Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Witam wszystkie dziewczynki! Właśnie wcinam kolacyjkę, miałam strrrrrrrrraszny dzień w pracy. A wam jak minął dzionek? U mnie @ ma przyjść 3 czerwca. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asz
Hej dziewczynki. O dzidzię staramy się już 1,5 roku. Dotąd tylko podczytywałam takie tematy jednak teraz już czuję że nie dam rady sama. Mamy i siostry nie chcę już martwic bo i tak się stresują a więc omijam ten temat. Mój mąż choc fantastyczny, wspiera mnie mocno to na słuch o temperaturach, owulacjach, śluzach itp. robi takie wielkie oczy że wiem że wytłumaczenie mu tego zajęło by mi rok. Dlatego jeśli mnie tu zechcecie to chętnie z Wami popiszę. Może komuś pomogę a nareszcie porozmawiam z kimś kto poprostu czuje się tak jak ja.Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakostane
do ewelinkailaporush ja od momentu rozpoczęcia starania o dziecko mam brązowe plamienie przed okresem, trwają mniej więcej 4 dni, w związku z tym miałam robione badania hormonów i okazało się, że wszystko ok, w internecie wyczytałam, że takie plamienia mogą świadczyć o zaburzonej gospodarce hormonalnej, ale u mnie nie została wyjaśniona przyczyna, a dodam że wcześniej tego nie miałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko żeby życzyć wam dobrej nocki i nieprzyzwoicie kolorowych snów:-) Do jutra:-) PS. asz, witaj w klubie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asz, Wiataj w gronie wyczekujacych, usilnie starajacych i ciagle obserwujacych sie kobitek:-) oraz naszych trzech perelek ktore szczesliwie oczekuja potomstwa. Jestes tu mile widziana i chetnie pgawedzimy z toba o nurtujacych nas problemach. Napisz pare slowek o sobie - ile masz lat i skad jestes. co robisz na codzien. Proponuje tez zarezerwowac sobie imie, tzn. zaczernic je. Wtedy nikt nie bedzie mogl sie pod ciebie podszywac. Jak imie jest pomaranczowe to znaczy ze kazdy moze go uzyc i wypisywac rozne glupoty podszywajac sie pod ciebie. Uwiez, niektorzy kretyni znajduja w tym przyjemnosc. 🌻DZIEWCZYNY, znalazlam fantastyczny tekst w starym newsweeku - DIETA ZAMIAST IN VITRO. Postaram wam sie co ciekawsze kawalki nieco pozniej przepisac. Choc pewnie zajmie mi to chile. Moze nawet zrobie to w odcinkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asz, Wiataj w gronie wyczekujacych, usilnie starajacych i ciagle obserwujacych sie kobitek:-) oraz naszych trzech perelek ktore szczesliwie oczekuja potomstwa. Jestes tu mile widziana i chetnie pgawedzimy z toba o nurtujacych nas problemach. Napisz pare slowek o sobie - ile masz lat i skad jestes. co robisz na codzien. Proponuje tez zarezerwowac sobie imie, tzn. zaczernic je. Wtedy nikt nie bedzie mogl sie pod ciebie podszywac. Jak imie jest pomaranczowe to znaczy ze kazdy moze go uzyc i wypisywac rozne glupoty podszywajac sie pod ciebie. Uwiez, niektorzy kretyni znajduja w tym przyjemnosc. 🌻DZIEWCZYNY, znalazlam fantastyczny tekst w starym newsweeku - DIETA ZAMIAST IN VITRO. Postaram wam sie co ciekawsze kawalki nieco pozniej przepisac. Choc pewnie zajmie mi to chile. Moze nawet zrobie to w odcinkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asz
Dziękuję Paula, nawet nie wiesz jak się cieszę że mogę tu z Wami się postarac. Mam na imię Ania 26 lat mieszkam w Płocku, jestem instruktorem tańca towarzyskiego. Leczę się w klinice od 4 m-cy. Ostatnio stanęłam na badaniach hormonalnych, jestem po operacji tarczycy (5 lat temu miałam niedoczynnośc) a więc podwyższona prolaktyna mnie nie zdziwiła. Jutro mąż bada nasienie. Mam nadzieję że wszystko u niego będzie ok bo jednak faceci mają na tym tle jakieś kompleksy. Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie. JAK TO DOBRZE ŻE WAS ZNALAZŁAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asz
nie bardzo wiem jak wyczernic ten nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, Masz bardzo ciekawy zawod. Kocham tanczyc i zawsze podziwiam tych co potrafia to robic profesjonalnie. Bo ja to tylko tak rozrywkowo i to zazwyczaj bez meza bo on mowi ze nie umie i nie lubi:-( Prolaktyna, hormony, tarczyca, lekarze badania... wszystkie to dobrze znamy. Mam nadzieje ze znajdziesz na naszym forum jakies ciekawe informacje a my postaramy towarzyszyc ci przez te trudne miesiace staran, ktore jak widzisz wiekszosc z nas przechodzi. Aby zaczernic nick idz na glowna strone Kafeteria-forum. U gory bedzie opcja ZAREZERWUJ SWOJ NICK. Wiele imion i nazw jest juz zarezerwowanych wiec byz moze bedziesz musiala dodac jakas cyferke albo kropke, albo jakis inny znak zeby twoj nick zostal zapisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula my kobitki to z tańcem się rodzimy a faceci... Mój mąż jest niereformowalny w tej dziedzinie. Żebyś widziała jak tańczyliśmy na weselu pierwszy taniec, technicznie mój najgorszy ale sentymentalnie najpiękniejszy. Coś tam poklikałam może się zaczerni. Tymczasem idę spac bo jutro nie wstanę a trzeba wrócic do pracy po 4 dniach wolnego. Już niedługo wakacje dla mnie na szczęście bo cale mam wolne. Dobranoc wszystkim.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kobitki rodzimy się z tańcem a faceci... Mój mąż jest nireformowalny w tej dziedzinie. Tymczasem uciekam spac bo jutro trzeba wracac do pracy po 4 dniach wolnego. Dobranoc wszystkim.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się pokręciło po tym zaczernieniu myślałam że nie wysłało. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie @ pełną parą..z wszelkimi rodzaju bolami..mowilam z rana dla męża ze plamie i pewnie okres nadchodzi, dopiero przed godziną dostałam taki porządny okres a on mnie sie pyta taki zaskoczony, no ale to taki okres z krwią dostalas??? taki z krwią???to jak to, nic nie wyszło??:D zaskoczyl mnie, myslalam ze on w ogole do glowy nie bierze;) dobrej nocki :):*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana.Paula super ten artykuł. Może warto zmienic coś w diecie?Ja akurat jak zaczęłam się starac to przestalam jeśc owoce nie wiem dlaczego jakoś nie mam na nie ochoty. A mleko odtłuszczone piję obowiązkowo bo przecież figura.. a tu się okazuje że to błąd. Tylko teraz na figurze mi nie zależy i choc by mi kazali jeśc łyżkami smalec i powiedzieli że zajdę w ciążę to bym jadła. Dziasiaj przytulanki bo okres płodny mi się zaczyna, śluz i temperatura ok a więc dziasiaj działamy. Pozdrowienia dla wszystkich, miłego dnia przcy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, a ja znów mam doła i łzy same spływają po policzkach bo moja kierownica od samego rana cała w skowronkach i dźwięcznie zakomunikowała że dzisiaj jest święto prawie wszystkich oprócz mnie; cholera jeszcze rok temu bym się tym nie przejęła a teraz takie uwagi doprowadzają mnie do szaleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskie dziewczynki, jak wam minęła nocka? Ledwo dzisiaj wstałam . Jeszcze dwa dni do pracy i cztery dni wollllllllnego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haydi
Żółwiku, głowa do góry! Jeszcze trochę i co roku Twoje dziecko będzie biegło do Ciebie z kwiatami. Zobaczysz.Ja też dziś rano jak w radio zaczęli mówić o dniu matki nie wytrzymałam i zrobiłam test. No i co? I znów jedna kreska. Troche popłakałam, mąż mnie przytulił i nic, trzeba żyć dalej. To dopiero w prawdzie mój drugi cykl starań ale coś trzeba z tym zrobć, więc zdobyłam numer od podobno dobrego lekarza i trzeba będzie zacząć robić wszystkie badania. Po tabletkach antykoncepcyjnych mam taki bałagan w organiźmie ......tragedia. 40 Dzień cyklu a okresu jak nie było tak nie ma, więc się nie dziwię,że mi się nie udało zajść. Trudno, naturalnie się nie da, to muszę zasięgnąć pomocy lekarza. Może jakoś to pójdzie. Mam taką nadzieję. ewelinkailaporush - ja też dziś dostałam meila od sióstr, że przyślą mi pasek św Dominika. Cieszę się, bo wierzę,że wielu parom pomógł .... Trzeba wierzyć. A tak pozatym to miłego i udanego dnia Wam wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żółwiku to ta Twoja kierownica to jakaś zła kobieta jest. Jak tak można. Nie martw się ja tydzień temu byłam na grilu u szefostwa mojego męża żeby opijac zajście w ciążę ich synowej. Trafili w temat. Cieszę się że im się udało ale ja czułam się dziwnie jak na pogrzebie. No cóż takie życie. Haydi masz rację z tym lekarzem im wcześniej tym lepiej. Ja poszłam w lutym chyba i dopiero teraz doszłam do sedna sprawy czyli badania hormonalne itp bo na samym początku wyszła torbiel nadżerka i takie tam a na wyleczenie tego trzeba czasu a jak się chce JUŻ to bolą nawet 2 m-ce \"zmarnowane\". Załuję że nie poszłam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki, Widze ze humory dzisiaj nie bardzo dopisuja... DZIEN MATKI. Nie wolno sie dolowac!!!!!!!!! Dzien Matki to nie tylko dzien Matek, to w penym sensie dzien wszystkich kobiet, ich staran, poswiecenia, wyrzeczen, marzen. Zobaczcie jak wiele kosztuje nas to zebyc w kazdym cyklu przechodzic przez ten sam koszmar - najpierw rozbudzonych oczekiwan a potem lez. My tez zaslugujemy na to swieto bo wierzymy ze jeszcze chwilka i my tez bedziemy mamami. Tak ze ja wam zycze wszystkiego co najlepsze w tym wyjatkowym dniu i obysmy wszystkie dorobily sie jak najszybcie duzych brzusiow. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym tekscie, do ktorego link wam wczoraj przyslalam jest napisane ze badania nad plodnoscia przeprowadzono u 18 tys pielegniarek. Wiekszosc z nich zaszla w ciaze w ciagu 8 lat, a tylko co 6 miala problemy z zajsciem w ciaze. Pomyslcie 18 tys kobiet sie udalo!!!!! To i nam sie musi udac!!!!! Milionom kobiet na calym swiecie sie udaje!!!! To i nam musi sie w koncu udac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Pau.la dzięki wielkie za link do tego artykułu. O dobrych węglowodanach wiedziałam ale pełnotłuste prod mleczne mnie zaskoczyły i te rośliny strączkowe też!!! Od teraz zmieniam mój sposób odżywiania się o 180 stopni. Na pewno nie zaszkodzi a skoro może pomóc? Może to super uzupełnienie do tych wszystkich leków które biorę Ciekawam co słychać u Da-gu-si? Dziś miała mieć robioną betę po raz drugi. Trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam zamiar nieco zmodyfikowac swoja diete: - Kupilam dzisiaj olej z wiesolka (ktory podobno w naturalny sposob reguluje cykle) - postaram sie do minimum ograniczyc slodycze, buleczki i cistka - zero sztucznych napojow i sokow - kazdego dnia tlusty jogurcik, mleko albo ser zolty - ryba (wedzona, gotowna, pieczona, smazona, z puszki) - wiecej fasoli, grochu, kukurydzy i warzyw straczkowych - brazowy chlebek z ziarnami - jak najwiecej warzyw i owocow - pol godziny cwiczen dziennie - No i oczywiscie na deser... jak najwiecej przytulania Moze Dagusia sie odezwie pozniej i da znac jak tam test. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pau.la no to ja podkradam Twoje zmiany dietowe i też je zaczynam stosować. Już jest nas dwie. Kto jeszcze z nami a kto przeciw nam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od dawna jestem na takiej diecie, poprostu tak z męzem lubimy;) w domu zawsze mamy miche owocow a latem przez większosc tygodnia jemy salatki warzywne z oliwa z oliwek , piersi z kurczaka no i bardzo zadko mielone, co do ciemnego chleba to nie lubie i chyba nie polubie..pomysl z lodami przypadl mi do gustu:D w sumie wszystko co bylo w tej dicie istnieje juz od dawna w moim jadlospisie, i jakos nie widze rezulatatow;) widac trzeba czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:-) Nie wytrzymałam i rano zrobiłam sobie test. I jak by go nie oglądać jest na nim jedna samotna kreska:-( a miałam nadzieję, że oprócz życzeń dla mojej mamy będę miała też dla niej niespodziankę... Tak więc tydzień zaczął się dla mnie nie najlepiej, czekam na @ żeby znowu zacząć starać się o dzidzię. A co do diety to zaczęłam podobną stosować jakieś pół roku temu - muszę powiedzieć, że czuję się po niej lepiej i nawet schudłam:-) ale nie wiem czy działa na TE SPRAWY, zobaczymy:-) Zastanawiam się nad zakupem testów owulacyjnych, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki,od jakiegoś czasu czytam to co piszecie ale nigdy nie odważyłam sie napisać,ale mam juz dość tego ,że z nikim nie moge porozmawiać,bo maja mnie pewnie już dość a ja mogłabym godzinami o tym rozmawiać.Bardzo chcemy z mężem mieć dzidziusia i od jakiegoś roku staramysie o dziecko i niestety nic:(mam nadzieję że pozwolicie mi czasami się wyżalić:(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×