Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

Delicious 👄 :D czekoladkaa no co ty gadasz? Jaki topik :-0 szkoda ze mnie nie było to bym mu pojechała bo mam teraz niezle humory i nerwy :-0 Lady speed Stick jasne ze do nas dolacz,im nas wiecej tym weselej :D Na dodatek towarzystwo sie powiekszy o jedna sliczna kobietke :D 🌻 Ciekawe co tam u Malinowej trussskawki bo musiala dzis bardzo wczesnie wstawac :P Ja zaraz mykam na male zakupy,musze sobie wlosy zafarbowac bo brat mi powiedzial ze mam odrosty i sa rude :-0 Wrrrrrr.Biegalam pod slonce i patrzylam i nic tam rudego nie było :-0 :P No ale fakt ze przyda sie odswiezenie koloru :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza z mila checia bym sie toba poopalala ale zaczem bym do ciebie dotarla to by mnie noc zastala a na pewno pozny wieczor.U nas cieplo ale ten wiatr jest zupelnie niepotrzebny.Widzisz ty masz odrosty niby rude a ja mam kilkanascie siwych wlosow i tez musialam je dzis zafarfowac bo niedlugo bede bialoglowa od tej siwizny chyba sie starzeje:O.Witaj Leidi super jestes a wlosy grube nie to co moje 3 na krzyz i wiekszosc siwa dobra juz nie nazekam:(.Czekoladka co tu sie dokladnie w nocy dzialo dobrze ze nas nie bylo bo by dopiero byla afera bysmy cie wybronily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dokladnie! Zrobilybysmy rewolucje wczoraj jak bysmy byly na kafe :-0 :P Kurcze ja tez mam cienkie wlosy....Na dodatek moj kolor naturalny to ciemny blond tazee zaraz widac odrosty....:-( Dobra ja juz zmykam na te sklepy...A brzuch mam taki spuchniety ze hoho!jakbym balona zjadla :-0 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza -> na jaki farbujesz? ;) i jaką firmą? :P Ja uzywam Garniera Rubinową czern, wychodzi zupełnie inaczej niż na rysunku, bardziej pod bordo :P Ja też niedlugo będe musiala pofarbować ... ale na jedno farbowanie schodza mi 3 opakowania farby :O:O:O paranoja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza twoja rewolucja zoladkowa przenisla by sie na net i od razu by cie nic nie bolalo.A mi nigdy nie wyszedl taki kolor jak na opakowaniu a naturalne mam kasztanowe teraz czern z fioletem i tak tego fioletu nie widac niestety a wlosow wiekszosc mi wypadlo niestety i dlatego tak malo zostalo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dzieczynki :D u mnie zazwyczaj cos sie dzieje :P to ktos krzyczy..to ktos hetrolitry alko przytarga, to ktos walczy w salonie :P przynajmniej wesolo.. jessuuu jak mi w przyszlym roku bedzie brakowac tych ludzi! Czekoladka, jak to? kto? niech go tylko dorwe w swoje rece! A wlasnie...ja tez chce sie przefarbowac na czarno...ale sie boje troche |:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trufel to fajnie masz wesolo przynajmniej nie to co u mnie martwa cisza:O Czego sie boisz z tym kolorem ja tez sie balam ale przy moim kolorze wlosow farbowanych na wszystkie odcienie ciemnosci nikt tego nie zauwazyl wiec w moim przypadku znacznej roznicy nie bylo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka, nie wiem czy bede dobrze wygladac, czy bedzie pasowal mi do cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka masz cere bo nie kazdemu ten kolor pasuje i jeszcze niektorych bardzo postarza ja mam ciemna karnacje wiec mi akurat pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe ja ta po prawej, a ta ciemna mieszka za sciana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładnie truflu:D😘 ano ja właśnie za niedługo na rower się wybieram:p musiałam zostawic telefon w komisie więc przeciepałam się na kompa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Bejbe. Ty na rower a ja do pracy zaraz musze sie zbierac... nieeeeeeeeeeeeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :-) 🌻podszywacze ... wowww a coz to za klata ? :-) :D :classic_cool: Trufel sliczniusko :-) :-)🌻 Normalnie siedze z ta farba na wlosach i mi smierdzi :-0 blllleeeeeee Jedyny pozytywny akcent dzisiejszego dnia ,spotkalam fajna meska doope jak chodzilam po sklepach :-P :D hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, Gejsza ja tez zaraz ide poogladac sobie :P dzisiaj wszyscy bez koszulek laza :) lecim , do wieczora dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trufel no a jak :D Az sie czuje ze sie zyje :D Chodza po ulicach gole klaty mmmrrrrr :D Ohhhhh ahhhhhh :D Delicious ja zawsze u fryzjera farbowalam ale teraz mnie kasa sciga wiec robie to sama .:P Tez kupilam z garniera jakis tam braz zlocisty ciemny ale znajac zycie i tak chwyci prawie na czarno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapomonajka szkoda ze blizej nie mieszkasz bo nie dosc ze bysmy sie poopalaly razem to poszlybysmy podziwiac gole klaty na ulicach bo sie mnoza w taka pogode :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczynki :) (chyba mogę tak pisać?) dziękuję za miłe komentarze :) postaram sie kiedy tam inna fotkę zapodać :) u mnie tez jest śliczna pogoda Mieszkam na Mazurach :) jak tam dzień mija ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Gejsza masz racje śliczny dzień :)jakaś godzinka dwie a ja będę szła na spacerek nad jezioro :D mm mm wieczorkiem fajnie jest sobie pochodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×