Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Gość tera31
miałam raz tak raz tak.raz wzrastała niby a innym razem w 20 23 różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBeti
asia moze zle zmierzylas tempke, najlepiej popros lekarza zeby zrobil Ci monitoring cyklu i przy tym wszystkie badania hormonalne. Na podstawie samego mierzenia tempki niczego sie nie dowiesz tylko bedziesz sie zamartwiala niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBeti
witam kazika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBeti
tera31 naprawde polecam provite! Jesli tylko macie taka mozliwosc to naprawde warto sie tam udac. Troche trzeba czekac na pierwsza wizyte ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany !!!! zostawic Was Dziewczyny na 3 godziny i taki szmat do nadrabiania czytania.....!!!!!....;-)...witam nowe kolezanki: beta, tera i asie no i oczywiscie stare, ktore w miedzy czasie sie wtracily: katarina i kazika....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera31
nie narzekam na swojego ginka to prywatna klinika a jak w każdej klinice trzeba płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera31
witam witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki styrana jestem, zimno mi i dziś jest dzień w stylu \"jestem beznadziejna\"... Do tego mam 9dc, wypadałoby chyba że mi jajnik wypuszcza jajo ;). Do tego tak mnie boli podbrzusze że mi się wymiotować chce, od wczoraj... Witam nowe dziewczyny a widzę że już weteranki w staraniach... kurde że też ten świt jest tak urządzony? Lulu- ja tam mam z mamą b. dobre relacje, tragiczne z teściową, więc może u mnie to, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, przypadkiem trafilam na Was i przeczytalam wypowiedzi tera31 i bbeti.... ja z mezem staramy sie od 4 lat. na poczatku nie dopuszczalam mysli ze cos moze byc nie tak...zreszta mielismy inne powazne klopoty zdrowotne wiec starania o dziecko odkladalismy w czasie.... w koncu w tym roku zdecydowalismy sie na badania, moje wyszly dobrze, za to u meza katastrofa....liczba i morfologia b zla. tak naprawde to chyba jedynie in vitro nam zostaje. chociaz moja gin zostawia nam jeszcze jakies swiatelko nadziei.... czeka nas ponowne badanie nasienia, zabieg meza usuniecia zylakow i nie wiadomo co jeszcze... dziewczyny nie wiem, ktora to pisala, ale zawsze jest jakas konkretna przyczyna naszych problemow, z tego co czytalam to tylko procent to niewytlumaczalne przypadki. nie mozna dac sie zwariowac, ale tez trzeba od razu szukac pomocy specjalistow i sie badac...ja zaluje ze dopiero teraz zaczelismy dzialac:( ktoras tu pisala ze jest z krakowa,czy wiesz cos moze na temat kliniki na al.29-listopada??? trzymam za nas wszystkie kciuki... jesli mozecie to napiszcie jak dlugo sie staracie i czy macie zdjagnozowane przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera31
Witaj Corina.dobrze że się odezwalaś!skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera31
powiem jedno nas jest dwoje zarówno ja jak i mąż mamy problemy.mąż ma slabe nasienie tzn ruchliwość itd.wiem o jaką klinikę ci chodzi?gdzie teraz się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera31
Corina gdzie znikłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) z krakowa my na razie nie w klinice, prowadzi mnie ginekolog, dala nam namiary na androloga u ktorego mamy zrobic kolejna porcje badan meza i dopiero cos beda kombinowac co robic dalej dodatkowo maz byl jeszcze u innego poleconego lekarza ktory jest ordynatorem i specjalista jednego szpitala w kraku i ma mu zrobic zabieg na te zylaki. a potem nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera31
odradzam zabiegu na żylaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera31
my juz tyle lekarzy zaliczyliśmy kazdy inzczej leczy mój mąż miał zabieg na żylaki nic nie pomoglo wręcz przeciwnie pogorszylo się.nasz lekarz mowil że ten zabieg byl nie potrzebny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlag zawali..... i skad ma czlowiek wiedziec co ma zrobic?:( kazdy mowi co innego....u nas sytuacja jest tak kiepska ze nie potrzeba nam zeby sie jeszcze pogorszylo😠 nie wiem co robic, juz paru lekarzy zaliczylam i co lekarz to opinia...echh ten facet co go wysyla na zabieg to niby sie zna, ordynator i znawca.....ale szczerze to sceptycznie podchodze do lekarza, ktory po 10 min macania (nawet nie wiem czy usg robil) wysyla kogos pod noz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera31
to samo bylo z moim mężem .doktorek był z polecenia ordynator i co mąż ma teraz komplikacje po tym zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera31
klinika LIFE w Krakowie .Zbigniew Liber polecam może znasz z Rozmów w toku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jak uslyszal ze trzeba zabieg to praktycznie chcial sie od razu polozyc do szpitala.... jak mu zaczne teraz mowic zeby poszedl skonsultowac ten zabiego jeszcz do innego lekarza to znow bedzi emowil ze wymyslam, bo sie neta naczytalam:( musze poszperac po necie jakie sa skutki uboczne, nie chce zeby z kolajna rzecza mial przejscia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kojarze jego ani kliniki, za malo telewizji ogladam:P...gdzie sie ona miesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe i stare koleżanki. A ja otrzasnełam sie po wiadomosciach o żołnioerzykach M i nakupiłam witaminek min. Salfazin, kwas foliowy, magnez i wapno, a i wit C. Zobaczymy co z tego wyniknie. Nosi tez bokserki i niebierze goracych kapieli. Z alkoholem i fajkami niema problemu bo i tak ich nie uzywa.Mam nadzieje ze to cos poprawi i za 2miesiace wyniki beda choc troche leprze. a ja w tym czasie znajde moze nowego lekarza króry mi da skierowanie wkoncu na badania hormonów bo cos podejrzewam ze prolaktyna to u mnie niejest wporzadku . Mam takie odległosci miedzy okresami ze ho ho. Ile kto chce raz 29 raz 54dni.No i przytyło mi sie od tego czasu jak te okresy tak szaleja. Wiec to moze to.Rozmawiałam z moja kierowniczka która stara sie juz 2lata i pierwsze co zrobił lekarz to zbadał M potem hormony. A mój leczył chyba na ślepo i tak mu sie nieudało. Ide spać bo jestem padnieta. miałam wolne od pracy to pojechałam z małym na działke i opieliłam kwiatki tak zarosły ze n iewiedziałam od czego zaczac.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera31
znajdziesz na necie adres powiem krótko że to b długa droga do poprawy plemników.a co zażywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera31
idę już spać bo jestem padnięta do jutra pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudynka to możemy sobie rękę podać! badamy męża dopiero za tydzień, ja nie miałam hormonów zrobionych a na stole operacyjnym niedawno leżałam !! Bądź tu człowieku mądry :( spokojnej nocki buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bral salfazin, jeszcze przerd 1 badaniem nasienia, ale cos mi sie wydaje ze nie pomaga mu to za bardzo. teraz chce mu zaaplikowac androvit, oprocz tego wit a+e i folik. no i przez jakis czas jadl regularnie pestki dyni, ponoc sa najlepsze na meskie sprawy. mial tez przepisany przez jednego z ginow u ktorych bylam bromocorn ale zle go znosil i odstawil po paru tabletkach. jesli macie jakies prawdzone przez siebie sposoby na poprawe parametrow to prosze napisz, chetnie skorzystamy... zajrze tu jutro dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny-Klempa, kazika, marzenie, salana, 4 mala, lulu, katarina i inne \"stare\" staraczki - gdzie jestescie kochane? Nowe kolezanki tttttaaaakkkk sie rozpisaly, ze zgubilam sie w gaszczu wpisow.... ;-)......i jakos mi tak nieswojo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×