Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

Gość beata500
Też się dołącze jeśli można ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero zjadłam śniadanie wiem ze troche za pozno, ale nie miałam czasu wcześniej, zjadłąm trzy kanapki z ogórkiem i rzodkiewką. troche już poćwiczyłam, czerwona herbata jest lepsza od zielonej podczas odchudzania. ja dziś sobie kupiłam czerwoną , bo wczoraj mi sie skończyła ta, którą miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;)) ja dzisiaj nagrzeszyłam bo byłam u babci...:( i we mnie wpychała ciasto.. i zjadłam 3 kawałki babki..;:( masakra :( ale od teraz znowu dietka ale bardziej rygorystyczna :) teraz ide posprzątać całe mieszkanko to spale co nieco :p ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia ja podziwiam a do tego czasu bylabym juz mega glodna. sniadanie: bulka razowa z pomidorem i druga sama bulka;] duzo wiem;d(zrezygnowalam zjajecznicy) po 12: jogurt naturalnyz platkami teraz: platkiz mlekiem. a i miedzy czasie lyzke salatki jarzynowej.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile wg was łydki powinny mieć cm w jaszerszym miejscu zeby były szczupłe i można było pokaząć w spódnicy, ja mam 41 cm i wstyd je pokazywać. ile wy macie cm w łydkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Ja dzisiaj śniadanko ok.12 bułka z serkiem .Potem byłam pół godziny na spacerku.Ok.13 zjadłąm jabłko,obiad to pierś z kurczaka z sałatką z ogórków i pomidorów.Na podwieczorek najadłam się płatków na sucho Frutina.Popijamy herbatki.Ja wczoraj też zjadłam babę.Nie martw się.Nie przerwałam diety i walczę dalej.Wczoraj jeszcze troszkę potańczyłam żeby spalić.I dzisiaj już było 58.8.Moja waga zawyża podobno o 1 może 2 kg. Mam taki pomyśł!Moe podamy swoje wymiary?Tak na orientację?Ja pierwsza:) Podaję moje wymiary: talia 67 pas(brzuch) 86 biodra 93 łydka 37 udo 49 ręka między ramieniem a łokciem 25 biust 85 brzuch,udo,łydkę... zmirzyłam w najgrubszym miejscu Co sądzicie o moich wymiarach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaję moje wymiary: talia 74 pas(brzuch) 87 biodra 97 łydka 41 udo 54 ręka między ramieniem a łokciem 28 biust 90 . a co do audreysięodchudza czy między śniadaniem a obiadem nie była za mała przerwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
No troszkę była mała przerwa ale byłam zmachana po spacerze a obiad im wcześniej tym lepiej bo zdąrzę spalić.Chyba nie przesadziłam co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się nie poddaje po tej babce xD a wymiary podam jutro albo pojutrze oki??;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata500
Kupiłam skakanke i hula hop ;] Zjadłam dziś: 1) szklanke jogurtu malinowego 2) duze jabłko 3) 8 pierogów przypiekanych na patelni 4) kababnos 10 cm. + kromka chleba miezzanego z masłem 5) Cały jogurt ,,twist" 330 ml ;/ = 264 kcal ;(( Aż tak źle? *1 dzień bez słodyczy * nic ćwiczeń ;/ ( niemam sił bo chora jestem na angine :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Moja sałatka doprawiona pieprzem.Sylwia,myślę,że wymiary całkiem całkiem.Na łydki polecam chodzenie na palcach albo w szpilkach.Tego drugiego sama nie praktykuję.Ale podobno warto.Ja właśnie wróciłam z 10 km spaceru.Baeta500,myślę,że dobrze Ci idzie.Nie podobają mi się tylko te pierożki...Ale na czymś żyć trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Grubaaaaaa czekamy na wymiary.:)Jutro wybieram się do fryzjera i na zakupy dlatego będę dopiero wieczorkiem.Czas odmienić swoje życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata500
10 km spacer.. podziwniam :) a pierożki.. obiady musze jeść normalnie mama pilnuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś dałam tylko rade 4 km przejść szybkim marszem, ale za to zrobiłam dużo ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata500
co myślicie o bieganiu rano naczczo co 2 dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moge do was dołaczyć bo jestem troche gruba a chce schudnąc około 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata500
udaje wam sie unikać domowych obiadków :>? co jecie przywaznie podajcie przykladowy jadłospis na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieganie na czczo jest szkodliwe dla organizmu, lecz po bieganiu na czczo są największe efekty. Lepiej bieganie niż rower, bo nie dość, że tłuszcz będzie sie szedł paść to jakoś podrzeźbisz tyłek. Pol godzinki biegu ze zmiennym tepem to max - znalazłam takie informacje w googlach o biaganiu na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata500
sylwia1992 dziekuje :) Ale jak lepiej zeby schudnąć i wyzeźbić troche ciałko po śniadanku? czy moze wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle na obiad albo jakaś zupa, albo ziemniaczki z jakimś małym kotlecikiem i sałatką, a czasem zdarza się że kanapki tylko jem na obiad, jak rodziców nie ma w domu, zawsze w soboty i piatki ja gotuje obiady to wtedy jest kasza gryczana do czegoś albo coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano masz więcej energi, niż wieczorem, lecz ja osobiście biegać wole wieczorem , jak jem kolacje ok. 17, to godz po kolacji ide biegać,a i wiem że już później wieczorem nic nie zjem, bo szkoda mi będzie powracac do tych spalonych kalorii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata500
Mi raczej ciężko uniknąć ( mama w domu) jemy całą rodziną. Jakbym jadła to co wszyscy tylko mniejsze porcje? tak półtora gałki ziemniaków i cos tam do tego? i co o piciu? Slyszałam zeby wypic szklanke przed posiłkem, w trakcie niepopijac i po posilku niepic 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt. nalezy pić wode przed posiłkiem, a podczas posiłku lepiej nie pić. i powinno się jeść najpierw ziemniaki, później kotlecik, a na końcu surówkę, nasz żołądek szybciej to przetrawi jak będzie to uporządkowane- nie wiem czy to prawda ale tak slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Ja obiadów unikam.Mieszkam praktycznie sama.Ale zdarza mi się coś domowego zjeść.Czasami jakieś ziemniaki z mięsem.O tym bieganiu to nie słyszałam...warto by było.Mówicie, że naczczo takie efekty?Może od jutra zacznę?Kto ze mną?Jeśli jutro rano wycząłgam się z łóżka po tych 10 km...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
A jesli chodzi o napoje to ja na diecie pije tylko wodę i zielone herbatki,od czasu do czasu czerwona.No ewentulnie cola light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro mam małą uroczystość rodzinnA- komunie. poradźcie jak zrobić to, zebym za dużo nie zjadła. ciotka bedzie ma kazała wszystkiego po trochu spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×