Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

a co do wos napiszesz? :o jak cos to jo moge za ciebie, bo masz dosc tej papierkowej roboty chyba juz? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos musi mi podmuchac to kuku 😭 a jo nigdy nie mieszkol, wbrew pozorom :p :D a gdzieh zes mieszkola? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem paskuda 😡 dobrej nocy i nie-zalanego domu w przeciwienstwie do innych ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :D Piątak mam dla ciebie dobrą informacje mogłeś sobie nie przebić chyba że lekarz stwierdził że przebiłeś. mnie po namiętnym grzebaniu krew poszła i ucho mi się trochę odetkało :D więc raczej nic sobie nie przebiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romeo musi umrzeć
Wczoraj leciały na TV całkiem ciekawe filmy. Dawno nic nie oglądałem, ale wczoraj zaliczyłem 3 filmy, a właściwie 1 cały i 2 po połowie :D. Ten cały to "Podaj dalej". Bardzo ładny film i jakże mi bliski ze względu na jedną z postaci w nim. Tak, ludzie mają takie problemy ze sobą, niestety :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romeo musi umrzeć
Tak, ten samiczko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd:D:D Ale jednak miewam życie prywatne:P dzisiaj będe chyba wieczorem, no chyba że młodzi polezą gdzieś w odweidziny:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romeo musi umrzeć
W sumie to dwie postacie z tego filmu pasują do mnie :(. Dzięki samiczko. 🌼 dla Ciebie na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniejszą wypowiedź proszę zignorować, coś mi się pokichało z tym forum. Ale w sumie, to prawda, co tam napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, dziękuję, miło mi bardzo.🌻 Co u Was? Kotko, masz już córeczkę w domku? Samiczko, jak noga Twoja? Brzydalku, jak idzie kształtowanie pozytywnego wizerunku? Mam właśnie z godzinkę lub dwie do swobodnej dyspozycji, więc przylazłam.:P Działo się coś na kafe ciekawego od środy po południu? Tez za Wami tęskniłam. Baaardzo.👄❤️ P.S. Oglądajcie MnS.:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noga mniej boli.Brzydal tylko z jedną częścią wypowiedzi sie zgadzam Warto wierzyć,ale szukać?....nie to bez sensu to co najlepsze samo Nas znajduje. Wiara czyni cuda,uwierz a sie spełni---to powinno wystarczyć. Nie wyobrażam sobie człowieka szukającego pieniedzy na ulicy,by stać sie milionerem:O on działał,a nie czekał..i wierzył ze Mu sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że trzeba szukać. A jak samo nie znajdzie, to co będzie? Czy lepiej czekać w nieskończoność z założonymi rękoma, czy może lepiej wziąć sprawy w swoje ręce? Milioner tez nie czekał bezczynnie na miliony - zarobił je wpierw znalazłszy sposób na ich zdobycie. Przecież pierwszy biznes rzadko kiedy jest udany. Podobnie jak pierwsza miłość. Jest ważna, jest potrzebna, o niej się zawsze pamięta - ale rzadko kiedy bywa tą ostatnią. Sami, to świetnie, że nóżka mniej boli. Czy u Was te taka pogoda usypiająca? Niby ciepło, a tak nędznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×