Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

nie wiem czy dobrze, ale żal mi Chorwatów:O na min przed zakończeniem dogrywki strzelili bramkę na 1:0, chwilę potem 1:1, no i te karne... Jaguś - wdech i wydech, wdech i wydech:) nie zmuszaj mnie do kopania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadstawiam...........😭 miałaś tak kiedyś,że np po zerwaniu miałaś koszmarną ochotę do kogoś zadzwonić mimo że nie powinnaś?:o ja właśnie ze sobą walczę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam sytuacje kiedy chciałam cos zrobić, mimo, że nie powinnam :O różnie się kończyło... zawsze staram się w takich sytuacjach znaleźć wszystkie za i przeciw.... racjonalistka ze mnie, zawsze najperw myślę, potem robię... kopnęłam, mam nadzieję, ze pomogło, bo z wielkim bólem toz robiłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie się kończyło...? znaczy że kiedyś to zrobiłaś? mi kiedyś koleżanki zabrały na imprezie telefon,gdyby nie one zrobiłabym z siebie idiotkę,ale miałam juz kilka promili...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg2491201
heh jak wychodzilem bylem na cztery setnej stronie topiku :) ciagle tu widze te same "twarze" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg2491201
czyli milosci tu nie znajde ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytuł naszego topiku jest trochę mylący,my tu tak towarzysko wpadamy bo sie lubimy;) choć całkiem przypadkiem zrobiła nam się jedna para:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguś - "te same twarze", znaczy, ze za długo tu siedzimy ;) a wracając do tego, co pisałam, chpdziło mi raczej o rózne sytuacje w życiu... to można odnieść do wszystkiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Fasolka-ja też napisałam tą sytuacje jako przykład,mam trochę inną:) że za dużo tu siedzę? wiem:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka-żebyś wiedziała gdzie mnie ostatnio kuło...:o gg poszedł bo tu nie znajdzie miłości;) szukanie miłości na kafe wydaje mi sie w ogóle....no;) są wyjątki,rzecz jasna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda z tym szukaniem, ale tytuł do czegoś zobowiązuje ;) a mnie różne rzeczy kłują... generalnie jestem i zawsze byłam zdrowa, ale ile można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da sie zmienić tytuł?:D bo po co ludzie mają sobie nadzieje robić?;) Fasolka-weszłaś w wiek emerytalny,teraz to z górkiiiiiiiii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie każdy wchodzi na własną odpowiedzialność;) może wejść ten kto szuka, ale nie dajemy przecież gwarancji, że znajdzie :) no ja wiem, ze wiek emerytalny (tzn. że pracować nie muszę? ;) ), ale żeby tak szybko z górki było?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi tak dalej bedzie z gorki leciało, to obawiam się, że do 50 nie pociągnę, nie mówiąc już o 100 :P i nie uratuje mnie to, że młodo wyglądam? :O co może być przyczyną kłucia w mostku? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, mam nadzieję, ze to jednak nie zawał :O nawet w google wpisałam, ale wyskoczyła mi jakaś nerwica serca 😭 ja chcę jeszcze troszkę pożyć:O choćby po to, żeby sens życia znaleźć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×