Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka sobie jedna -

jaka jest najlepsza metoda antykoncepcji?

Polecane posty

Gość gdziejestdoris
dziewczyny pamiętajcie tylko by stosując plastry sprawdzać skład kosmetyków do ciała jakie kupujecie i unikać tych z olejkami, bo niestety mogą przyczyniać się do ich odklejania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steffaa
no właśnie ostatnio czytałam na forum, że szczególnie tyczy się to olejku arganowego, ale warto zrezygnować ze wszystkich kosmetyków zawierających oleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terdanka
To wiadomo, ze jak się czymś posmarujemy to plater bedzie odstawał. Ja naklejam lisvy na czystą i nieowłosiona skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
852963741

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steffaa
skóra musi być na pewno: czysta i sucha-lepiej w tym miejscu nie stosować kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welonka78
Czysta i sucha, a plaster należy przytrzymać ciepłą dłonią! Co do stosowania balsamów czy innych kremów to radziłabym ich unikać w tym miejscu gdyż może to powodować odklejanie się plastra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwo!dla wiekszej pewnosci dwa 500 ml.jak chlop wypije jedno to nie da rady a jak dwa to nie da rady i nie ma ochoty.skutecznosc 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8758754mahoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nielykam jest świetna szczególnie dla dziewczyn, które dopiero zaczynają swoją przygodę z antykoncepcją x Buhaha, nazwa idealnie dobrana :P W sam raz dla przeciwniczek.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katebe7y6
na nielykam macie wszystkie przydatne informacje, które dotyczą plastrów antykoncepcyjnych. dla osób, które mają wątpliwości i chcą je stosować idealne źródło wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra4
No przydatna strona, ale ja swoje plastry naklejałam według instrukcji w ulotce i trzymały sie super, cały tydzień, dodatkowo moje maja taki plus, ze nie powodują tycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że powodują - jak każda antykoncepcja hormonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizm się dostosowuje,a bezpieczeństwo duże.Tylko teraz lato i trzeba paradować z plastrem na ramieniu.Zostaje też plama podczas opalania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecałabym jednak takie naprawde dobre które nie wpływaja chociazby na nasze libido - zapytajcie ginekologa o Belara. Mysle ze to dobre rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinka87
Proponuję przeczytać ulotkę plasterków Lisvy nie ma ani słowa w skutkach ubocznych o wzroście wagi! Osobiście używam ich już parę miesięcy i moja waga ani drgnęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bałabym się antykoncepcji bez hormonów. Jesli juz to zdecydowanie wole tabletki. I to jest własnie dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam po lisvy się nie tyje. Ja cenię je też za to, że mają niską dawkę hormonów przez co dobrze się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczkaa
w lecie proponuję przyklejać plasterek np na pośladku wtedy nawet pod strojem nie będzie widoczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele informacji na temat antykoncepcji i jeśli jedna metoda Ci nie odpowiada, zawsze pozostaje coś innego. ;) W poszukiwaniu nowinek i inspiracji zawsze możesz udać się http://www.kobiety.org/ , fajne centrum wiedzy odnośnie metod i skuteczności różnych zabezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczkaa
jeśli masz jakieś wątpliwości co do plastrów to polecam stronę niełykam na pewno dowiesz się wszystko jeśli chodzi o tę metodę antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie wygląda plasterek na ramieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozioma99
Ładnie czy nie kwestia gustu. Osobiście przyklejam na pośladek i nikt nawet nie wie, że je używam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ramieniu najlepiej się trzyma.W obecnej chwili zaden to obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie w czystości jest najlepszą metodą antykoncepcyjną. Żyj jak Maryja a będziesz szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G_r
Ja mam od 4 miesięcy założona wkładkę gynefix 200 i jest super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozioma99
Ja nie twierdzę, że na ramieniu to wstyd tylko, że w lecie gdy jest ciepło to jednak miejsce gdzie jest plasterek zostaje bez opalenizny, a pośladków nie opalam więc dla mnie to jest najlepsze miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda jest dobra do bezpiecznej pracy ci/pki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamburgerkowa
uważam tak samo, że latem pośladek to najlepsze miejsce na plaster- nawet na plaży będzie niewidoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest lato i kazdy wie ze w tym czasie dziewczyny się bzykają,a mądre się zabezpieczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronkowa98
Jeśli chodzi o mnie to tylko pośladek. Wiem, że plasterek posiada filtr UV ale uważam, że taka nieopalona plama po nim wyglądała by nieestetycznie, a na pośladku nic nie widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×