Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaskadaaa

STRASZNE JEST UCZUCIE SAMOTNOSCI

Polecane posty

Gość kaskadaaa

:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola z mlekiem
Zależy dla kogo. Dla mnie nie. Im dłużej jestem sama, tym lepiej się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
Nie mam faceta ,siedze sobie przed kompem w weekendy zamiast się bawic jak inne kobiety:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie samotnosc przylacza, czuje sie jak pod murem. Nie mam dziewczyny juz 2 lata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
Samotność jest dobra na krótka mete jeśli trwa za dlugo człowiek staje się zgorzkniały jak ja;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
ja w sumie też nie mam chyba ze wirtualnych z gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla tych co piszą
"nie masz znajomych, przyjaciół?" Samotność to subiektywnie odczuwane zjawisko, stan emocjonalny człowieka wynikający najczęściej z braku pozytywnych relacji z innymi osobami. Ma wydźwięk negatywny. Funkcjonuje w wymiarze temporalnym – może być chroniczna, albo występować przejściowo, w chwilach zerwania więzi emocjonalnej, w warunkach straty bliskiej osoby. Człowiek może doświadczać krótkich, chwilowych stanów samotności, POMIMO POSIADANIA ADEKWATNYCH ZWIĄZKÓW Z INNYMI LUDŹMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kilka kolezanek i kolege z pracy. Jest ich tak malo, ze az strach myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej zeby facet miał być lekiem na całe zło.. porażka.. --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tylko o faceta chodzi... też go nie mam, nigdy nie miałam i nie tęsknię zeby mieć, ale mnie np. doskwiera samotoność typu brak znajomych... oczywiscie mam jakis ,ale to takie powierzchowne znajomości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada faceta
domyślam się że są tak zwane rodzinne kobiety i chcą żyć we własnej rodzinie ale nie trafiają na facetów rodzinnych i często oddają się księdzu albo wikaremu i wolą mieć nawet erzac lub namiastkę miłości będąc razem lub nie mieć nic i żyć w samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wygralem zycie---> nie no chyba nie jest az tak zle,piszac :znajdz"zle sie wyrazilam przeciez chcac pozyskac znajomych czy tez przyjaciol nie daje sie ogloszenia w gazecie ani nie chodzi z tabliczka na czole "szukam przyjaciela" hehe . W sumie mam dosc duzo znajomych i kilkunastu naprawde zajebistych przyjaciol ale... no wlasnie jest te ale...potrzevuje czegos nowego,innego,tzw "świeżej krwi " ale jak narazie tych ktorych poznalam nie nadaja sie na kogos wiecej niz tzw znajomy ,a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada faceta
z księdzem lub wikarym nie zaznasz przyszłości kobieto, pomimo że dostaniesz mieszkanie i nie będziesz musiała się martwić o własny byt , rachunki będą zapłacone ale czy zechcesz urodzić dziecko księdza lub wikarego i co powiesz na pytanie kto jest ojcem dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dla tego swiezego mieska m.in siedze na kafe a noz kogos poznam fajnego .Moze to i glupie jest ale chcialabym z kims nieznajomym pojechac gdzies no w gory czy nad morze no i zajebiscie sie bawic ,nie ogladac sie za siebie ,nie myslec o problemach ,skupic sie tylko na zabawie:) Plec nie jest wazna ,choc przyznam ze wolalabym z facetem ale oczywiscie bez zadnych podtekstow tylko z doswiadcznia wiem ze z nimi lepiej sie dogaduje no i bawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak mam znajomych i kilku sweitnych przyjaciół.. ale potrzebuje czegos nowego.. i właśnie zbieram ekipe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie i mam nadzieje ze przejsciowo nie mam faceta ale jakos nie jest mi zle, mam znajomych i paru przyjacioł, czasem tez siedze sama w domu ale tez z tego jestem zadowolona, nikiedy lubię pobyc sama, lecz gdy czuję się sama przewaznie znajdzie sie ktos z kim mogę się spotkac, pogadac, pojsc do kina, do pubu lub cokolwiek.. Fakt że też zdarza sie tak, ze akurat kazdy cos tam robi i jest zagoniony, ale to naturalne i nie wpedza mnie to w stan osamotnienia. Wydaje mi się że ludzie są czesto sami winni swojemu osamotnieniu gdyz albo są zbyt mało otwarci lub mało życzliwi, a najczęściej w syt gdy maja swoją połówkę to zrywają kontakty ze starymi znajomymi zamiast je jedynie ograniczyc. Poźniej gdy zwiazek sie rozpada, okazuje sie, ze inni mają juz Cię gdzies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz w tym wieku ze raczej nowych przyjaciol nie szukam, wystarczą mi starzy i sprawdzeni ale grupe znajomych zawsze mozna powiekszac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada faceta
obawiam się że będzie Wam kobietom ciężko teraz na poszukanie faceta z kasą i albo natraficie na księdza albo natraficie na buismessnema , który ma inne wydatki teraz niż kobieta na jedną noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam_hasła
można być samotnym wśród tłumu, kiedy sie straci kogoś lub coś ważnego, można mieć wokół siebie mnóstwo przyjaciół i znajomych a mimo to, czuć się samotnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze mozna tak sie czuc po stracie (smierci) kogos bliskiego bądz po rozstaniu, ale to osamotnienie przejsciowe, bo jesli masz dobrych znajomych to nie pozwolą na to zebys tak sie czuła zbyt długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie chodzi z tabliczka na czole \"szukam przyjaciela\" hehe \" chyba nie... ale to pewnie kwestia: żeby mieć znajomych i przyjaciół trzeba być.......... \"ie no chyba nie jest az tak zle,\" pewnie nie jest źle tylko gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×