Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Tralala, a czemu masz wyjsc na debilke, bo ja nie rozumiem. przeciez to kurde normalne i naturlane, ze ja para sie stara o dziecko a okresu nie ma to kazdy czeka na ta dobra wiadomosc .... wiec nie rozumiem skad taka reakcja. rozumiem ze nie chcesz sie nakercac, bo ja mam taki sam charakter - w sensie, wole sie milo rozczarowac niz nastawiac na cos z czego moze nie wyjsc nic a tak czy tak przed operacja musisz sie upewnic czy nie jestes w ciazy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tak...ale nie wiem...tak jakos samej ze soba mi glupio strasznie. Po prostu nie wiem dlaczego mam takie myslenie. wiem ze to glupie. Z reszta zobaczymy:) nie ma co gdybac;) Musze cos zaraz zezrec bo padne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babulce, Madzix-miłego kotaszenia:) Tralala dziwne to co mówisz- przecież to naturalne, że się czeka i nastawia:) ja aktualnie czekam na wizytę - dopiero w przyszłym tygodniu,ale ale...nie wiem czy Wam wspomniałam o moim szukaniu pracy? Jako, że obecna jest delikatnie mówiąc mało satysfakcjonująca (może gdybym była tirówką, miałabym większe szanse rozwoju :D) No więc mam odzew z Brukseli:) Przeszłam do drugiego etapu :) Hurraaaaaaa!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo najs! A co do czekania i nadziei-nie rozumcie mnie zle:D ja nie chce tak myslec i sie nakrecac zeby sobie niepotrzebnej nadziei nie robic. Po prostu sie boje:) ze sie nakrecilam i wyjdzie kupa:D takie to glupie wiem:) ale nie chce sie psychicznie blokowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra dawno mnie tu nie było przeczytalam bez bicia tylko ta strone i krzycze Tralalala do ciebie:ZROB BETE! jesli to wczesna ciąza to gin nic nie zobaczy i nic ci nie powie Co do siemienia to mi tez gin to proponowała sewgo czasu razem z wiesiołkiem, ale zołądem po siemieniu mi sie "rozluzniał" a poza tym wiesiolek dziala wystarczajaco. A i jeszcze jedno tratatala ja jako PCO- wiec ja ty donosze , ze juz tydzien temu odstawilam duphaston i nadla nie @ jutro testuje :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powialo nadzieja znow u nas :) a nie fajnie????? :) jutro moze bedzie dzien wielkich niusow :D Daisy, jaka znow brukselka? ja to sie juz pogubilam. gratulowalam Ci z zeszlym tygodniu, wiec na zapas powtorze ... gratulacje1 :) a co do pracy to ja Ciebie rozumiem. bo u nas to sa tacy ludzie nawet co mnie sledza, czego nie napisze to potem dowiaduje sie roznych glupich plotek ktore wybitnie wynikaja z przekrecenia tego co tu pisze. szpiedzy jednym slowem wyobraz sobie ze ostatnio dotrala do mnie plotka, ze ja biore urlop w dni plodne, i do meza jezdze zeby sie pomyziac. zenada i wiocha, no nie? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala:D trzymam kciuki:D pojde do gina powiem mu o co kaman pokaze test i niech on radzi co dalej:D sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala i tralala- trzymam kciuki za testowanie:) Lucy- to jakieś zjebusy bez życia prywatnego chyba same :P mają przeciąg w mózgu i zero życia osobistego- to żerują na plotkach z życia innych. Masakra. Dzięki za gratulacje :) Do Brukseli był nabór kolejny na tłumaczy no i przeszłam dalej, więc niebawem czeka mnie interwju w wawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY zapodam temat otyłości Dziewczyny, A ja bym chciałam jeszcze pociągnąć temat otyłości. Jestem ciekawa czy sie ze mną zgadzacie. Otóż, po pierwsze. Moim zdaniem żadna, ! ale to żadna kobieta grubaska nie jest z tego powodu szczęśliwa. Mówienie o tym, że "mi to nie przeszkadza moja waga" albo "ja lubie swoją wagę i nie chciałabym byc chuda" jest dla mnie najzwyczajniej okłamywaniem otoczenia lub siebie, albo jednego i drugiego razem. Bo właściwie co ma powiedzieć taka babka? Jestem spasiona i wstyd mi z tym..? Myślę, że mało jest osób na tyle szczerych żeby się do tego przyznać. Znam parę dziewczyn, nie takich grubych ale z lekko średnią nadwagą. I widzę jak się nieraz biorą za diety, ukrywają to bo się wstydzą i nie wytrzymują do końca. I znowu chodzą nieszczęśliwe. Czasem przy szczerej rozowie mówią jak bardzo chciałyby schudnąć. Sama po sobie widziałam jaka byłam jak parę lat temu nabrałam parę dodatkowych kilo . Tylko, że u mnie te dodatkowe 3 cm w nogach było widać z kilometra. Nie mieściłam się w żadne spodnie a nie miałam kasy na nowe (zesztą w sklepach wogóle nie ma dla mnie spodni bo mam nietypowe wymiary: tyłek:102cm, pas:66cm) . Czułam się jak szynka opakowana w coś ciasnego. I mogę szczerze i uczciwie przyznać, że czułam się wtedy najgorzej w całym swoim życiu. Nie pamiętam co się w tym okresie działo w moim życiu ale ta nadwaga to była masakra. Siedziałam w domu i nie wychodziłam do ludzi. A jak już gdzieś wyszłam to starałam się zakrywać bluzami swoje biodra i nogi. To było naprawdę okropne ale w porę sie opanowałam, zrobiłam sobie jedną dietę, drugą, trochę pochodziłam zamiast jeździć autem i dzięki temu wróciłam do normalności. Teraz raz jestem grubsza, raz chudsza. Ale mam pewną granicę, którą jak przekroczę to wtedy alarm i konieć obżarstwa. Niby zdarza się to bardzo rzadko bo z raz na rok. Ale jeśli się zmierzę w udach ( a to jest mój wyznacznik) i ujrze tam 2 cm więcej niz zazwyczaj to wiem, że muszę przystopować. I teraz punkt2. [Oczywiście mówie tu o zdrowych osobach nie o chorych, biorących np. sterydy tak jak mówiła Klempa] . Dziwię się osobom, które wyglądają jak świnki. Dlaczego nie wzięły się za siebie? Jak można się doprowadzić do takiego stanu-np. 156cm i 120kg wagi?? Albo nawet 90kg- to też siara Wecie ja tego nie mogę pojąc. Jak czasem widzi się szczupłą, ładnie zbudowaną dziewuchę to często się słyszy złośliwe uwagi albo stwierdzenie, że "pewnie ma tak naturalnie". A ludzie często nie wiedzą, że niektórzy swój wygląd okupują latami ćwiczeń i poświęceń. Ale taka osoba zasługuje dla mnie na szacunek lub chociaż podziw. Nie mówię oczywiście o dziewczynach, które piją tylko wodę i jedzą chude serki żeby nie przekroczyć 40 kilo Smile bo to tez jest chore tyle, że z drugą stronę.. Co do grubasów to nie szkoda mi, że są nieraz obiektem żartów i że się ludzie za nimi oglądają na ulicy. Ja to generalnie potępiam. Ostatnio do naszej pracy przyszła młoda dziewczyna- dwadzieścia kilka lat. Z buzi bardzo ładna ale niestety ponton! Waży chyba ze 120 kilo, jest niewysoka. Przecież ona nie miała nawet czasu się spaść. Więc co robiła? czy nie zauważyła, że wygląda jak młody wieprzek?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalalo, przeczytałam o Twoim teście i nie omieszkam nie wtrącić tu swego słowa. Ja miałam też na 1 teście cień cienia!!!!!!I jestem w ciąży aktualnie. Też jak Ty mówiłam sobie - idiotko, co sobie wkręcasz, toż to żaden pozytywny wynik.Śmiałam się i stukałam w czoło. A jednak to był pozytywny wynik. Czekaj dalej na @, powtórz test lub idź na betę.Daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Ja po wczorajszej jodze jestem poprostowana i zwarta :) I chyba przez to trochę mi sie przesunie @ bo nic dzisiaj nie czuje, nie mam żadnych objawów przedmałpowych, a normalnie powinnam dostać dzisiaj nad ranem. Dobrze, że tak się nie stało bo muszę jechac do pracy a jak dostaje @ to już jestem wogóle nie do życia, siedze, chodze i walą głową o ściany..:( Wracając jeszcze do tej jogi to ponownie musze powiedzieć, że jest za*ebista.. Wczoraj przyszła nowa dziewczyna nas prowadzić i dała nam niezły wycisk. Jeszcze w domu nogi mi się trzęsły :) Dziewczyny, jutro jest święto więc siedzimy w domku, fajnie :) Chociaz u mnie w pracy już wczoraj połowa osób zrobiła sobie wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 4mala, gdzie Ty? jak test? Katrina, dzieki za info o jodze :) a co do braku @ to moze u Ciebie tez czyzyk? jak cos to robisz testa jutro? Tralala, zrobilas ta bete? o ktorej masz wizyte? Marzenie, ja wlasnie wczoraj pisalam Tralali, ze Ty tez mialas cien cienia i teraz piekny brzuszek rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już się niecierpliwię,bo ani jednej ani drugiej nie ma ( tralalali i 4mali ). A tu poniektóre osoby na wieści czekają:-) Ale jeśli tralalala poszła do gina, to może jeszcze nic nie dojrzeć, lepiej jak by betę zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj bylam u gina. Mialam owulke bo cialko zolte bylo na usg:) wiec jak dla mnei to przy moim pco to wielki ogromny sukces ze w ogole owulka byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy ty nakręcaczu! :-))) Ja dostanę @ dzisiaj lub jutro. Widzisz, objawów nie mam pewnie dlatgo, że troche się poruszałam i nie mam takiego spiętego ciałka jak zazwyczaj. Tak mi się wydaje. W każdym razie dzisiaj jest mój 27dc tak wię dziś lub jutro. Ale te Twoje nagabywania żeby zrobić teścik działają na mnie bardzo pozytywnie, gęba się uśmiecha mimo, że nie ma nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tralalala, była owulacja, powstało ciałko żółte. Jak ja poszłam już w ciąży do gina mówiąc, że mi test pozytywny wyszedł i beta, to też mi tłumaczył, że była owulacja, powstało ciałko żółte i jest ciąża.A bety nie robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam regułkę z wikipedii na temat ciałka żółtego. Tak że może się ciąża rozwija u Ciebie, tralalala. Ciałko żółte (łac. corpus luteum) – przekształcony pęcherzyk jajnikowy, który funkcjonuje jako gruczoł dokrewny. Powstaje po uwolnieniu oocytu II rzędu w miejscu pęknięcia pęcherzyka Graafa. Ciałko żółte produkuje progesteron, hormon przygotowujący błonę śluzową macicy do przyjęcia zapłodnionego jaja i umożliwienia jego rozwoju (od około czwartego miesiąca ciąży produkcję progesteronu przejmuje łożysko). Gdy nie dojdzie do zapłodnienia, ciałko żółte po 10-12 dniach zaczyna zanikać (przekształca się w ciałko żółte miesiączkowe, a następnie białawe), wskutek czego poziom progesteronu gwałtownie spada (spadek poziomu progesteronu jest powodem rozpoczęcia krwawienia). Natomiast gdy komórka jajowa zostanie zapłodniona, ciałko żółte rozrasta się i tworzy ciałko żółte ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nawet jesli jestem w ciazy to w bardzo wczesnej wiec jednak na usg nie mogl jej zobaczyc. Sie zobaczy co dalej bedzie. no stress:) owulka byla to moj wielki sukces:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciazę można zobaczyć dopiero tak 2 tygodnie po terminie @ na usg. Jak ja byłam tak 1,5 tygodnia po terminie, to mi nawet gin usg nie robił,bo stwierdził, że za wcześnie i nic nie będzie widać mimo, że ciąża się rozwija.Ja bym betę zrobiła na Twoim miejscu, albo test powtórzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina przywolalas mnie do porzadku i postaram sie juz nie byc nakrecaczem. ale ja tak strasznie czekam na ta druga fale, nam z poczatku miesiaca sie nie udalo to moze ktoras "srodkowa" zacznie? mam dzis nienajlepszy nastroj i jakos tak bardzo potrzebuje wiary w to ze sie uda .... Tralala, a co jak jestes w ciazy i pojdziesz na operacje? beta to badanie z krwi robisz je w wiekszosci zwyklych przychodni, kosztuje ok.20 paru zlotych, a wynik jest o wiele pewniejszy i dokladniejszy niz test. nie wiem czemu przed takim zabiegiem nie chcesz zwyczajnie sie upewnic ale juz nie nakrecam ... tylko jeszzcze czekam na 4mala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zpokojnie dziewczyny wiem co to beta jest i wiem ze beta daje 100% pewnosci:) spokojnie:) nie nakrecajmy sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jeśli czeka Ciebie jakiś zabieg, a jest cień cienia na teście teraz, ja bym radziła iść na tą betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala- zdania są podzielone- jedni lubią się nakręcać i mieć chwile radości, inni nie. Ja leciałabym już na betę, ale widzę, ża nam bardziej na Twojej becie zależy niżTobie :) Lucy, co się dzieje? Wal smutki w łeb:) Jutro wolne:) katarino-rispekt, ja to myślę, że po tej jodze, Twój będzie wniebowzięty- hehe :) A ja sierota właśnie wetknęłam pendrajwa do dziurki w kompie i se go złamałam nogą, nie wiem co ja tak wierzgam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa bo głupio to zabrzmiało-mam na myśli nie utratę wagi bo nie wiem co masz gubić, ale elastyczność :) Noga na lampę itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ale sie nie denerwujcie na mnie:) bo nie ma o co:)wiem o becie wiem. spokojnie. Bedzie co ma byc:) odezwe sie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy, nie dzieje sie nic szczegolnego strasznie mi glupie mysli po glowie chodza i jeszcze sie nakrecam sama dodatkowo jak brukselka ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety @ jest już tuż tuż. Jakieś 20 minut temu zaczęło sie złe samopoczucie więc jest coraz bliżej- można powiedzieć, że wysiada z autobusu 2 km od domu...heheh :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×