Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

No chyba masz rację Brzuch mi się chyba nie obnizył ciągle tak samo mi się oddycha ,fakt częściej chodze do kibelka Czuję się jakby głowka mi naciskałana macice Ja bym chciała juz byc po :D Dzięki z aodpowiedź:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosół w kostce
hej . jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu dejzi sie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dzień pobolewa mnie brzuch i krzyże Bolą mnie całe pachwiny:/ A porodu dalej nie widać Dziecko kopie ale mniej Chyba wszystko jest ok Czuję się jakbym miała wogóle nie rodzić:/ Czas się rusza jak ślimak który w dodatku śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff ja dzisiaj wróciłam z Niepołomic :D Już się tam przygotowujemy do zamieszkania :D Jak się czujecie dziewczynki? :D Czarnulka, poród się zbliża wielkimi krokami, możliwe, że Dzidzia wyjdzie dzisiaj już :D No ale może się przedłużyć... Nigdy nie wiadomo kiedy Maluchowi zechce się wyjść na świat. Tak jak mój Mały nie spieszył się w ogóle i trzeba go było wyciągać :D Musisz brać również tą opcję pod uwagę. Jak jest się po terminie to wywołują, a jak to nie pomoże to cc. Możliwe, że już rodzisz :D Dlatego informuj nas tu na bieżąco :D Jak Misheela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No misheeela wyjechała do Niemiec:D Bawi się dziewczyna:D No mnie brzuch boli ciągle mam wrazenie ze muszę do wc:/ Pachwiny mnie bola najczęsćiej z rana ale dziś jak wstałam też bolały Ja chyba nie rozpoznam porodu:/ Najgorsze jest to ze ja nie wiem w sumie kiedy miałam miesiączke Na ktg powiedzieli mi w środę że poród moze być na dniach Bo coś tam jest podwyższone i widać wyraźnie skurcze macicy Jednak były one lekkie Na następne mam iść we wtorek Lekarz powiedział mi że do środy mogę urodzić Dziewczyny a te bóle pachwin nie są jakieś groźne?? Bo ja wiem że przy porodzie boli brzuch krzyże ale żeby pachwiny:/ Czasem też mnie bolą posladki:/ A właśnie bóle się umacniają zawsze koło 21:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy znów mysleliśmy że to już to nawet czułam się jakby mi żołądek coś wypychało i też mnie bolał Nawet mam bóle nóg Dziś brzuch mnie boli tak jakbym miała dostać okres:/ Ale dalej nic nie widzę Gdy ból brzucha jest silniejszy wydobywa się ze mnie taki jakby gęsty upław:/Może to ten czop ale on jest taki kremowy Bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie daj się sprowokować
Czarnulka jak czujesz jakbyś miała dostać okres to super! Przygotowujesz się do porodu! :D Podobno skurcze to taki nasilony ból miesiączkowy. I potem to już idzie :) Moja znajoma porównała to, że pierwsze skurcze to taki ból jak do miesiączki. On się staje silniejszy. W końcu jest tak silny, że porównywalnie do zjedzenia kg czekolady, nie załatwiania się przez miesiąc i nagle takie duże zatwardzenie wydalane z organizmu:O Ale wiadomo, że poród to indywidualna sprawa :) P.s. Nie chce mi się logować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani124
To juz zacza sie porod a ten sluz to czop...wiem bo sama tak mialam i nie wiedzialam co to wyszlo a po 7 godzinach urodzilam dziecko a biole mialam tylko 3 godz przed porodem i to tak nagle wszystko sie zaczelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałabym już urodzić Wiele osób mi mówi że potem to będę miała nie przespane noce płacz itd Ale wydaje mi się że to jest lepsze od tej niepewności kiedy to będzie ,ta niemoc mnie zabija bo nic już nie zależy odemnie Ja mogę tylko czekać :/ Brzuch mnie tak boli od wczoraj a dziś zauważyłam troszeczkę właśnie gęstej wydzieliny Takiego kłębku małego o kremowym kolorze:/ On jest gęsty Teraz mam troszeczkę spokoju i nie czuję już buli Ale pewnie na wieczór znów się powtórzą Wiem że przynudzam ,ale myślałam że to się zacznie w jednej chwili potem będzie szybciej pojadę do szpitala i tam się wszystko rozegra A tu dni mijają bóle są silniejsze ale nic się nie dzieje Ciekawe co mi jutro lekarz powie i co wyjdzie na KTG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka, a powiedz brałaś jakieś tabletki w ciąży, np. Duphaston? Ten jest między innymi na podtrzymanie ciąży i zazwyczaj pod odstawieniu trzeba długo czekać na poród. Lekarze zazwyczaj zalecają odstawienie miesiąc, dwa przed terminem i wtedy też rodzą się dzieci przenoszone te parę dni. Ja brałam Duphaston i Dzidek nie chciał mi w ogóle wyjść. A bóle jak do miesiączki miałam. Tylko skurczy i reszty brak. Oczywiście nie jest to koniecznością, ale zauważyłam tendencję do przenoszenia po zażywaniu leków na podtrzymanie. Jeśli nie brałaś to tylko na plus dla Ciebie, bo marne szanse, że urodzisz później. U Ciebie widać to już może być ten czop śluzowy. Mi się wydawało, że mi odszedł, ale chyba jednak się nie odlepił. Ja to w ogóle końcówkę miałam straszną :) Tylko musisz brać wszystkie opcję pod uwagę, bo nie wiadomo jak to będzie i kiedy Dzidzia będzie chciała wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak dziecko będzie najedzone, przebrane, będzie miało suchutko i rodziców w pobliżu to nie słuchaj, że noce nieprzespane. Nie wszystkie dzieci mają kolki, przy ząbkowaniu nie wszystkie płaczą itd. To nie jest żadna reguła, że jak dziecko to noce nieprzespane. Jak dziecko będzie głodne to będzie się budzić w nocy. A jak nie to dopiero nad ranem. Ja lubię pospać, więc ja miałam przerywany sen. Ale młody wstaję najwcześniej o 5.30, czasem do 7.00 śpi. Po jedzeniu idziemy znowu spać. Wszystko zależy od dziecka i tyle. Może Twój Maluszek też będzie takim Aniołkiem jak mój :) tfu tfu tfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Około 19 30 dostałam mocnego skurczu Bardzo mocnego Myślałam że zwariuje:/ Pot mnie oblał bo tak bolało Był on krótki Zaraz po nim dostałam następnego Teraz cisza Znaczy znów zaczynam odczuwać takie lekkie bole jakby miesiączkowe ale niema takich skurczy:/ Nie ja nic nie brałam Cała ciąża bardzo dobrze się rozwijała więc nie było takiej potrzeby No mam nadzieję że moj malec nie przestawi się na to że w nocy rozrabiamya w dzień śpimy:D A jak dzwoniłam do P do pracy że dostałam takiego skurczu i że jak to tak boli to ja nie chcę to on był taki słodki powiedział żebym się nie bała żebym pomyślała jak bardzo mnie kocha i że dzięki moim wysiłkom będzie na świecie nasze kochane dzieciątko:) Ale się wzruszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie daj się sprowokować
I co tam? Jak się czujesz? Rodzisz? Czy urodziłaś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehjehee zaczal sie porod
i trwa kuuurwa pare dni ehehahahaha idz sie leczyc debilko niedouczona ze ty tak mialas nie znaczy ze wszystkie mani pierfdolnieta pffffffffffffff czarnula powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehjehee zaczal sie porod
mani124 jestes popierdolona czop moze odedjsc tuz przed porodem a czasem 3 tygodnie anwet przed idz do psychiatry wiedzmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko powyżej dzięki za pozytywne życzenia w moim kierunku Ale czemu tak źle się odnosisz do innych Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! właśnie wróciłam z Niemiec jakas godzine temu, odpoczywam ;} ... kurcze... krwotok z nosa miałam w samolocie :/ napisze pozniej wiecej, teraz jestem tak padnieta ze chyba ide spac. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooszłam do siebie.. po powrocie. A właściwie jeszcze dochodze:) Czarnula to ty już niedługo... takim to fajnie ;D ;)) czekam nna wiesci! na Ciebie! bo widze topic podupada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmoooooooooooooo
autorko znasz juz plec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmoooooooooooooo
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×