Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka sobie jedna -

jaka jest najlepsza metoda antykoncepcji?

Polecane posty

Gość gość
A w pochwie masz śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suprka
Oj niestety często źle dobrane tabletki mogą wpływać na śluz i nawet sex potrafi byc przez to mniej przyjemny, a powiedziałabym raczej, że niekomfortowy. Przy swoich pierwszych tabletkach miałam z tym problem do tego stopnia, że w ogóle nawet na sex nie miałam ochoty. Ale zmieniłam tabletki na Vixpo i powoli wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czesto teraz uprawiasz sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie po plastrach wszystko przeszło, ale dostałam od lekarza te okrągłe z najmniejsza dawką hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak okrągłe to pewnie masz te same plastry co ja :) Dla mnie są najlepsze, dużo razy lepsze niż te kwadratowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej kwestii trzeba pytać swojego lekarza własnie o tabletki Belara. Ja jestem zadowolona, dla mnie to strzał w 10tkę. Naprawde super mi je lekarz dobral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda antykoncepcję trzeba omówić z lekarzem, mnie po badaniach lekarz wypisał plastry, a że to moja pierwsza antykoncepcja to dal mi te z najmniejsza ilościa hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kij od szczotki w ci/pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małolatkaa
ja z kolei od kilku miesięcy korzystam z tabletek antykoncepcyjnych elin, najważniejsze jest to, że tabletki pomogły mi wyeliminować kilka problemów, dzięki nim zaczęłam łagodniej przechodzić okres, poprawiła mi się cera, no i mam regularny okres, dlatego póki co nie zmieniam na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy są tu dziewczyny, które nie mogą stosować dwuskładnikowych tabletek i stosują jednoskładnikowe Azalia, Cerazette, Ovulan lub Symonette? Chciałabym się dowiedzieć jak Wam się to sprawdza. Ja chyba będę musiała zacząć je stosować bo obecnie przy dwuskładnikowych boli mnie noga a to zły znak :( jednak, to, że może wystąpić owulacja trochę mi nie pasuje i w moich oczach obniża skuteczność anty a chciałabym mieć 100% pewności. Jestem trochę podłamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie sa to tabletki Belara. Juz sie przyzwyczaiłam do takiego rodzaju antykoncepcji i powiem Wam ze nie zamieniłabym na inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyczka999
Też stosuje elin wcześniej stosowałam cilest ale go wycofali ale ginekolog doradziła że te mają do nich zbliżony skład. Więc stosuje i na razie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadalina
Nawet nie zbliżony, ale identyczny ;) Ja brałam jedne i drugie, ale cilest został wycofany, więc potem przeszłam na elin, bo bardzo dobrze je toleruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez musze przyznac ze tabletki są najlepsze.. Od 2 lat jest to własnie Belara. I uwazam ze długo jeszcze przy nich pozostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okran
Ja biore Vixpo. Bierze się je w systemie 24 + 4 i dzieki temu nie wypadam z rytmu brania i nie zapominam o tabletkach. Dla mnie taka antykoncepsja to duża wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingula90
Lisvy niestety zostały wycofane. Wiadomo stworzono dla nich zamiennik ale osobiści byłam do nich bardzo przyzwyczajona i wszystko mi w nich odpowiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z plastrów przeszłam na Belarę bo nie powoduje tycia i dobrze wpływa na cerę i włosy. Po róznych badaniach lekarz właśnie wybrał mi te tabletki bo podobno od 15 lat to najlepsza antykoncepcja hormonalna na rynku niemieckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vickova
ja też biorę tabletki belara, bardzo dobrze się na nich czuję, nie tyję, libido na wysokim poziomie, mam lepszą cerę i nie martwię się o ciążę a to dla mnie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto sobie na spokojnie przemyśleć decyzję o antykoncepcji. Poczytać (np. www.kobiecosc.info/fakty-mity-temat-skutkow-ubocznych-antykoncepcji/), zastanowić się, popytać znajomych. W końcu wybrać się do lekarza i porozmawiać ze specjalistą. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ginekolog zalecił na mocne krwawienia miesiączkowe wkładkę levosert. Dodatkowo stanowi ona dla mnie idealną metodę antykoncepcyjną. Krwawienia z miesiąca na miesiąc stają się coraz słabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gartia
Ja dopiero od niedawna biorę tabletki antykoncepcyjne, no i jako pierwsze ginekolog przepisał mi Vibin mini. Zawierają nieco mniejszą ilość hormonów niż inne no i dzięki temu fajnie się u mnie przyjęły. Nie mam żadnych efektów ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardena
wiadomo antykoncepcja to kwestia indywidualna, zawsze warto podejść do tego z rozsądkiem, umówić się z ginekologiem i omówić temat bo nie jednej metody antykoncepcji dla nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda jest bdobra jak się bzykasz i nie zaciążasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petrova
Najlepsza jest taka, jaką po badaniach ustali z Tobą lekarz. :) U mnie dobrał vibin, biorę już pół roku i wszystko jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podwiazanie jajowodow,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mac3k
To się tak nie da określić jaka jest najlepsza. Dla mnie najlepszy jest Lady Comp, dla kogoś może być to pigułka, dla kogoś innego spirala a dużo osób używa po prostu prezerwatywy i też są zadowolone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregatta
ja biorę tabletki antykoncepcyjne,a dokładnie elin, działa na mnie świetnie, nie tyję, nie mam wahań nastroju czy spadku libido, w sumie czuję się tak jakbym tabletek w ogóle nie brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem zadowolona, mam belarę, podobnie jak Ty nie przytyłam, nie miewam "humorków" jak przy poprzednich, ochota na sex bez zarzutu, poprawiłam mi się też cera trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregatta
no ja jestem bardzo zadowolona z tego jak się czuje przy tabletkach elin, zero skutków ubocznych, nastrojów czy spadku libido, wręcz przeciwnie, mam nawet większą ochotę na seks niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę wkładkę hormonalną, mam levosert i jest o tyle lepsza dla roztrzepańców jak ja bo nie muszę pilnować godzin łykania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×