Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

jutro plan 14 dni skonsumuje paczke platkow nestle fitness(bo juk kupilam;]) a potem dalej bede katynuowac ale za rada Ratany z platkami z otrab pszennych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to duzo ćwiczysz:) ja teraz idę na rolki..później się odezwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) musze dzis zeby spalic te ciasta normalnie cwicze: o 10 brzuszkow wiecej niz poprzedniego dnia 100 przysiadow i z 200 skakanek.Problem w tym ze mam meega ochote na jeszcze jedno ciacho:( milej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tak jest ze jak się zje kawałek czegoś to sie chce coraz więcej i więcej... ja od jutra głodóweczka:) mam nadzieje że się uda:) przeraża mnie moja waga i wyglad...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nie dziś tragedia. byłam na komuni. zjadłam za dużo. jutri też postaram się nie jeść nic. ale wątpie czy wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sie tego obawiam ze nie dam rady.. ale trzeba wierzyc w siebie:) musze dac rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to prawda że od chodzenia na palcach łydki zmniejszą swój rozmiar na mniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojć ja teraz cos zjadłam od jutra tak jak mówiłam do piatku nic nie jem!!! Po szkole ide po wode mineralna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś to przesadziłam z jedzenie. macie może coś na szybkie przeczyszczenie? jakis proszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tRąF TRąF misia bellllaaaa
grubaaa ja piłam lisc senesu .. i efekt jest taki ,że wyprózniam się sama raz na 3 tygodnie :( rozleniwia jelita.. nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tRąF TRąF misia bellllaaaa
pic senes max raz w miesiacu w ramach oczyszczenia a jezeli sa klopoty z wyproznianiem to na czczo wode z cytryną albo szklanke ciepłej wody ale nie senes to silne zioła.... ja sie przejechalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tRąF TRąF misia bellllaaaa
grubaaaa , wiadomo ,że działa bardzo dobrze ale jak ją odstawisz po dluzszym stosowaniu to sama zobaczysz.. no ale pij sobie nikt tu nikomu nie zabrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia..ale chodzenie na placach i na szpilkach jakieś mięśnie moze buduja i pewnie coś z nich \"ubywa\" ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
Hej dziewczyny ! :* Widze ze jak to w weekend ciezko trzymać dietę Ale ja jakos dzisiaj dalam rade :D rano fitella pozniej banan o 14.00 kawalek karkówki i salatka bez majonezu same warzywka pózniej juz nie mialam okazji nic zjeść bo bylam poza domem, wiec ta karkowka sie spali xD Pozdrawiam :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka*
a ja dziś pochłonełam kubek jogurtu naturalnego, 2 marcheweczki, 1 pomidorka, banana i troche winogron:) w moim trybie życia nie zabrakło również miejsca na ćwiczonka;) pozdrawiam wszystkich!:) podstawa to lubić swoją diete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brawo dziewczyny :) fajnie to ujęłaś Czarnulka\"podstawa to lubić swoją dietę\" też musze swoja głodówkę polubić:) a poźniej dietkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szalejecie dziewczyny!! Głodówki itp. Pamiętajcie że mamy dopiero naście lat więc nie stosujcie żadnych radykalnych diet bo to nie jest zdrowe. Najlepiej zastosować jedną dietę przez dłuższy czas. JA tak zrobiłam i dużo schudłam! Potem waga nie schodziła i dlatego teraz znów wzięłam się tylko że dużo więcej ćwiczę! Minął tydzień i już jest kilo mniej. I dam wam radę jeśli chcecie schudnąć nie możecie raz robić głodówek a raz jeść słodycze. To sa tylko rady nie wymądrzam się jak chcecie to skorzystacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka*
popieram... głodówka to nie jest rozwiązanie.. w końcu kiedyś zaczniecie jesc.. i każda chwila zapomnienia bedzie was drogo kosztowała.. bo organizm od razu to "zmagazynuje" na wypadek kolejnych głodówek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, aj tez mialam dzis bardzo slodki dzien oprocz normalnych posilkow : 3 kawalki makowca i 1 kawalek piernika + platki jogurtowe..masakra, ale za to cwiczylam dwukrotnie wiecej niz zwykle: 300przysiadow 260brzuszkow z 500 skakanek. Mam do Was pytanko: czy jesli cwicze duzo;] tak jak dzis ale z przerwami to mi to cos daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze daje:) ja nie chce głodówać tak jak niektórzy dwa tygodnie czy ile bo to przesada ale taka g lodówka na oczyszczenie 3dni moze 5 :) to są same plusy dla organizmu :) mam nadzieję że mi sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
Innezz ! Wow.. tyle przysiadów? Ja po 20 wysiadam.. tylko to tez sprawa kolan, bo mnie od razu bolą. Np brzuszkow ja moge zrobic duzo, ale nie wychodzą mi cwiczenia na nogi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, moze ja zrobilam wczoraj duzo cwiczen ale z przerwami:( normalnie to robie: 100 przysiadow(przerwa po 30) skakanek tyle ile mam czas okolo 300 i o 10 wiecej niz w poprzednim dniu brzuszkow(dzis 140)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Ja też stosowałam program fitness i nie schudłam wcale. Wczoraj rano zważyłam się i było 57.2.Zjadłam bułkę,kilka frytek,kawałeczek mięsa i na kolacje późną...gdzieś ok.20 zjadłam kotleta i ziemniaka.Wypiłam 2 szklanki mirindy i cole zero,kubusia i wodę.Wiem...ale wczoraj miałam małe święto rodzinne i musiałam.Dzisiaj rano waga ta sama tzn.57.2.Zjadłam 2 kawałki chleba ciemnego(jedene z szynką z indyka,drugi z serkiem)bułkę i płatki.Piję wodę i herbatki.Wczoraj troszkę spacerowałąm i tańczyłam.Dzisiaj rano tylko spacer i kilka minut tańca.Teraz muszę się uczyć.Nawał pracy...Fizyka i chemia.Nie mam czau na ćwiczenia.Marzę o 50 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audreysieodchudza: kurcze..ale trzymalas sie tego planu kurczowo? cwiczylas? ja oprocz tych cwiczen co przesylaja cwicze jeszcze swoje:) pije slim figure, mam nadzieje ze pomoze. dzis zjadlam: sniadanko: salatka z gotowanej marchewki pietruszki i jablka, 8 lyzek platkow nestle fitness z mlekiem(tak pisalo) II sniadanie: jogurt naturalny obiad:pol malej miseczki zupy szpinakowej,mieso z pieczarkami i jablkami mam zamiar na kolacje: bulke grahamke z pomidorem i szklanke soku grejprutowego;] moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
No Inez jasne że może być :D dobrze Ci idzie :D Ja dzisiaj zjadlam fitelle, jogurt, karkówke i jeden kawałek chleba.. Na kolacje zjem pewnie jogurt ;D Jutro będzie 2 tygodnie diety :D i 2 kg już mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×