Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

dziewczyny ja dzis wypiłam pół szklanki herbaty bez cukru zjadłamm z 5 łyzek rosołu z makaronem i na drugie 1/4 talerza gulaszu ziemniaków i cwikły prawda ze duzo??? nie moge tyle jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem glodowki nic nie daja. Moja qmpela zastosowalas plan 14 dni fitness i schudla. Ja od jutra:D mam nadzieje ze cos pomoze,a dzis mam zamiar wiecej pocwiczyc zeby spalic te 3 kawalki makowca i 1 kawalek piernika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak myslicie moge jeszcze koło 17 zjesc sałatki trosze skladniki( pomidor brokuł jajka majonez 1 zabek czosnku) ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem tak! Pamietaj ze nie mozesz sie glodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartuHa
mogę się dołączyc? __________________________ mam 171 :P i waze 66 kg wymiary: Uda :94-93 cm udo -51-52cm łydka 37 cm ramię 25 cm brzuch 74cm piersi 87 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu nie wiem, ja teraz pije czerwona, a od jutra zaczynam slim figure;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było jej ciężko ale dała rady i są OgromnE efekty:) a o co chodzi w tym planie 14 dniowym fitness? i jakie były efekty?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.nestle.program14dni.pl/ nie wiem dokladnie ile schudla, ale naprawde widac ze duzo. Tam dla kazdego jest ukladany indywidualny plan i nawet cwiczenia. Poczytajcie sobie:) Tam podstawa to platki nestle fitness.Ja mam 23 maja urodzinki i postanowilam zrobic sobie prezent w postaci 62kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moge się przyłączyć? Mam 17 lat, 168 wzrostu i 58 kg, chce ważyć 50 ;) Planuję zastosować po prostu dietę MŻ i więcej się ruszać :) Kiedyś już schudłam całkiem dużo ale niestety pare kg wróciło przez słodycze... hehe moja słabość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh i nie polecam programu fitness, wg mnie jest bez sensu i to samo powie Wam każdy, kto choć trochę zna się na prawidłowym odżywianiu ;) ale i tak zrobicie jak chcecie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego go nie polecasz? Co to jest MŻ boja niewtajemniczona?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniej Żreć czyli dla mnie 4 małe posiłki w ciągu dnia razem ok 800-1000kcal :) A nie polecam dlatego, że te płatki to chwyt marketingowy i tak naprawdę zawierają w sobie dużo cukru, lepiej zastąpić je np płatkami z otrąb pszennych. Pozatym ta dieta fitness dostarcza 2200 kcal dziennie... a zapotrzebowanie kobiety wynosi ok 2000 kcal dziennie. Dobrze zbilansowana i zdrowa dieta redukująca tkanke tłuszczową powinna zawierać 1000-1500 kcal dziennie :) Ale nie chcę "się wymądrzać" więc decyzja i tak należy do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zjadłam jogurt który ma 100kcal i gdzies za 1,5 h zjesc sałatke i później pobiegac 30 min i pojezdzic na roweze tez 30 min myslicie ze zadużo jem na dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka*
mam 174cm wzrostu biust:92cm talia:72cm biodra:97cm waga:jakieś 65kg... mogę sie dołączyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze mozesz:) chociaz nie wiem z czgeo chcesz sie odchudzać.. ja mam 176 i dzisiaj się dokłanie zważyłam i ..ważę 76,1kg ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka*
mój problem pojega na tym że mam bardzo grube kości i wyglądam na wiecej kg niż mam w rzeczywistości... ale biore sie za siebie:) w końcu zbliża sie lato;) i musze pozbyć sie brzuszka;/... wykluczyłam całkowicie cukier:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam naigorzej z brzuchem..bo wszyscy mówia mi że mam super nogi itp..;p ale brzuch...porażka ;| od jutra sie tak porządnie biore..bo jak ustałam dzisaj na wagę to była porażka.. od jutra trzydniowa głodówka bo chcę się oczyścic (mam nadzieje ze dam rade) :) później około dwa dni na owocach i warzywach.. a później zobaczymy...bardzo chciałabym zeby mi się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od jutra nic nie jem tylko pije wode ok 1,5 l na dzien i tak przez 5 dni ciekawe ile zrzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka*
a ja jem tylko surowe owoce, warzywa, jogurt naturalny, ciemnne pieczywo i czasami musli :) i mam pełno energii:) a do picia: wyłącznie woda:) nie jem po 18:OO i ćwicze:) jak myslicie? uda mi sie zrzucić kilka kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie Czarnulka :) a do Monisia:to głodujemy razem:) tylko ze ja mam słaba wole i nie wiem ile uda mi się wytrzymać:(ale bardzo będę się starać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka*
co do głodówki.. to odradzam..bo wiem jak to działa z własnego doświadczenia... ale może w waszym przypadku dziewczyny przyniesie rezultaty:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! chciałam się dołączyć do Was. mam 18 lat, ważę 65 kg przy wzroście 160 cm;/. narazie nie wykonuję żadnych ćwiczeń w celu schudnięcia, ale korzystam ze wspomagaczy w postaci herbatki odchudzającej i tabletek Linea. Nie wiem, czy to coś da, jednak liczę na to, że tak.. jeśli nie uda się schudnąć to chociaż chciałabym pozostać przy moich obecnych wymiarach. pozdrawiam gorrąco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam 4 łyżki sałatki i do piatku bede tylko piła wode mineralna mam nadzieje ze wytram i coś schudnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz ide spalić kalorie (ide na rower) i ide biegac ze słuchawkami na uszach pzdr:* będę wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Monisia mamy te saME postanowienie :) tylko nie wiem czy wystarczy mi silnej woli...ale będę się starała:) pisz codziennie jak ci dzie oki? tylko bez kłamstw :p ja tez będę pisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Ratana-->dziekujemy za pomoc i absolutnie nie traktujemy tego jak wymadrzanie,jesli bedziesz miala dla nas jakies rady to pisz!kochana pisz!:) u mnie dzis porazka: sniadanie:salatka(kukurydza,makaron,ogorki,jajka,smietana) po 12:jogurt naturalny z platkami 3 kawalki makowca i 1 kawalek piernika obiad:talerz zupy pomidorowej i duuuza garsc platkow jogurtowych kolacja:2kromki ciemnego pieczywa z rzodkiewka i szczypiorkiem salatka z pomidorow i dwie same kromki ciemnego pieczywa:( wiem zle bardzo zle,ale ja mam tak zawsze jak mam okres. i przed chwila dwa plastry szynki. cwiczonka:130 brzuszkow(o 10 wiecej niz wczoraj) 200 przysiadow(o 100 wiecej niz wczoraj) 300 skakanek mam zamiar zrobic dzis jeszcze ze 100 przysiadow 100 skakanek i 130 brzuszkow.Moze spale co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×