Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość katiaka

architekt wnętrz- cena za projekt

Polecane posty

Gość gość
Cena za projekt, tak na podstawie oferty projektantów od Decoroom odpowiem, choć ja akurat korzystam z pakietu z wykończeniem, jest oczywiście uzależniona od metrażu i standardu wykończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Marcin Kasprzak - biuro projektowe www.archkasprzak.pl Bardzo fajny i rzeczowy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzony projektant z Poznania, który poprowadzi projekt pod klucz i nie zrujnuje portfela ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszamy na wydarzenie z okazji 1000 realizacji. Przez 7 lat nasz zespół dzielnie pracował próbując sprostać wymaganiom klientów. Tworzyliśmy projekty większe i mniejsze zawsze starając się robić to najlepiej jak to możliwe.Dzięki zaufaniu jakim obdarzyli nas klienci, deweloperzy i współpracujące firmy możemy teraz świętować nasz mały sukces w postaci zrealizowanych 1000 realizacji. Chcemy podzielić się tym niemałym doświadczeniem i opowiedzieć co nieco o projektowaniu i aranżacji wnętrz. Serdecznie zapraszamy na wieczór z naszymi architektami, działem sprzedaży i producentami . Chcemy opowiedzieć o tym co ważne w projektowaniu, czego unikać i o tym na co zwracać uwagę. W trakcie wieczoru będziecie mieli Państwo możliwość posłuchać prelekcji specjalistów z naszego biura ale i osób które wspierają nas ze strony producentów. W miłej atmosferze przy lampce wina i pysznym jedzeniu będziemy mogli pomóc rozwiązać problemy związane z wykończeniem i aranżacją wnętrz. Zapraszamy na Nowogrodzką 62B w Warszawie, w dniu 14.10. o g. 18.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny są naprawdę rózne, cieżko stwierdzić ile takie projekt może kosztować. W każdym razie - polecam Intrejo, bo znają sie an rzeczy a z tego co wiem cen nie maja wysokich. No i na ich stronie widać, ze poczucie smaku to mają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się zdecydowaliśmy na architekta wnętrz ponieważ zależało nam na pięknym i przytulnym domu. Zdecydowalismy sie na współpracę z firmą www.studioatre.pl i nie żałujemy wyboru. Projekt idealny i zgodny z naszymi prferencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zadowolona z usług projektanta. Większość z moich znajomych odradzała mi, bo strata czasu, ale ja nie mam jakiegoś specjalnego wyczucia estetyki i uznałem, że to lepsza inwestycja. Słusznie. Niesamowite, jak starą klaustrofobiczną przestrzeń popgrowskiego domu można zamienić w przestronne jasne wnetrze. Jak ktos chce sobie przejrzec realizacje tej grupy projektantow, polecam http://artecubo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiscie korzystalem z uslug www.in-designer.pl i naprawde mega sie sprawdzili, bardzo korzystna cena, a do tego wiele swietnych pomyslow i wykonanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinsssw
Ja bym tutaj doradzał Lux Interiors. Miałem z nimi kontakt przy okazji remontu restauracji. Zupełnie odmienili aranż mojego lokalu i jak pierwszy raz zobaczyłem wizualizację 3D to moja reakcja była – wow! Zaufałem im i było warto. Pełna opieka nad realizacją wraz z nadzorem autorskim – polecam takie rozwiązanie. Jak to wygląda, ile kosztuje itp. to jest na http://luxinteriors.com.pl objaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny bywają naprawdę różne! Korzystałam z usług firmy Chmiest Pracownia Architektoniczna (www. chmiest.com) z Krakowa przy projektowaniu ogrodów - mile wspominana współpraca i wspaniały efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Projektowaniem wnętrz biurowych zajmuje się firma www.sigma.pl z Opola i mogę ich polecić, są niezawodni i rzetelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Projektowaniem mojej kuchni i wykonaniem mebli na wymiar zajęła się firma www.kuchniepinio.pl z Tych i mogę ich polecić. Są solidni, niezawodni i mają super pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim domu większość pomieszczeń projektowała firma interjo i mogę ich z czystym sumienie polecić. Dokładnie słuchają czego klient oczekuje a potem przekształcają to w piękne funkcjonalne wnętrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, jesteście beznadziejni, pytanie jest o ceny!!!!!!!! czy tak trudno podać jakieś liczby????????????? ktoś chce wiedzieć, przecież to oczywiste, że każdy projekt jest inny, dlatego pytanie na forum; jak podacie jakiś konkret typu metraż, czy to kuchnia czy łazienka, czy całe mieszkanie/dom, to sobie każdy dopasuje. ja tez bym chciała wiedzieć. mam dzwonić do stu różnych projektantów i pytać o cenę? i tak mnie będą ściemniać, żeby przyciągnąć do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csds
Witam. Ja korzystałem z obsługi biura Lux Interiors (ich strona -http://luxinteriors.com.pl). Wrażenia bardzo pozytywne. Udało się uzyskać taki efekt na jakim mi zależało. Generalnie cały projekt plus nadzór autorski dotyczył budynku użyteczności publicznej, konkretnie – hotelu. Ale wiem, że zajmują się także aranżacjami dla obiektów prywatnych. Najlepiej napisać do nich maila, szybko odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny aranżacje wnętrz i pomysły ma firma WizualHome3d. Na ich stronie można sobie popatrzeć jak wyglądają ich prace http://wizualhome3d.pl/ , a co do ceny to myślę, że każdy projekt wyceniany jest raczej indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurna! no wiadomo, że indywidualnie, ale dajcie chociaż jakis rząd wielkości tej liczby, 100, 500, 1000. zielonego pojecia nie mam jak sie to liczy. znowu tylko reklama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim Projekt
Witam, nazywam się Anna Jabłońska i prowadzę biuro projektowe Anonim Projekt. Wydaje mi się, że wielu ludzi błędnie wyobraża sobie pracę architekta, który to wybiera jedynie firanki i kolory ścian, a przy tym zabierze nam mnóstwo pieniędzy, które moglibyśmy wydać przecież na dodatkowe elementy wyposażenia. Na szczęście ten pogląd się zmienia. Osobiście uważam, że remont czy budowa domu bez technicznego wsparcia, to tylko pozorne oszczędności, a nierzadko praca powtarzana jest po 2-3 razy. Oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania i swojej opinii. Ja uważam, że ZATRUDNIENIE ARCHITEKTA TO OSZCZĘDNOŚĆ - czasu, nerwów, a także tych rzeczy namacalnych, jak pieniądze wydane na poprawki, czy zbędne materiały. Poza tym wydaje mi się, że jeśli już wydajemy pieniądze na remont domu, to dobrze jest mieć ciekawy pomysł i wiedzieć jak technicznie to wszystko rozwiązać. W naszym biurze ceny za projekt wnętrz wahają się w granicach 100-200zł/ m2. Powtórzę po przedmówcach, każdy projekt wyceniany jest indywidualnie i cena zależy od stopnia skomplikowania i innych aspektów. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest przecież różnie, cena zależy od takich czynników jak: - ilość pomieszczeń, - jakie to są pomieszczenia (czy kuchnia czy łazienki) - ile jest pięter - jaka to powierzchnia (czy biurowa czy mieszkalna) parametrów jest wiele także doradztwo w tym zakresie lepiej zaczerpnąć od fachowców np. w http://www.artesdesign.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś w Poznaniu korzystał może z usług pani Agnieszki Mierzejewskiej (www.wnetrzaiogrody.pl)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabella6
Ja ostatnio inspiruję się projektami na http://www.kingasliwa.pl . Muszę nawiązać z tą panią współpracę, myślę, że podpowie mi wiele ciekawych rzeczy w kwestii urządzenia nowego domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dingoss
Może sprawdź sobie warunki w Lux Interiors, na stronie http://luxinteriors.com.pl jest opis konkretnych pakietów z cenami. Ja brałem tutaj opcję dość podstawową, czyli projekt koncepcyjny, kosztowało mało a powiem szczerze, że na moje potrzeby wystarczyło. Takie wsparcie architekta jest nieocenione, pozwala zdobyć zupełnie nową perspektywę patrzenia na wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisał kolega wcześniej ja też jednak szukałabym oferty z wykończeniem pod klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jeśli chcemy dobrego projektu to musimy liczyć się z tym, że należy trochę zapłacić. Sprawdźcie ofertę firmy Chmiest z Krakowa - http://www.chmiest.com/ ja ze swojej strony mogę tylko polecać. Projektowali mi ogród jakiś czas temu, a koleżance mieszkanie - obie jestesmy zadwolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelwirakrajan777
Każdy kogoś tu poleca, więc ja również dodam swoje "trzy grosze". Polecam firmę Pana Bartłomieja Wizual Home 3d. Jeśli ktoś na forum jest z Częstochowy lub okolic to naprawdę warto się do nich odezwać. Świadczą dobrą i profesjonalna usługę na bardzo przyzwoitym poziomie cenowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o aranżację kuchni to ja współpracowałam z firmą www.kuchniepinio.pl z Tych. Zajęli się pełną realizacją projektu łącznie z wykonaniem i przymocowaniem mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×