Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka5

szukam przyjaciół

Polecane posty

Witam,tu Zuzia .Czy jest ktoś ze Szczecina kto równie mocno szuka lojalnych i dobrych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie. Wróciłam z miłego weekendu spędzonego na wsi, i myslałam, że będe miała co czytać, a tu cicho i głucho. Tak cicho, jak tam gdzie byłam. Wieś jest naprawde urocza, gdy człowiek chce się wyciszyć i pomyśleć. Jezdziłam z chrześniakiem na spacery, on spał, a ja szłam z nogi na noge i cisza az kłuła w uszy. Nawet pogoda mi dopisała, było bezwietrznie, i słonko przyświecało, czasem zamykałam oczy i wystawiałam twarz do niego. No, ale co dobre szybko się kończy i wróciłam do rzeczywistości. Od jutra znowu szare dni, ale niedługo święta i czas tak szybko leci, trzeba rozejrzeć sie za prezentami. Nie spiesze się, bo czasem te kupine na ostatnią chwile są najfajniejsze. Od jutra pochodze i rozejrze się. No to pa!!!!!🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wsi spokojna wsi wesoła......to chyba dobrze że sa takie miejsca,gdzie mozna wyciszyc sie zapomniec na chwile o klopotach,wsłuchac sie w glos przyrody.....no może trudno tam mieszkac,ale wpaśc na chwile....czemu nie..... Zuziu ja niestety nie jestem ze Szczecina,ale jeśli masz ochote to zagladaj tu do nas,milo jest czasami poprostu z kimś poklikac.... Pozdrawiam,trzymajcie sie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
a może podrzucicie pare pomysłów na prezenty dla waszych dzieciątek?????/,bo ja mam cos ciężki pomyślunek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Cześć dziewczynki! Właśnie wróciłam z pracy i miałam wziąć się za mycie okien,a tu już egipskie ciemności na dworzu.Powiedzcie mi ,jak tam u Was sprawy z porządkami świątecznymi?!Co do prezentów ,to ja, co roku mam ten sam problem,bo biegam na ostatnią chwilę i nawet nie wiem co komu kupic.Wydaje mi się,że już dzisiaj nic nie zrobię,ale za to bobuszuję w necie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejne świeta i kolejny problem co kupic najblizszym.....w dodatku u dziewczynek w klasie robią sobie prezenty,więc następny problem....nie mam pomysłu naprawde :( Jesli chodzi o porządki to jestem w trakcie,myśle że do świąt się wyrobie :D Pozdrawiam i zmykam trzymajcie sie zdrowo pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Nie za szybko te porządki urządzacie? Do świąt to sie wam jeszcze nabałagani. Ja jak juz pisałam nie przejmuje sie tym zbytnio. Mam małe mieszkanko, więc i sprzatania nie wiele. W przyszłym tygodniu zmienie pościele, a jak bedzie wzgledna pogoda, to może przetre okna. Poodkurzam, zetre kurz z mebli, i zmyje podłogi, to tyle mojego sprzatania. Zresztą i tak całe świeta spędzamy na wsi, bo zostalismy zaproszeni na Wigilie, i zostajemy na obydwa świeta. Co do prezentów, to jest to odwieczny problem. Syn chce gre i pewnie ja dostanie, a do tego pościel z postaciami z ulubionych bajek czy filmów. Bratanicy chyba tez kupie taka posciel. Jest to wydatek rzędu 100zł, wiec i tak dużo. W mojej rodzinie nie robimy sobie drogich prezentów, drobiazgi pieknie zapakowane ciesza bardziej. Problem zawsze mam z facetami, myśle tu o ojcu i bracie. My z mężem nie robimy sobie prezentów. Zawsze przed gwiazdką kupujemy sobie wspólny prezent. W tym roku jest to aparat cyfrowy. Kiedyś słyszałam taka zasade, że na prezent kupuje sie takie rzeczy, na które żal nam pieniędzy w ciągu roku bo mamy ważniejsze wydatki. I ta zasadą kieruje sie kupując prezenty bratowej i mamie. Cos do wystroju domu, czy rzecz przydatna do kuchni, bez której można sie obyć, ale sie przydaje. No to znów sie rozpisałam, ale może poddałam jakis pomysł. papasiu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,zagladam tu czasem ale jakos weny mi brak do pisania...pozdrawiam i zycze spokojnej niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Anulko 🌼 Deletko 🌼 M33 🌼 pozdrawiam i zycze miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, choć sama nie wiem do kogo pisze. Widze, że wszystkim weny brak. Od dziś mąż w pracy na popołódnia, więc mam wolne wieczory. Przecież po ciemku sprzątać nie będe. Więc będe tu zaglądać co wieczór. Narazie wszystkie pomysły na malowanie wyczerpałam i schowałam farby. Jeszcze nigdy w życiu tyle się nie narobiłam w domu, ale mam z tego wielką satysfakcje, szczególnie, jak ktos przychodzi i widzi, że jest świeżo wymalowane, a ja moge powiedzieć, to sama pomalowałam, i wtedy widze, jak im sie oczy powiększają ze zdziwienia. Powiekszyłam tez swoja wiedze na temat farb itp. Przeciez całe życie się uczymy, a i tak podobno głupi umieramy. Nie żałuje, że rzuciłam prace. Przez ten czas tyle sie nowych rzeczy nauczyłam, o działce, sadzeniu, obcinaniu drzew i krzewów, o malowaniu, wiele nowych przepisów na ciasta i obiady........ i niech ktos mi powie, że w domu się cofa w rozwoju. Pracując nigdy bym nie doświadczyła tego wszystkiego, bo zwyczajnie nie miałabym czasu i chęci. I powiem wam jeszcze jedno, o wiele bardziej zaczęłam dbać o siebie, częściej chodze do fryzjera, kupuje sobie nowe ciuchy, nawet zaczęłam malować paznokcie, i kupiłam sobie kozaczki na obcasie, co było dotychczas mi niepotrzebne. Teraz chce wyglądać atrakcyjniej dla męża i ludzi których spotykam na ulicy. Nawet dzis zaszalałam i kupiłam sobie kiecke przed kolana. Założe ją na Wigilie, ale się mąż zdziwi, bo jak juz nosiłam spódnice, to tylko za kolana, albo do ziemi, a on mnie ciągle wyzywał, że inne noszą, a ja w \"dyrdokach\" albo w porach. No to niech teraz zobaczy jaką ma laske żone. :):):):):):):) No i znowu sie rozpisałam, ale chciałam jakos ożywic ten topik. Niech będzie, że to ja jestem ta gaduła, ale i takiech nam potrzeba. Piszcie laseczki, nawet takie bzdury jak ja, zawsze warto poczytać, co komu w głowie siedzi. Buziaczki 👄 👄 👄 !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
CZESC DZIEWCZYNKI! WPADLAM NA CHWILĘ POMIEDZY SPRZATANIEM , A LEPIENIEM PIEROGOW.MOWIE WAM MAM JUŻ DOSC TYCH SWIAT,CHOCIAZ JESZCZE SIE NIE ZACZELY.JESTEM TAKA UROBIONA,ZE W WIGILIE PADNE CHYBA O GODZ 20.00.ZAPOMNIALAM DODAC,ZE W WIGILIE PRACUJE,BO SZEFOWA DALA MI DYZUR .JAK U WAS PRZYGOTOWYWANIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny przedświątecznie. Topik założony już jakiś czas temu ale mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nowa Aniu, pewnie, że możesz dołączyć, szczególnie, że ostatnio wieje tu nudą. Świeża krew mile widziana. Pytasz Anulko jak tam przygotowania? Ja dziś powoli zrobiłam liste potraw i produktów potrzebnych do ich przygotowania. Mięsa kupiłam i zamroziłam, wszystko będe gotować i piec we wtorek, więc mam dużo czasu. Właściwie strasznie mi się dłuży do tych świąt, juz bym chciała żeby były i minęły. Pozostała mi zmiana pościeli i ustrojenie domu, i właśnie nie wiem kiedy to zrobić, najpewniej w poniedziałek. Także widzisz mam jeszcze luz. Współczuje ci, że taka jesteś zabiegana, znam to z czasów kiedy pracowałam, wtedy w Wigilie naprawde pada sie na pysk, i nic z tych świąt nie ma. Zastanów się, czy czasem nie robisz za dużo tego żarcia, bo potem , po świętach je sie to przez cały tydzień. Pozdrawiam cieplutko, i licze, że nowa Ania nie będzie tak zabiegana i napisze coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z łódzkiego, 32 latka, 3-jka dzieci i na razie mnóstwo wolnego czasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rerka
Ale jesteście nudne... jak z flaki z olejem... lepienie pierogów, sprzątanie, zmiana pościeli, gotowanie.... q... wa mać, czy nie ma innych tematów? Ja mam dwie córki, męża, prowadzą dom i własna firmę, ale nigdy nie mogę strawić bab, które gadają tylko o tym w jakim proszku prać itp.... Tytuł Waszego topiku trzeba zmienić na: " Życie po 60-tce"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
Ja jakaś ostatnio nie czasowa.Latam jak glupia po tych sklepach i wracam z pustymi rękami.Nie mam pomysłów na te prezenty i kupuję małe durnotki.Na kompa nie wchodzę raniutko bo mój chodzi na 11stą do roboty potem córa wraca ze szkoly,a to obiad a to sprzątanko i tak leci.........Witam nową koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Rerka-powiem ci jedno sper....aj z tego topiku jak ci tu tak nudno.Zajmij sie własnym mężem,bo niedlugo i on bedzie mial cie dosc!!!!.Wogóle po co zaglądasz na tego rodzaju topiki jak cie nudzi codzienne życie ty zakichana bizneswomen?! Dziewczynki ,a co u Was?-ja powoli kończę sprzątanko i bioreę się za gotowanko.Pozdrawiam Was serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, od czasu do czasu na każdym topiku pojawia sie taka jędza, co lubi uważac się za lepszą, choć jest nic nie warta. Siedz sobie w tej swojej nudnej firmie w tonie nudnych papierów i pożądnym kobietom d..y nie zawracaj. Deletko kochana, czasem drobiazgi są bardzo miłe, ja w tym roku postawiłam na książki. Sama dużo czytam i myśle, że to dobry relaks. A dzieciom, to różnie , w zależności od wieku. Dziś właśnie pakowałam te podarki. Nielubie tego robić, więc w większości kupuje gotowe torebki. Nie mam niestety talentu plastycznego. Spokojnie święta dopiero za 6 dni, ze wszystkim zdążycie, papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwolczak
Cześc Ludziska, Tak sobie myśle że całe to szukanie "przyjaciół" przez internet to trochę lipa. Przede wszystkim dlatego że przyjaciel to ktoś wyjątkowy w naszym życiu, ktoś kogo mamy obok siebie cały czas, czasami przez całe życie to co tu robimy to tylko szukanie znajomości. Co wy na to? Pozdrawiam Renata Kwolczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" kwolczak \" pewnie masz rację z przyjacielem - tym wyjątkowym. Ale...... otóż nikt nie powiedział że taka internetowa przyjaźń nie istnieje. Ja nie widzę powodu żeby nie szukać przyjaźni (lub tylko znajomych) właśnie w ten sposób. Witam dziewczyny! Widzę że u Was przygotowania świąteczne pełną parą. A co do prezentów to ja też postawiłam na drobiazgi ( ale te wymarzone) :-) i książki dla dzieci klasyczna + audiobook. Mój syn ma dysleksję i audiobooki są jedynym sposobem na przebrnięcie przez lektury, a pozostała dwójka też by chciała spróbować \"czytać - słuchając\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
kwolczak-ja tam lubię te internetowe znajomości.Miałam niedawno przyjaciółkę-super,ale cóż jakoś nagle przyjaźń się skończyła......A tu tak sobie fajnie zajrzeć, ponarzekać........Można zajrzeć kiedy się chce,...Mnie się te internetowe pogaduszki bardzo spodobaly......Skoro ludzie znajdują na necie nawet miłość to przyjażń też pewnie można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deletka
Moją córę już rawie prezentowo obkupiłam ale teraz mam wielki problem z mamą.Muszę kupić parę rzeczy bo skoro ona kupuje dla całej naszej trójki to ona musi też dostać trochę rzeczy.Bluzki,ręczniki,firanki,.......wszystko już przerobilam w poprzednich latach.Zresztą trudno wymyślić coś komuś kto sobie sam wszystko może kupić....Łażę po tych sklepach jak glupia gapię się i dalej nie wiem.Ech niech już będzie po tych Świętach......Nie lubię zresztą Świąt bo trzeba iść przesiedzieć pół dnia u teściowej brrrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Ja też nie przepadam za świętami. A wtym roku, to mam jakiś taki dół, i marze, aby gdzieś wyjechac z dala od ludzi do jakiegos domu w lesie. Żeby był śnieg i całodzienne spacery po nim, a potem gorąca cherbata, przytulona do męża i cisza. Nawt szukałam dzis w necie jakiś takich domów w puszczy na podlasiu. Byłoby, ale mój mąż jakoś sie nie zapalił do tego pomysłu. Zrezygnowaliśmy też ze spania na wsi u rodziców i brata. Pojedziemy na Wigilie, ale potem wracamy do swojego domu. Tam będzie 20 osób, rodzina mojej bratowej, i choć miejsca do spania dużo jakoś nie mam na to ochoty. Wole luz i odpoczynek we własnym domku z choinką i światełkami. Jak nie moge wyjechac w puszcze, to choć w spokoju posiedze we domu. Może w pierwsze święto popołudniu pojedziemy i wtedy zostaniemy, ale to jeszcze nic pewnego. Prezenty już mam spakowane, a jutro idziemy kupić choinke. Zrobiłam dziś dokładna liste, każdy dzień co mam do zrobienia. Tak jest łatwiej zrobić wszystko. Potem tylko skreślam co zrobiłam. Co do internetowych przyjazni, to zawsze jest łatwiej tu cos napisać. Można to zrobić o każdej porze, a w realu nie zawsze jest czas na spotkania. Czasem trzeba cos wyrzucić z siebie natychmiast i tu jest taka możliwość. Ja jestem za. Szczególnie ja, gaduła. Trzymajcie się i nie dawajcie sie temu całemu szaleństwu,papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W święta Bożego Narodzenia najpiękniejszych snów spełnienia i miłości, i radości, w Nowym Roku życzliwości i wspaniałych chwil radości. bo Boże Narodzenie to święta, gdy każdy o kimś pamięta, więc nie zapomnij przypadkiem podzielić się ze mną opłatkiem... ... ... ... ... ... ... .$ $ ... ... ... ... ... $...$ $$... ... ... ... $... ... $ $$$... ... ... $ ... ... ...$ $$$$... ... $ ... ... ... ...$ $$$$$... $ ... ... ... ... ...$ $$$$$$$$$$$$$$$... ... $...$...$...$..$..$ $$$$$$$$$$$$$$... ..Gwiazdka ... ... $ $$$$$$$$$$$$$... ... na niebie ... ...$ $$$$$$$$$$$$... ...a księżyc.. ... $ $$$$$$$$$$$... ... w pełni ... ...$ $$$$$$$$$$... wypowiedz ... $ $$$$$$$$$$$... .. życzenie ...$ $$$$$$$$$$$$... ... to... ... ...$ $$$$$$$$$$$$$... ... Ci się...... ...$ $$$$$$$$$$$$$$ ... ...spełni ... ......$ $$$$$$$$$$$$$$$... ... $...$...$...$...$ $$$$$...$... ... ... ... ... $ $$$$... ...$... ... ... ... $ $$$... ... ...$... ... ... $ $$... ... ... ...$... ... $ $... ... ... ... ...$... $ ... ... ... ... ... ... $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja w przeciwieństwie do niektórych lubię Święta a w tym roku będą szczególne, ponieważ to pierwsze Święta w moim własnym domku. Poza tym mnie nie przeszkadzają zjazdy rodzinne, właściwie tylko w Święta możemy spotkać się wszyscy w komplecie. A co do listy zadań do wykonania to też posiadam taką , owszem skreślam to co już zrobione, ale ........ nie zawsze wszystko udaje mi się wykonać toteż często ulega modyfikacjom. Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny Wieczór upłyną Wam w szczęściu i radości, przy staropolskich kolędach, daniach wigilijnych i zapachu świerkowej gałązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzena piękne, ale czy aby nie za wcześnie? Planujecie już tu nie wchodzić przed Wigilią? Ja dzisiejszą liste wypełniłam w całości, i nawet jutrzejszy jeden punkt zaliczyłam. A to co zaplanowałam na poniedziałek, to pewnie część zrobie jutro, ponieważ ubieranie choinki zaplanowałam na poniedziałek, ale raczej zrobimy to jutro i wtedy też ustroje reszte domu. Będzie juz spokój. Dawno nie miałam takich luzackich przedświąt. Jak sobie przypomne zeszły rok, bieganina z pracy do domu i po nocach gotowanie i pieczenia, a rano do pracy pół żywa.....w pracy kłótnie, bo każda chce ranna zmiane, bo musi porobić, i ta pracująca Wigilia, po przyjściu chciało sie spać, a nie siadać do stołu z bliskimi. To był koszmar. Może dlatego nigdy nie przpadałam za świętami, i tak mi jakoś zostało. No ale życzenia złoże wam we wtorek, także narazie pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że świąteczne przygotowania pochłonęły Was do reszty. Ja jestem już w pełni gotowa. Dzis weszłam do kuchni o 9 rano, a wyszłam o 17 nastej i wszystko zrobione. I tak was nie ma więc krótko : Zycze Wam zdrowych spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, żebyście wypoczęły i odcięły się od szarości dnia codziennego, żeby uśmiech nie znikałał z Waszej twarzy i spełniło się to o czym marzysz. Trzymajcie się cieplutko!! :):):):):):):):):):):):)🌼 👄 🌼 :):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×