniu kawki i zebraniu fusów przystąpić do sprzątania :P to dobry sposób relaksu;) nie lubię Chińczyków:O zaraz wyrzucam wszystko, co chińskie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....piękne....
cmok, cmok, cmok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
kawa się skończyła,teraz jem jogurt...:D a co Ci Chińczycy zrobili?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×