Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

A tak w ogóle to nic nowego u mnie..Nikt jak narazie nie potrafi u nas znalesc przyczyny moich wczesnych poronień.Zamierzam jeszcze zrobic kariotyp bo tego badania nie robiliśmy .I szczerze powiedziawszy zaczynam w to watpic ze kiedykolwiek sie uda znalesc przyczyne ale co innego mi pozostaje jak nie dalej węszyć.Pozdrawiam wszystkich jeszcze w starym roku i oby ten nowy był zupełnie inny-lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też nic ciekawego...clo brałam a i tak wiem że w tym miesiącu nic z tego nie wyjdzie :( mam doła bo święta były paskudne, sprzeczałam się ciągle z moim a teraz wyjechał do pracy i sylwka chyba spędzę bez niego... Dla wszystkich spełnienia marzeń w tym Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzic nEO-NIE ŁAM SIE MAŁA U MNIE JAKOS PODOBNIE świeta jakos mnie w tym roku nie cieszyły z moim m tez sie troche posprzaczałam i wiadomo ze dół jest staran nie moze byc bo nawet po tym wszystkim nie dostałam normalnej@ a na sylwka powiedzielismy sobie ze nie chce nam sie isc nigdzie bo nawet na zabawe nie mamy zbytnio ochoty ...tak wiec kończymy ten rok niezbyt fajnie ale zycze ci by ten Nowy Rok był o wiele bardziej skuteczny w naszych postanowieniach i bardziej radosny!Do Siego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego Roku dziewczyny! Życzę Wam spełnienia marzeń, w tym tego największego! U mnie od nowego roku same zmiany - wszystkie na lepsze jak na razie, oby ta tendencja się utrzymała. Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spełnienia tego jednego wielkiego marzenia nam życzę, a tym co się spełniło zdrowych dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no i spędziliśmy Sylwka osobno...bo żaden z nas się nie chciał przełamać...ale za to co godzinę do siebie dzwoniliśmy :) no i okazało się że bardzo się kochamy...hihihihi. :) ten rok na pewno będzie lepszy! musi!!!! dla każdej z nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry w nowym roku :), ja juz niestety siedze w pracy :( no ale cóż tak bywa. Poza tym jest mi zimno jak chol...., przez dwa tyg. mielismy zakrecone kaloryfery wiec możecie sobie wyobrazić jak jest ciepło, tym bardziej, że za oknem mamy -16 (juz tylko bo rano jak wstałam z psem na spacer to było -20). Zaczełam nowy rok z nowy cyklem i jakos bez napieciaze musze miec w tym roku dziecko, mam tyle planów do realizacji, że zostawiam ta sprawe dla natury, nie mniej jednak pojde to tej nowej gin bo mecza mnie te długie cykle, poza tym to ostani miesiąc na duphastonie, czyli 6 cykl- szybko mineło- a ze i tak mi nie wyregulował to trzeba szukac pomocy dalej. Kobietki przy poniedziałku życzę wam uśmiechu i siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala ja słyszałam, że w twoich okolicach wczoraj to -25 było z samego rana... mi wczoraj na dworze moje chomicze poliki zmarzły, a tylko - 7 u nas... wiesz co do lekarza, plany, planami, i nawet jak chcesz to zostawić naturze, to leczenia nie powinnaś odkładać na później, bo mieć takie @ jak Ty to nie jest normalne... Madzix nie chcę Cie urazić, ale zażartuję, wiesz, żeby spłodzić potomka to trzeba być razem a nie osobno... mam nadzieję, że w Nowym Roku lepiej się wam będzie układało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche pusto tu było chyba z powodu Świąt. Miejmy nadzieję, że w tym roku bedzie tu gwarno :) Ja dzisiaj zaczynam 8 tydzień. Jeszcze w to nie uwierzyłam :) Mam nadzieje, że jako zaciążona nikomu tu nie wadzę :) Posyłam dobre fluidy no i jestem żywym przykłaem na to, że można zajść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja w pon zaczelam 8 tydzien - czyli idziemy Katarina28 "łeb w łeb" :)) ciekawe jak sie czujesz... ja tez wciaz nie wierze, wciaz boje sie ze sie obudze a to tylko sen... w czwartek ide do lekarza znowu, mam swieze badania, biore dufaston 2 razy dziennie na ewentualne podtrzymanie (zeby zmniejszyc ryzyko poronienia). czuje sie fatalnie, muli mnie caly czas, wszystko mnie denerwuje a teraz jeszcze po spacerach mroznych (bo trzeba dotleniac dzidziusia) przyplatal sie katar i bol gardla. dzwonilam do lekarza, dostalam kropelki dla dzieci do nosa i hascosept do plukania gardla. leze i nigdzie nie wychodze.... boze zeby juz minal styczen i luty i byla wiosna!! nie moge sie doczekac. pozdrawiam Was cieplutko wszyskie zyczac w cudownego Roku 2010:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Koleżanki. :) Z okazji Nowego Roku (wiem, mam zapłon jak przedwojenna zapalniczka) chciałam Wam wszystkim życzyć wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń, a w szczególności tego jednego, a zaciążonym łatwych i lekkich porodów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trolewna spoko ja się nie obrażam i właśnie o to były nasze kłótnie przez całe święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_73
4Mala Nie rezygnuj z leczenia. Ja nie mogłma dostać @ przez ponad 7 miesięcy. I w przerwie brania leków te cykle bezmiesiączkowe są u mnie jeszcze dłuższe. Wybierz się do tej Pani dr u Was. Może zdarzy sie cud i się uda. Bynajmniej nie rezygnuj. Pozdrawiam Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sulema
lulu i chyba nikt cie nie zrozumie tak dobrze jak ja ja stracilam wszelkom nadzieje na dziecko omijalam wszystkie rodzinne przyjencia ze zglendu ze karzda kuzynka ma dziecko albo jest w cionrz dobijalo mnie to jesz bardziej ja staram sie o dzidziusia od 5 lat i wkonicu stwierdzono mi wysoki poziom prolaktyny i gruczolaka przysadki to jest powodem przez ktury nie moge zajsc w cionrzy nie mam miesionczki i mam bule glowy przyjmowalam durzo lekuw mialam ruzne badania ale wszystko na nic .....arz w konicu znalazlam dobrego lekarza i powiedzial ,mi rze musze usunoc gruczolaka przysadki jerzeli go usune wszystko wruci do normy i bende mogls zsjs w cionrzy zaa 1tydzieni ide na operacje i mam nadzieje ze mi sie uda i po operacj bende miala wymarzonego dzidziusia jestem dorej mysili to jest moja ostatnia nadzieja .......i radze ci idz do dobrego lekarza i zrub badanie na prolaktyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sulema
lulu i chyba nikt cie nie zrozumie tak dobrze jak ja ja stracilam wszelkom nadzieje na dziecko omijalam wszystkie rodzinne przyjencia ze zglendu ze karzda kuzynka ma dziecko albo jest w cionrz dobijalo mnie to jesz bardziej ja staram sie o dzidziusia od 5 lat i wkonicu stwierdzono mi wysoki poziom prolaktyny i gruczolaka przysadki to jest powodem przez ktury nie moge zajsc w cionrzy nie mam miesionczki i mam bule glowy przyjmowalam durzo lekuw mialam ruzne badania ale wszystko na nic .....arz w konicu znalazlam dobrego lekarza i powiedzial ,mi rze musze usunoc gruczolaka przysadki jerzeli go usune wszystko wruci do normy i bende mogls zsjs w cionrzy zaa 1tydzieni ide na operacje i mam nadzieje ze mi sie uda i po operacj bende miala wymarzonego dzidziusia jestem dorej mysili to jest moja ostatnia nadzieja .......i radze ci idz do dobrego lekarza i zrub badanie na prolaktyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sulema- nie obraz sie ale przeczytalas chyba tylko pierwszy wpis bo lulu juz od paru miesiecy w ciazy jest:)))) u mnie pyknal 13 tydzien i leci 14sty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta sulema to jakiś kit...błędy są w każdym możliwym miejscu nie możliwym jest żeby tego nie zrobić specjalnie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sulema pociągnęła... na głos czytałam, żeby zaskoczyć o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha trolewna- ja tez otwieralam usta zeby stprawdzic czy to w ogole da sie powiedziec:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u Was dziewczyny? u mnie 24 dc. i boli wszystko...strasznie pusto się tu zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 9dc... u mnie jest zamieć śnieżna, a u was?? aż się dziwię, że jeszcze mam internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też straszne opady cały dzień można było odśnieżać u mamy na podwórku a u mamy mojego I nie ma prądu....śniegi pozrywały linie i nawet drzewa w lesie lecą pod tym naporem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj na avatarze w 3d. Nawet fajny film. Efekty zajebiste poza tym kiepski ale ja nie lubię fantastyki :) najbardziej podobały mi się zwierzęta, rośliny i ta świecąca dżungla :) efekty były naprawdę niesamowite i choćby z tego względu warto go zobaczyć…na początku były ujęcia z wysoko i musiałam zamknąć oczy bo mam lęk przestrzeni a to było tak realistyczne że czułam wszystko w żołądku :) a ktoś tu jeszcze w ogóle zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzix ja zaglądam:) no ja czytałam recenzję, że fabuła banalna ale efekty rewelacyjne:) i tak się zastanawiam czy jest sens tego typu filmy produkować, bo filmy, które nie mają fabuły a mają efekty to za kilka lat i tak nikt o nich nie wspomni.... teraz zachwycą ale za rok takie efekty będą w co drugim filmie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Even.. nie matrw się ja też ciągle kichająca, kaszląca i smarkająca chodzę.Ale powiem Ci,że wolę to niż złapać jakąś grypę. Zreszta wiem z autopsji, że jak taka jestem zaziębiona to wtedy nie łapie mnie żadne inne choróbsko (angina, grypa, zap.oskrzeli, krtani, gardła- moje częste choroby). tak więc mogę narazie odetchnąc i łażę specjalnie potym mrozie żeby oranizm cały czas czuł chłód- to takie małe zapobieganie w moim wykonaniu :). Radzę Ci do tego brać rano naprzemienny prysznic z lodowatą wodą- to dobry hart. Ja dzisiaj mam 9 tydzień 3 dzień dokładnie. Nie mam objawów typu mdłości, zachcianki, czułość na zapachy. Moje objawy to megaczęstesikanie (3 razy w nocy), sennośććććć...mogłabym spać tydzień bez przerwy naprawdę. No i pobolewa mnie brzuch- choć coraz rzadziej. Wczoraj mnie "skurczyo" wieczorem 2 razy bardzo mocno. Robiłam już 2 USG, mójmaluszek 31 grudnia miał już ponad centymetr wielkości. Jak narazie wszystko w porządku (uff..). Wczoraj robiłam badanie krwi i dzisiaj po 12 odbieram wyniki choć pewnie dopiero we wtorek będę mogła je odczytać wraz z moim lekarzem bo mam wizytę. Napisz jak tam u Ciebie przebiega wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trolewno, to jeden z pierwzych filmów tego typu. I myślę, że tu nikt nie starał sie o dobrą fabułę bo to przy tak nowatorskich efektach była sprawą drugorzędną. Myślę, że kolejne filmy tego typu będą miały stopniowo ambitniejszą fabułę. Cameron przetarł szlaki dla noweczesnego kina i teraz pójdzie to lepiej. Zresztą widzów nie miała przekonać treść filmu tylko własnie te efekty miały zachwycić. No tak to sobie rozkminiam choć na filmie jeszcze nie byłam. U nas do końca stycznia nie mam miejsc (oczywiście jest kilka "przy ścianach") :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina a ja nie wiem dlaczego świetne efekty nie mogą iść w parze... kiedyś Yeti miał niesamowite efekty, które dzisiaj mogą rozśmieszyć, ale miał fabułę więc wszedł do historii kina... chodzi mi o to, że coraz więcej filmów nastawionych jest na efekty i zrobienie kasy, tak jakby ludzie którzy chcą obejrzeć film z fajnymi efektami to były jakieś głąby, które z fabułą mogłyby nie zrozumieć... bezpieczniej zrobić film bez treści albo z banalną treścią to trafi do wszystkich, ale czy przeżyje historie?? raczej nie... obawiam się, że im więcej będzie efektów w filmach tym mniej treści będą serwować, ale mam nadzieję, że po prostu powstanie nowy gatunek filmów a nie wszystkie takie będą... może to głupie ale po recenzjach znajomych wiem, że nie pójdę na ten film, szkoda mi kasy po prostu na coś wprawdzie ładnego ale z miałką fabułą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharina ja dzis mam dokladnie 9 tydzien i czwarty dzien:) ale jaja... ja tez mam juz usg, narazie ok ale bede robic prenatalne i 11go lutego mam usg 3 d. wszystko pisze na blogu na ktory wszystkie Was zapraszam.... www.maybebaby.blog.onet.pl mam wene i duzo pisze i nie chce zasmiecac forum pozdrawiam Was wszystkie bardzo goraco:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×