Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

a twój idzie na kontrole czy też ma to "niezstąpione"? tzn jedno wyżej drugie niżej- podobno samo miało zejść ale rodzice niedopilnowali jak byl mały i musiał robić tą operacje, żeby polepszyć liczbę żołierzyków. jak jest jedno jąderko wyżej to się zabardzo przegrzewa i dlatego jest żolnierzyków albo malo albo są martwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julietko mój idzie, ponieważ ma fatalną morfologię plemników. Taki obraz mogą dawać żylaki powrózka nasiennego - tak mówi mój ginekolog. Generalnie ma tylko 3% sprawnych żołnierzy (norma jest pow. 14%) 81% ma uszkodzone główki, 5% wady wstawki, a 11% to jakieś formy potworkowate :( Kurcze znam już jego wynik na pamięć hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu sobie popałam-jakbym z rok niedosypiała :) Mój ma wyniki ok, ale moze też go wyślę do urologa, czy nic mu sie złego nie dzieje????? 4Mala, pisałas, ze zaczniesz brać wiesiołek i len-brałam cały ten cykl, tzn. do owulacji, bo potem trzeba odstawić i musze przyznać, ze nawilżenie miałam lepsze :) więc śluz napewno poprawia. szczególnie tym na clo, potzrebne dobre nawilżenie, bo clo wysusza i niszczy śluz. Głupie to strasznie: powoduje owulację, ale niszczy sluz, który jest odpowiedzialny za przeżycie i dojście plamników-czy to nie zaprzeczanie istocie natury? Moze dlatego niektórzy mimo clo nie zachodza w ciążę, bo mają zbyt mało śluzu? A pomaga tym, którzy mają go dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikkakika
NICK..........WIEK......MEJSCOWOŚĆ......STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ziółko_80......28........Warszawa.........16 m-cy.........20.10.08 lulu2008........30........Warszawa........ok 2 lata.........28.10.08 ziółko_80......28........Warszawa.........16 m-cy.........20.10.08 4mala......... .27.........Białystok.........17 m-cy..........26.10.08 marzenie255..29 lat.....Polska........... 13 m-cy.......... 20.10.08 zuzia23.........23........Niemcy............5 m-cy...........28.09.08 ANGELA82......26........PSZCZEW.........12 m-cy..........1.11.08 MadzixNeo....27.........śląskie.............26 m-cy.........08.11.08 anaona.........25........Lubelskie..........22 m-ce.........13.11.08 anula78........29........okol.Siedlec....... .4 lata kalpek .........22........świętokrzyskie...21m-cy wiolka-b1.....29.........okol. Poznania....14 m-cy zabusia123...25.........Irlandia........... 2 m-ce salana.........28.........świętokrzyskie...4 m-ce julietka........24........samo południe....18 m-cy mikkakika.....29........małopolska........5m-cy tulipanek... .28..........Małopolska......... 7 m-cy......15.09.08. ...8tc eternal.......34..........śląskie...............16 m-cy.....29.07.08....8tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikkakika
Ja również się dopisałam do tabelki. Witam nowe dziewczynki bardzo serdecznie, .....a i pozdrawiam pozostałe kobiety starające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo30> to cinko z tymi wynikami.... ale najważniejsze żeby iść i żeby zbadal to specjalista. jak jądro nie jest uszkodzone to wszystko będzie ok. mały zabieg lekarstwa i zaniedługo zapnicie o tych problemach. nasz lekasz urolog stwierdził, że jeśli tylko jądro dobrze produkuje to wszystko da się zrobić. więc powodzenia i niemartwcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Lulu ja właśnie podczas ostatniej wizyty właśnie się dowiedziałam, ze mam podwójny nowy problem, bo clo faktycznie wywołuje mi owulkę ale właśnie miałam za mało śluzu no i to malutkie endometrium. Narazie @ tylko się ze mną drażni i to dziwnie bo lekke plamię tylko w nocy a w dzień pustki ? dziwne ale dam jej jeszcze szanse :) Lulu a apropo twojego zmęczenia jesteś trochę po terminie nie myślałas o zrobieniu testu- chodzi mi o twoje spanie w dzień :). A co do poświęcania się w parcy to powiem Ci, że ja w zeszłym roku byłam na każde polecenie i nie było dla mnie zadań ie dowykonania, i dlatego w domu jak był dobry miesiąc to była w sumie 2 tyg albo i mniej a reszta w delegacjach. Ale na urlopie uświadomiłam, że nikt mnie nie docenił nie m ówię o finansach nawet dobrego slowa nie usłyszałam i postanowiłam koniec! I nie wyobrażasz jak mi dobrze od września oprócz własnych podrózy na podyplomówkę nigdzie się nie zgodziłam wyjechać i jestem bardzo szczęśliwa. zmieniłam priorytety i dało mi to bardzo dużo sily, a dzieciaki którym starm się pomagać zauważyły że pomimo że nie poświęcam i tyle czasu co rok temu to widza że jestem szczęsliwsza i im tez sie to bardziej podoba zaczeliśmy inaczej zarządzać naszym czasen na zajęciach. Pisze o tym byś się zastanowiłam , czy takie poświęcenie jest tego warte i czy nie czas najwyższy siebie postawic na pierwszym miejscu? Ale wykład mi wyszedł:) no to teraz doijam kawke i lece do pracy buziaki dla wszystkich i do później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Mam nadzieję, że jeszcze mnie pamiętacie, bo trochę mnie tu nie było. Tak czytam o tym śluzie i chciałam Was zapytać o opinię na jeden temat. Nie wiem, może już coś o tym wspominałam w jakimś wpisie. Mianowicie: byłam niedawno na monitoringu cyklu, który wykazał, że owulacja wystąpiła, jajeczko pękło.Jednak to usg wykazało u mnie pęknięcie pęcherzyka około 17 dnia, w co nie chce mi się wierzyć, bo mój cykl miał wtedy 25 dni, objawy owulacji ( śluz ) poczułam wtedy w 11 dniu cyklu, potem już jedna wielka suchość aż do okresu, który dostałam 14 dni po tym 11 dniu szczytu. Ja jednak wciąż się upieram, że owulacja musiała nastąpić tego 11 dnia, a usg pokazało, że ok. 17 dnia i dowiedziałam się, że wszystko jest prawidłowo i nie mam patrzeć, że był 11 dnia jakiś śluz i że wtedy musiała być owulka, bo to niewiarygodny objaw. I co o tym myśleć ? Przecież śluz płodny to ewidentna oznaka, że owulacja się zbliża lub jest, a ja się dowiaduję, że wcale owulacji nie mam przy tym śluzie, tylko później, jak jest sucho. Moje cykle mają zawsze ok. 25-27 dni i zawsze miesiączka przychodzi 14 dni po ostatnim dniu, kiedy jest płodny sluz. O co tu biega, śluz płodny może nie być żadną oznaką owulacji ?? Ktoś miał tu może podobne doświadczenia z monitoringiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że według powszechnie znanych mądrości okres następuje ok. 14 dni po owulacji. No i ja mam ten okres od lat zawsze 14 dni po szczycie śluzu, dokładnie jak w mordę strzelił Tyle że monitoring mnie zadziwił i pokazał, że szczyt śluzu to nie jest u mnie owulacja i ja teraz nie wiem, czym się kierować, ustalając mjoje dni płodne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4Mala, oczywiście, że masz rację-ja najważniejsza-tez zmieniam priorytety, bo zajeżdżą mnie na maksa, tym bardziej, ze to szkoła prywatna, gdzie w umowie mamy 40-godzinny tydzien pracy, więc moga z nami robić, co chcą :( dzisiaj sprzątam chałupkę, przestawiam w moim placu budowy, zeby przyjemniej było, robie pranko i się relaksuję z Wami :) marzenie, dziwne to jak dla mnie - ja właściwie nie mam wogóle śluzu, więc nie wypowiem się tu - kiedyś miła, ale od clo wszystko stanęlo mi na głowie. 4Mala, nie robiłam testu-nie widzę sensu, wiem, ze ta cholera i tak do mnie przyjdzie. Spię, bo naprawde jestem przemęczona, a co do Twoich plamień, mam identycznie: małe plamienia koloru raczej brązowego --ja mówię, ze się oczyszczam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu, mnie na poczatku mąż pocieszał, że to może fasolka walczy o pozostanie ale teraz wiem, napewno, że w tym miesiacu nie wyszło ale jeszcze takich numerów nie maiłam, zawsze było że dzień plamienia i już na drugi potop a teraz troche pobolewa, pięknie spuchłam i dziwolągi/ Ale narazie czekam cierpliwie jak się nie rozkręci do niedzieli to w poniedziałek pójde do gina. A co do relaksu to kożystaj do bólu. Ja po tych podróżach jak juz dostałam urlop to najwieksza przyjemność sprawiało mi prasowanie, śmieszne ale prawdziwe tak byłam juz stęskniona za domowymi robotami. Marzenie ja też borykam się raczej z brakiem śluzy chyba od zawsze a teraz na clo to wogóle jest tragedia. Ale może następnym razem powinnaś iść do lekarza dokładnie w dniu w którym ty czujesz że to owulka? Trochę to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, dziwne. No a nie zawsze pasuje mi iśc do gina w dzień śluzu płodnego, bo np. przyjmuje on wtedy w takich godzinach, kiedy ja jestem w pracy.Dziś np. tak mam. Od rana śluz pięknie płodny, mogę założyć się o wszystko że za 14 dni od dziś będzie @, a czy to owulacja ???Któż to wie.... Pójdę na usg jutro i zobaczę co wyjdzie. Ja znowu nie mam doświadczenia w braniu takich leków jak Wy i ich wpływie na śluz. Lekarz mi na razie nic nie przepisał, bo nie ma podstaw do stwierdzenia jakichś nieprawidłowości. Okres regularny, książkowy,cykl nie dłuższy niż 25-27 dni, owulacja jest, śluz jest, wszystko jest, @ nigdy się nie spóźnia. Wszystko jak w zegarku. Tylko ten śluz jak na mnie nie w zgodzie z owulacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Ja również jestem ofiarą clo. Przed leczeniem miałam regularnie @ piękny śluz, wszystko książkowo. Teraz od dwóch miesięcy nie biorę clo i nie jestem w stanie wychwycić \"tych dni\" po śluzie. Wszystko mi sie poprzestawiało. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czegoś tu nie rozumiem> Dlatego, że nie brałam nigdy żadnych leków poprawiających cykle i płodność. Wybaczcie więc, jeśli moje pytanie wyda Wam się niemądre. Cleo - skoro miałaś regularne cykle, piękny śluz, wszystko jak w zegarku itd...to po co były Ci jakiekolwiek leki ?? Czy ten lek to nie jest w takim przypadku pogarszanie sprawy niż pomaganie cyklowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam szczerze ze ja wcześniej jakoś tak nie zwracałam uwagii na sluz bo nigdy nie występował taki książkowy- potem się okazało, że nie miałam owulacji więc i śluzu nie było, niby logiczne. Teraz też nie skojarzyłam tej sytuacji z clo, bo sadziłam , że skoro nigdy go nie maiła to że i teraz więc się przyzwyczailismy do wspomagaczy- nawilżaczy. A teraz się dowiedziałam , że to skutek uboczny clo i że te wspomagacze też szkodza na żołnierzyki :(. Dlatego teraz pokładam nadzieję w wiesiołku. Tylko nie wiem czy juz powinnam go zacząc brac czy dopiero jak @ już bedzie normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U urologa nie byliśmy. Na razie jesteśmy na etapie etap, że ja jestem po monitoringu, który wykazał owulację nie w te dni, kiedy mam śluz, a mąż zbadał nasienie. Lekarz twierdzi, że nasienie męża wcale nie jest złe, że można z takim nasieniem naturalnie w ciągu roku zajść w ciążę, tylko trzeba jak najlepiej trafić w owulację - monitoringiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece na szwędy po sklepach zajrzeł do Was poóźniej. Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala udanych zakupów, a co do wiesiołka to jak jesteś pewna, że @ przyjdzie (że nie ma fasolki) to bierz już, zawsze to lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MEJSCOWOŚĆ......STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ziółko_80......28........Warszawa.........16 m-cy.........20.10.08 lulu2008........30........Warszawa........ok 2 lata.........28.10.08 ziółko_80......28........Warszawa.........16 m-cy.........20.10.08 4mala......... .27.........Białystok.........17 m-cy..........26.10.08 marzenie255..29 lat.....Polska........... 13 m-cy.......... 20.10.08 zuzia23.........23........Niemcy............5 m-cy...........28.09.08 ANGELA82......26........PSZCZEW.........12 m-cy..........1.11.08 MadzixNeo....27.........śląskie.............26 m-cy.........08.11.08 anaona.........25........Lubelskie..........22 m-ce.........13.11.08 anula78........29........okol.Siedlec....... .4 lata kalpek .........22........świętokrzyskie...21m-cy wiolka-b1.....29.........okol. Poznania....14 m-cy zabusia123...25.........Irlandia........... 2 m-ce salana.........28.........świętokrzyskie...5 m-cy julietka........24........samo południe....18 m-cy cleo30.........30.........Szczecin...........30 m-cy tulipanek... .28..........Małopolska......... 7 m-cy......15.09.08. ...8tc eternal.......34..........śląskie...............16 m-cy.....29.07.08....8tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam nowe koleżanki czytam Was na bieżąco. U mnie bez zmian... W przyszłym tyg operacja usunięcia mięsniaka... Może wtedy (po) się coś ruszy pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salana, powodzenia-zyczę dobrego nastroju :) Marzenie, u mnie na rok obserwacji raz wyszło, ze nie mam owulki-od razu dostałam clo i zaczęła się jazda................... 4Mala, ja też zawsze miałam plamienie dzień przed @ i na drugi dzień @ a po duphastonie mam plamienia nawet 4dni, więc znowu jakiś skutek uboczny. Nie wiedziałam, że nawilżacze zabijają plemniki :( ja bardzo rzadko ich używam, bo lekarz mi powiedział, ze nie są najlepsze, ale nie powiedział o co chodzi. raczej się męczę, bo po kilkunastu minutach śluz sie jednak pojawia i jest już łatwiej, ale początek to dla mnie zawsze koszmar. Przed clo też miałam mało śluzu, ale po clo zdarzało się, ze w ogóle nie mogłam sie potargać z męzem :( Co my sie namęczymy? kobiety! ech, życie................................ Musze zmienić tabelkę, bo @ przyszła juz na całego. Dobrze, ze dzięki Chińczykowi nie wiję się już w bólach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MEJSCOWOŚĆ......STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ziółko_80......28........Warszawa.........16 m-cy.........20.10.08 lulu2008........30........Warszawa........ok 2 lata.........27.11.08 4mala......... .27.........Białystok.........17 m-cy..........26.10.08 marzenie255..29 lat.....Polska........... 13 m-cy.......... 20.10.08 zuzia23.........23........Niemcy............5 m-cy...........28.09.08 ANGELA82......26........PSZCZEW.........12 m-cy..........1.11.08 MadzixNeo....27.........śląskie.............26 m-cy.........08.11.08 anaona.........25........Lubelskie..........22 m-ce.........13.11.08 anula78........29........okol.Siedlec....... .4 lata kalpek .........22........świętokrzyskie...21m-cy wiolka-b1.....29.........okol. Poznania....14 m-cy zabusia123...25.........Irlandia........... 2 m-ce salana.........28.........świętokrzyskie...5 m-cy julietka........24........samo południe....18 m-cy cleo30.........30.........Szczecin...........30 m-cy tulipanek... .28..........Małopolska......... 7 m-cy......15.09.08. ...8tc eternal.......34..........śląskie...............16 m-cy.....29.07.08....8tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MEJSCOWOŚĆ......STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ziółko_80......28........Warszawa.........16 m-cy.........20.10.08 lulu2008........30........Warszawa........ok 2 lata.........27.11.08 4mala......... .27.........Białystok.........17 m-cy..........26.10.08 marzenie255..29 lat.....Polska........... 13 m-cy.......... 20.10.08 zuzia23.........23........Niemcy............5 m-cy...........28.09.08 ANGELA82......26........PSZCZEW.........12 m-cy..........1.11.08 MadzixNeo....27.........śląskie.............26 m-cy.........08.11.08 anaona.........25........Lubelskie..........22 m-ce.........13.11.08 anula78........29........okol.Siedlec....... .4 lata kalpek .........22........świętokrzyskie...21m-cy wiolka-b1.....29.........okol. Poznania....14 m-cy zabusia123...25.........Irlandia........... 2 m-ce salana.........28.........świętokrzyskie...5 m-cy julietka........24........samo południe....18 m-cy cleo30.........30.........Szczecin...........30 m-cy tulipanek... .28..........Małopolska......... 7 m-cy......15.09.08. ...8tc eternal.......34..........śląskie...............16 m-cy.....29.07.08....14tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MEJSCOWOŚĆ......STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ziółko_80......28........Warszawa.........16 m-cy.........20.10.08 lulu2008........30........Warszawa........ok 2 lata.........27.11.08 4mala......... .27.........Białystok.........18 m-cy..........26.11.08 marzenie255..29 lat.....Polska........... 13 m-cy.......... 20.10.08 zuzia23.........23........Niemcy............5 m-cy...........28.09.08 ANGELA82......26........PSZCZEW.........12 m-cy..........1.11.08 MadzixNeo....27.........śląskie.............26 m-cy.........08.11.08 anaona.........25........Lubelskie..........22 m-ce.........13.11.08 anula78........29........okol.Siedlec....... .4 lata kalpek .........22........świętokrzyskie...21m-cy wiolka-b1.....29.........okol. Poznania....14 m-cy zabusia123...25.........Irlandia........... 2 m-ce salana.........28.........świętokrzyskie...5 m-cy julietka........24........samo południe....18 m-cy cleo30.........30.........Szczecin...........30 m-cy tulipanek... .28..........Małopolska......... 7 m-cy......15.09.08. ...8tc eternal.......34..........śląskie...............16 m-cy.....29.07.08....14tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dni @ się drażniła ze mną ale już jest i daje mi sie bardzo we znaki- dobrze że mam dziś wolne bo do pracy bym chyba szła na czworaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MEJSCOWOŚĆ......STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ziółko_80......28........Warszawa.........16 m-cy.........20.10.08 lulu2008........30........Warszawa........ok 2 lata.........27.11.08 4mala......... .27.........Białystok.........18 m-cy..........26.11.08 marzenie255..29 lat.....Polska........... 13 m-cy.......... 13.11.08 zuzia23.........23........Niemcy............5 m-cy...........28.09.08 ANGELA82......26........PSZCZEW.........12 m-cy..........1.11.08 MadzixNeo....27.........śląskie.............26 m-cy.........08.11.08 anaona.........25........Lubelskie..........22 m-ce.........13.11.08 anula78........29........okol.Siedlec....... .4 lata kalpek .........22........świętokrzyskie...21m-cy wiolka-b1.....29.........okol. Poznania....14 m-cy zabusia123...25.........Irlandia........... 2 m-ce salana.........28.........świętokrzyskie...5 m-cy julietka........24........samo południe....18 m-cy cleo30.........30.........Szczecin...........30 m-cy tulipanek... .28..........Małopolska......... 7 m-cy......15.09.08. ...8tc eternal.......34..........śląskie...............16 m-cy.....29.07.08....14tc Dopisuję się do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wim jak u Was ale u mnie taki wiatr że drzewa aż kładzie, depresyjny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj spotkałam się z grupką takich znajomych parek małżeńskich, przy których zdałam sobie sprawę, że nie każda para ma tylko jeden cel - zajście w ciążę i wręcz poczułam się przy nich, jak wyjątek z tymi staraniami. Wszyscy oni jednogłośnie przyznali się, że dzieci im na razie nie w głowie. Dopiero za kilka lat, jak sobie trochę poszaleją i rozwiną zawodowo zaczną nad tym pracować.Spędziliśmy miło czas bez zadawania trudnych dla mnie pytań, nikt nie dochodził, dlaczego nie mamy dzieci i czy chcemy je mieć.....Pocieszyłam się, że nie zostałam jedyną bezdzietną w gronie moich znajomych i są jeszcze ludzie, którzy mają inne cele oprócz ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 4mala U nas też pada i wieje. Jak rano poszlam po bułki to myślałam, że do domu wróce już bez parasola, hihi, ale udało się, parasolka ocalona :) 4mala odpoczywaj dzisiaj, mnie zawsze pomaga nurofen forte + nospa + ciepła herbatka z sokiem malinowym+kocyk+ najlepszy przyjaciel - pilot od telewizora :) Najważniejsze, że w weekend bedziesz już się lepiej czuła. Dziewczyny napiszcie mi od którego do którego dnia najlepiej się \"przytulać\" w dni płodne? Mnie lekaż powiedział, że przy raczej regularnych cyklach to od 12 do 16 dc codziennie. Wolę to z Wami skonsultować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×