Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Fistaszkowa

Gdzie w Krakowie kupić koszulkę z nadrukiem??

Polecane posty

Gość Fistaszkowa

Hej :) Pytanie jak w temacie - gdzie w Krakowie są sklepy z fajnymi koszulkami z nadrukami?? Coś nie moge trafić. Wiem, że w internecie jest tego masa, ale nie lubię kupować ciuchów w sieci, lubię sobie mierzyć :) Pomożecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczo men
też lubie sobie mierzyć :classic_cool: mam 21 cm :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fistaszkowa
W bicepsie?? Ponawiam pytanie - jest dośc pilne i będę bardzo wdzięczna za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w galerii?? house, stradivarius, bershka, butik wszędzie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyn-ka
wcholerę i trochę tego jest - w zasadzie ten sezon to tylko i wyłącznie nadruki idź do new yorkera, bershki, croppa, reportera, colloseum - tam tego w huk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fistaszkowa
Hej. Dzięki, ale nie chodzi mi o jakieś czachy czy serduszka, tylko o takie zabawne napisy, wiecie :). Na takie trudno trafić w zwykłym sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochodź po rynku :) Wprawdzie już jakiś czas tam nie byłam, ale swwego czasu w Sukiennicach można było stoiska z takowymi spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w bramie
w bramie na Floriańskiej i przy rynku, niedaleko Wierzynka chyba. tam maja oprócz t- shirtow \"kobiece\" bluzki. ale watpie, zebys mogla cos przymierzyc. pozdrawaim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak ktoś pisał wcześniej a do tego chyba jeszcze w Empiku można i w kioskach typu in-medio w Galeriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylkomalowane.pl Nie jest to w prawdzie firma z Krakowa ale moze znajdziesz tam to czego szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jędzejka
nie lepiej zamówić sobie z własnym nadrukiem? co tylko chcesz. sprawdź ofertę fotosam.pl nie mają drogo a koszulka jest w Twoim własnym stylu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zamawiałem koszulki przez maila u tego sprzedającego: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=39272900 Wysłałem na maila grafiki, podałem rozmiary i kolory koszulek, do tego dostałem wizualizacje jak to wszystko będzie wyglądać, za dwa dni koszulki były u mnie, wyszły bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi mi
mnie ostatnio wpadły w łapki koszulki od salty karrot, mega neibanalne printy mają^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga732
Swoje nadruki można zrobić w http://www.extrema.com.pl/ - bardzo fajne rzeczy robią, już kilka razy robiłam u nich nadruki na koszulkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość made with passion
Polecam tą stronkę z koszulkami i nie tylko. Kubki, czapki, śmieszne i motywujące napisy w google wpiszcie "madewithpassion cupsell"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Możesz wykonać sama dowolny projekt i zlecić wykonanie nadruku w A3extra w Poznaniu. Masz właściwie nieograniczone możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep rean.pl oś os. 2 Pułku Lotniczego pawilon 1 mają duży wybór, robią też koszulki z nadrukami na zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×