Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

Gość audreysięodchudza
Po wczorajszej jeździe na rowerze nogi mnie nie bolą.Dzisiaj rano na śniadanie zjadłam 2 kawałki ciemnego chleba z serkiem z ziołami i zieloną herbatkę,na drugie śniadanie pół bułki ciemnej,obiad to dwa pulpeciki z ziemniaczkami a na podwieczorek bułeczka ciemna i zielna herbatka,na kolację zjadłam dwa ogórki kiszone.To wszystko.O 20 wybieram sie na długi spacer.U mnie efektów narazie nie widzę.Martwię się,że nie schudnę do końca czerwca na zakończenie roku.Co powinnam robić?Może coś zmienić?Za dużo jem?8kg...za dużo. z 58 na 50 chyba nie będzie łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
A jeśli mam 167cm i 16 lat to jaka jest dla mnie optymalna waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEŻ NIE WIDZE EFEKTÓW, A TEŻ MI ZALEŻY ŻEBY DO WAKCJI SCHUDNĄC, A DO 1 WRZEŚNIA TO JUŻ CAŁKIEM MUSZE SCHUDNĄĆ, BO TEŻ IDE DO LICEUM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
Przeciętna waga dla kobiety w wieku 16 lat przy wzroście 167 cm: 52 - 57 kg +/- 5 kg (zależne od budowy ciała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
No to Sylwia mamy podobne motywacje.Wierzę,że uda nam się do 19 czerwca.Ale ja chyba tracę motywację,cele bo nic...waga stoi ,a czasami to nawet do góy mi podskakuje choć wcale nie jem dużo i zero tłustych i słodkich potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie patrz na wagę, tylko na cm, tłuszczyk mógł ci się spalić na brzuch na przykład, a mięsnie wyrobić od ćwiczeń które też waża lepsze mięśnie niż tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka*
moja waga pokazuje 64kg... ale jej nie wierze bo ona czasami kłamie.... tak wiec jeszcze z 5kg muszę zrzucić:)i będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale ja dziś głodna jestem:( Szczególnie dużo na kolację zjadłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka*
a ja mam generalnie jakiś dołek dzisiaj..ehhh;/ ale nie będę sie objadała.. o nie!!... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
panicznie boje się przytycia :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulka*
to pochwal sie jak dokładnie sprawa wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia wydaje mi sie ze powinnas wazyc tak z 55kg,ale to moje zdanie. ja dzis zjadlam:10luzek platkow nestle fitness z jogurtem naturalnym:) 1,5 kubeczka. drugie sniadanie;romki chleba chrupkiego i dwa plastry szynki obiad:makaron z miesem kolacja:bulka z pomidorem i ogorkiem,sok grejprutowy i 2 kromeczki chleba chrupkiego i jak?co myslicie? Kurcze,pije te slim figure i czuje sie strasznie ciezka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
ile gram może mieć wlasnie 10 takich lyzek fitness???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia(jestem na planie 14 dni fitness,ale nie jem przekasek i niektorych rzeczy sobie odmawiam) myslisz ze za duzo zjadlam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet Oliverka opanuj się! Opanuj się i zacznij jeść! Na głodzeniu się daleko nie zajdziesz... Jedz chociaż te 800 kcal dziennie bo to co teraz robisz to droga na skróty do anoreksji... już widać, że masz zadatki. Nie lekcewarz tego i opamiętaj się puki możesz, nie warto ryzykować życia dla szczupłej sylwetki, wiem co mówię bo to przeżyłam... skraj anoreksji i do dziś pozostała mi bulimia. Nie wchodź w to bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
wiem wiem :( chcę teraz dojść do 800 ale powoli nie mogę szybko a potem jkuż tysiąc i normalne jedzenie najgorsze jest wychodzenie z diety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to jest najgorsze ale napewno dasz radę, 3mam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratana: poradz cos..czemu czuje sie taka ciezka? czy ja naprawde duzo dzis zjadlam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
masakra:( chcialam zaczac jesc normalnoe ale teraz siedze i widze fałdy na brzuchu wiecie co ? załuje ze sie wplatałam w cale to odchudzanie :( b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu zalujesz? moim zdaniem powinnas sie sama ograniczac i wiecie co?ja chyba zrezygnuje z tego planu 14 dni..juz nie wiem co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
żałuje bo teraz ciągle myśle o jedzeniu licze kcal doszukuje się fałd nie moge zjesc beztrosko kawałka czekolady nie zadręczajac sie potem myśla,mi :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
A u mnie tez dzisiaj lipnie ale z psychiką Bo mam ochote sie porządnie najeść... A jak mysle ze do wakacji dieta too masakra.. Ale musze dac rade.. bo nie chce wygladac tak tlusto w bikini jak teraz buziaki dziewczyny ;* Piszcie bo tak chyba lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inez a jak u Ciebie z wypróżnianiem? wizytujesz w kibelku regularnie? Jeśli nie to może wypij jakąś lekko przeczyszczającą herbatkę (np Figura 1) i wzbogać dietę w większą ilość błonnika. Możliwe też, że jesteś przed okresem i Twój organizm magazynuje wodę. Jeśli to ani to ani to to nie mam za bardzo pomysłu czemu tak się czujesz... Możesz też spróbować lewatywy (w aptece przyżad jest dość tani), dużo osób to odstrasza ale trzeba się przełamać, świetnie oczyszcza organizm z większości zalegających złogów i czujesz się dużo lżej :) Oliverka nie żałuj tylko zawróć puki jeszcze możesz. Zacznij od jutra jeść zgodnie z zasadami zdrowego żywienia te 1000 kcal. Waga dalej powinna spadać tylko wolniej :) Nie będziesz głodna = nie będziesz ciągle mysleć o jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez jeśli możesz to zrezygnuj z tej diety fitness naprawdę jest bezsensowna... przejdź na wysokobiałkową 1000 kcal. A jeśli chcesz szybkich efektów to polecam owocowo warzywną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
ratana ale ja mialam głodówkę 3 dni teraz wiec jak zjem tysiaka to boje sie ze przytyje na razie jem ok 400 :( potem chce zwiększać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh gdzie są te czasy kiedy ja potrafiłam tyle wytrwać na głodówce? :P Oliverka a z ciekawości to ile ważysz ile masz wzrostu i ile chcesz schudnąć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
teraz mam 172 cm i ważę 61 kg a ważyłam 75 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×