Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ELF

Duza nadwaga- mała silna wola!! Od dzisiaj zamiast od jutra!!!

Polecane posty

Woda (moge tak pisać w skrócie?? )- dasz rade. Tylko uwierz w siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide za chwile z córeczką na spacerek bo pogoda piękna :) A jak wróce to ugotuje brokuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny :) ale sie rozpisałyscie :) ja jakos sie trzymam chociaz z racji tego ze pojutrze mam egzamin to zapchałam sie ogromna michą musli z jogurtem i to nie naturalnym ale z wisniowym :P taki moj substytut słodyczy ... oprocz tego jak mam napad glodu to zajadam sie marchewka i jabłkami i jakos to idzie :) ja tez mam kiepska przemiane materii wiec staram sie nie jes po 18 co jest naprawde ciezkie bo klade sie okolo 1 lub 2 :( no ale wtedy moge liczyc na tony marchewki :) mam nadzieje ze nie zrobie sie pomaranczowa :P naprawde dziewczynom ktore maja czas polecam aerobik , fajna zabawa a przy tym efekt niezły , ja kupiłam sobie karnet i teraz on mnie mobilizuje bo szkoda mi stracic pieniedzy a karnet jest wazny tylko miesiac :) probowałam tez biegac ale chyba mam slabe stawy bo strasznie puchna mi kostki wiec poprzestałam na aerobiku :) acha bo ktos tam pisał( przepraszam ale nie pamietam kto :) ) że jestem na granicy prawidłowej wagi ... moze i tak ale w sumie nie chodzi mi o kilogramy tylko o wyglad , a moj brzuchal wyglada tak jakbym byłoa w ciąży :o ... a co do nicka :D długa historia , ale to rodzaj indyjskich słodyczy :) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elf----Jasne że możesz pisać mi miss woda :D:D:D Zrobie wszytsko by schudnąć,idzie ciepełko więc trzeba być ładniejszym.Zrobie to dla własnego zdrowia oraz dla lepszej psychiki :) nawet postaram się prowadzić zeszyt w którym będe wsyztsko zapisywała dzięki temu zobacze na własne oczy czego jem zdecydowanie za dużo a czego za mało :) Nie wiem jak jest u Was ale jak np ważyłam 60,70 itd kilogramów to na ,,oko\" wyglądałam mniej niż na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po spacerku, ugotowałam brokuł a na spacerze zjadłam 2 banany i wypiłam soczek marchwiowy ;) Woda waga to min. cieżkość kości i woda :P w organizmie. Centymetr jest najlepszym wyznacznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda szczzerze mówiac nie wiem...po ciaży nie kupowałam jeszcze ciuchów, mieszcze sie w niektóre sprzed- czyli generalnie rozmiar L (42)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) rachatłukum - brzuszek zrzucisz szybko, zazwyczaj to stamtąd najpierw sie chudnie :) co do mnie - snickersa nie kupiłam dzisiaj, byłam twarda, ale byłam na plotkach u koleżanki i zjadłam pasek wedlowskiej czekolady z toffi, pycha - po raz pierwszy jadłam tą czekoladę! :) wiecie co, u mnie dziś jest tak beznadziejna pogoda, ciągle leje, że idę choć na pół godzinki się położę. ;-( do wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
174 cm Bonafide miłego odpoczynku- kto śpi ten nie je :) wieczór minie szybciej? Skad jesteś że u Ciebie pada? U mnie słonecznie ale wieje dzis strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam strone www.dieta.pl można prowadzić min. dzienniczek wagi i liczyć kalorie jeśli ktoś ma zyczenie :) Jak mija dzionek?? woda mineralna-- jak sie trzymasz?? Jak pozostałe panie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :D A u nas prawdziwa wiosna!!!! Jest 18 z małym hakiem a temperatura nadal 18.I jak tu nie chudnąć! :D ? elf-----Dziś mam czarne myśli a konkretnie ciągnie mnie do gyrosa .Zamiast tego zrobie sobie warzywną suróweczke :P . No jak widać to zalezy od kości itd.Ja mam 170 wz a jak ważyłam w tamtym roku 90 kg to nosiłam 44/46 .Góre kurde zawsze mam większą przez te moje ramiona niczym rambo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się ciesze że powstal ten topik :D Wiadomo że to czy schudniemy dużo zalezy od nas ale wsparcie,dobra rada zawsze się przyda.Zwłaszcza jak się ma kryzysek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, z mojego snu niewiele wyszło, a jestem spod Wrocławia - teraz wprawdzie nie pada, ale wcześniej ciągle lało no i pochmurnie tak :( ale od jutra ma być lepiej :) ELF - myślę, że nie jesteś wcale taka gruba, ja mam 163 tylko i też noszę 42 :( dzieki za tą strone, dobrze znac tego typu portali jak najwięcej ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojojoj... nie nadąrzam za czytaniem naszego topicu, fajnie że piszecie, ja nie mam za wiele czasu i rzadko zaglądam normalnie od wczoraj nabrałam takiego speeda, że aż się dziwie bo dobrze mi idzie ta moja dieta, nawet zakwasy po bruszkach mam, czyli coś się dzieje z moim sadełkiem :) trzymajcie się, zajrze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuerha ja też sie dziwie że tak sie zabrałąm za to odchudzanie na serio :) W dużej mierze dzieki topikowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOALA62
Cześć Kobietki!Przyjmiecie mnie do waszej grupy wsparcia?Tak jak Wy mam problemy z nadwagą i brak silnej woli.SŁODYCZE to moje uzależnienie,ale od dziś będę ich unikać o b i e c u j ę. 166cm 71kg 42 rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam kolejną w moim rozmiarze :) Koala62 - może się zaczernisz? :) słodycze są też i moją słabością, wiec mimo diety pozwalam sobie na małe coś, od czasu do czasu, by nie rzucić się naraz na kilka czekolad, paczkę czipsów i ciastka :) Koala, stosujesz jakąś konkretną dietę? bo my tutaj generalnie jemy mniej u unikamy tych mniej zdrowych rzeczy :) na początek życzę Ci dużo samozaparcia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane..:) ja niestety @ i ciezki okres, ale dzisiaj wstałam z wielka motywacja, ktora na pewno nie minie mi szybko..:) takze wracam do was pelna para! przyjmiecie mnie spowrotem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOALA62
Dzięki za przyjęcie.Od samego myślenia o Was miło mi na sercu,więc wstałam wcześniej i do gimnastyki.Teraz idę na lekkie śniadanko.O moim wcześniejszym odchudzaniu napiszę później.Miłego dnia,PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ranne z was ptaszki, dziewczyny ;-) kasiulka20 🌼 koala62 🌼 widzę, bierzecie się obie ostro za siebie, hihi, motywacja widzę duża.. tak trzymać! :) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ślicznie :D Ale jestem dziś szczęśliwa :D:D:D zaraz normalnie jajko zniose!!!! Otóż wczoraj wieczorem i dziś rano miałam doła więc postanowiłam że tak na wszelki wypadek się dziś zważe :) (nigdy tego nie robiłam jak już to waże się co tydzień,a Wy?) tak więc waże się a tam 1,5 kg mniej!!!! Tak wiem że to sama woda ale mi dało to wielką śiłe! I mało tego nie głodze się lecz jem zdecyedowanie mniej i zdrowiej.Również wiem że na początku to ze mnie więcej zleci bo zdecydowanie bardzo dużo waże.wczoraj np zjadłam: śniadanie - 15 dah twarogu chudego i pęczek rzodkiewek obiad - gotowana pierś z kuraka,mnustwo surówki oraz 1 pieczony ziemniak w foli (ponoć taki jest mniej kaloryczny :P) kolacja- jogurt oraz troche arbuza w międzyczasie jak byłam cholernie głodna to jadłam marchewki wczoraj było ich 6 :D KOALA62 ----Witaj w klubie :) Napisz coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda mineralna ja tez sie dziś ważyłam pomalutku leci w dół :D :D A to cholernie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda mineralna - witaj, gratuluję spadku wagi! wiem jak efekty działają mobilizująco.. :) zwłaszcza, że jesz naprawdę zdrowo, myślę, że jesteś na najlepszej drodze do ekstra sylwetki i to już niedługo! ;-D ja już po śniadanku i po kawie, ale wiecie co, nie mogę ostatnio przestać myśleć o jedzeniu :( :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myśle i myśleeeeeeeeee :) Ale żeby nie grzeszyć i nie myśleć to sobie marze jak to będe wyglądać w roz.42 :D he he he.W lipcu jade z synkiem i z męzem nad morze chciałoby się ważyć mniej :D A no właśnie jak sobie radzicie z gotowaniem dla rodziny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś robię sobie dzień jedzenia wszystkiego,. np dziś już zjadłam zupę i 2 kanapki i kostkę czekolady. i będę jeść, jak będę mieć ochotę. podobno minimum raz na tydzień trzeba zjadać dużo, co się chce by metabolizm rozruszać. :) tzn bez przesady, wiadomo, że nie zjem 4 tys kalorii, ale tak aby nie chudnąć i nie tyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też właśnie tak mówił dietetyk że raz w tygodniu trzeba zjeśc sporo by mieć z czego się odchudzać bo pobudzamy metabolizm czy co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×