Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Mnie to w ogóle drażni, że żyjemy w kraju gdzie picie jest oznaką męstwa i luzactwa. Niezależnie od tego, czy jadę czy nie, nienawidzę jak ktoś na imprezie zmusza do picia a jak człowiek nie pije to się musi tłumaczyć. Jak nie piłam to od razu padały komentarze o ciąży i strasznie mnie to dobijało :( Fakt, że w innych krajach też się dużo pije alkoholu, ale mam wrażenei, że w kulturalniejszy sposób (np w Hiszpanii). Liczba wypadków spowodowanych przez pijaków jest wysoka i tak,ale mniej zachlanych hordów po ulicach grasuje (no chyba, że Angole przyjadą ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy od kiedy jestem na diecie nie piję (między innymi) i jest makabra na imprezach, zaraz ludzie się litują, że taka biedna jestem i pić nie mogę... nie mówię, lubię zabalować, ale jak się nastawię na coś, np na ciążę, albo schudnięcie to się tego trzymam... albo jak prowadzę samochód... no i najgorsze te namawianki do wypicia... najbardziej mnie rozwala na jakiś większych przypadkowych imprezach jak facet nie chce pić dużo, żeby się nie zeszmacić bo np jutro ma coś ważnego i go inni podkręcają że pewnie mu baba nie pozwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trolewna ja mam podobnie. Niech sie krzywo patrza ale kurna jak sie upre to sie trzymam...a spotykalam sie ja glupia baba jeny jak o tym pomysle ze pozwalalam na c0s takiego tomnei skreca, spotykalam sie z gosciem co mnie potem po piwie do domu odwozil bo podobno sie czul dobrze...ale kurde......wsiadac po kielichu za koleczko...nigdy nie wiesz kiedy cie sieknie ..nienawidze pijokow za kolkiem:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pytanie......
witajcie chciałam zapytać w którym dniu cyklu robi się badanie poziomu prolaktyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam, macham lapa 🖐️ i spadam tyle tylko napisze ze ja lubie sie napic piwka wieczorem, lubie napic sie winka do kolacji lub obiadu i lubie napic sie drina na imprezie. oczywiscie jak nie bede mogla to sie nie napije, swiat sie nie zawali :) ale jak mam wybor to wole sie jednak napic :D tyle ze zgadzam sie z Wami, ze nawet male piwko = zero jazdy za kierownica. moj K rozszersza ta zasade na narty jeszcze - ale ja sie buntuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucy to byś mogła przyłożyć sobie rękę z moim:) on na nartach też lubi się rozgrzać:) no ja teraz zero alkoholu bo jestem nakręcona na schudnięcie:) ale nie ukrywam, że nie jestem abstynentką, i lubię winko do obiadu czy kolacji:) i piwko do grilla latem:) dobra lecę na kolejne spotkanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam też lubię sobie czasem dziabnąć ale nie jak jadę i nie jak ktoś mnie zmusza :) Nie mam pojęcia kiedy prolaktyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laski aaaaaaaa "tylko pytanie" pomogę koleżance ;) jestem na etapie badania hormonów prolaktynę mam zrobić w 3dc razem z LH, TSH i FSH kurde teraz jak czytam to trolewna troche mi się myli z tralalą, muszę się bardziej skupiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie bylam zrobic wymazy: bicenoza i mykologia, za tydzien wyniki, i mam nadzieje, ze uda mi sie wbic do mojego gina w ogole zaczynam sie znow martwic co sie ze mna dzieje. nie wiem czy plodniaki mialam, bo sluzu jak pisalam, prawie nic nie bylo :( do tego jeszcze te uplawy ostatnie 2 dni. w sumie nie boli mnie nic, nie piecze i nie swedzi, ale skad sie biora te planki i te ciagnace "cosie"? do tego podbrzusze mnie boli juz od poczatku tygodnia, wiec wskazywaloby ze jednak juz po owulce ... ale jakos tam mnie dziwnie boli, razem z krzyzem. wiec w sumie nie wiem czy to bole od krzyza sa czy od jajnikow ... no ale coz, najwyzej znow przyjdzie zacisnac zebiszcza i sie leczyc ... znow ... a ciaza znow pojdzie w ostawke ... ale tak poza tym to calkiem mily dzien bo mam luz w robocie :D i lece zaraz rezerwowac bilety do kina bo jutro ... premiera Zmierzchu :D jest tu w ogole kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki-mam nadzieje że niektóre mnie choc trochę jeszcze pamietaja ostatnio rzadko tu bywałam ale kiedys duzo pisałam........ dzisiaj zrobiłam test ciązowy i zobaczyłam 2 kreski!:) a tak sie bałam brac tego clostiberytu :) urde 2 razy juz zaszłam i zaraz w 3-4 tygodniu poroniłam i wiem ze teraz moze byc tak samo ale kurde dzisiaj szaleje ze szczescia:)Jutro ide do gina:)pozdrawiam was wszystkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait!!! Gratulacje!!! Druga fala się rozbujała, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze, leć do gina, w razie czego żeby Ci dał coś na podtrzymanie. Super news:) Lucy, kurde, no a może to poowulacyjne bóle tylko? Ja czasem mam po owu też bóle krzyża i cycki puchną i czasem w 18dc miałam już samopoczucie jak na @. Ściskam Cię :) Ja za to resztką sił w robocie, mam zapieprz a sensu nie widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy, nie spinaj posladow na robote ktora i tak rzucasz bo ... albo bedziesz w bukselce albo jeszcze wyzej :D a co do boli - to ja zaczynam sie nakrecac ze mam jakies zapalenie jajnikow czy cos takiego ... ale to glownie przez te dziwne uplawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucy a moze Ty tez? kait-super! lec do gina po leki na podtrzymanie!!!!!! ja dostalam recepte jak tylko bylo przypuszczenie. Jakbym bete miala pozytywna. I zaczelam brac duphaston od pierwszego dnia jak sie dowiedzialam! WALCZ KAit zeby sie wszystko dobrze potoyczylo!!! Super trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Kait super wieści, MOJE GRRATULEJSZYN:) no to jest druga fala pełna gębą:) może jeszcze salana dołączy??? albo Katarina na wyjeździe:) nieźle, ale jestem hepi:) mam nadzieję, że jak wszystkie zaciążycie to czasami wpadniecie ze mną pogadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do kopa, bo mam rozmachaną nogę akurat :) Ja tam wiem, że na wiosnę jak już ciepło będzie a nawet upalnie będziemy wszystkie się toczyć z klonami wewnątrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait, gratulacje :) Uważaj teraz bardzo na siebie, a to, ze poroniłas dwa razy nic nie znaczy-ja też poroniłam dwa razy (5 tydzień) i teraz jestem w 25 tygodniu idealnej ciąży (bez powikłań, bez podtrzymywania), więc nie myśl o najgorszym, choć wiem, ze takie mysli będą Cię nachodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_73
Kait gratulacje! Dziewczyny chyba dobry okres się zaczyna na zaciążone Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kait! gartlacje :) Dobra nowina!! trolewna- co trzecia? fala? druga poprawiona ;) więcej takich wieści kobiety! to inaczej życie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakby kto chciał więcej "gartlacji" zamiast gratulacji to mogę składać, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziswczynki dzieki wielkie za gartulacje ja normalnie sie poryczałam wczoraj ze szczescia kuzwa 4 lata starań!!!!!!!!!!!!!!!!!w tym 2 poronienia (3-4 tydzien) pozniej długo nic.............az do wczoraj!nie poddawajcie sie laski normalnie niewolno!ja na swojej drodze juz miałam takich lekarzy którzy nie dawali nam na ciaze zadnych szans załamka była......az sie boje isc do kibla zeby nie zobaczyc plamień ale nie umiem sie nie cieszyc i zyc tym ze jednak teraz bedzie dobrze..... Tylko kurde nie wiem czy gin da mi L4 i czy w ogole powinnam terez siedziec w domu.Pracuje w szkolach i powiem szczerze nie raz sie namecze stresuje itd nie chce sie wgłebiac w szczegóły.Ale niedobrze bedzie to widziane jak dam L4 zapewne a najgorsze bedzie to jak np za 3 tyg bede mogła juz wrócic....tak jak kiedys...i teraz znowu......A moze to jak ma byc to i tak bedzie i niewazne czy człowiek sie oszczedza na poczatku czy nie jak sadzicie?dzisiaj ide do gina zobaczymy co on powie... Super 2 czy 3 fala.............wiem ze wszystkiem wam sie uda...tylko kazda cholera musi dłuzej lub krócej czekac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×