Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Gość Haydi
Propozycja częściowej zmiany na chwilę tematu jest ok. Tak więc moje ulubione imiona to: Dziewczynka : Wiktoria, Oliwia, Hania Chłopczyk : Adrian i Szymon Pewnie jakbym jeszcze pomyślała to bym coś innego wymyślila, ale póki co u mnie wygrywają Wiktoria i Adrian. A imion których nie lubię jest dosyć trochę. Też nie przepadam za Krzysztofem oraz za Jakubem. Kacprem, No ogólnie jest trochę imion których nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi, Najbardziej z Twoich imion bodoba mi sie Hania, ale ja tak nie moge nazwac swojej corki... bo to za blisko do Anny i jeszcze tesciowa pomyslalaby ze to na jej czesc;-) Wiktoria to tez bardzo ladne imie. Ja z chlopcami mam wicej kopotow... jakos tak nic mi szczegolnie nie przypada do gustu. A wracajac - tylko na chwilke - to tabletek, na razie nie pozbywaj sie zadnych. Bierz to co juz bierzesz i czekaj na rezultaty:-) Jak te nie pomoga to wtedy mozesz cos wyrzucic i wprowadzic cos nowego. Tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haydi
ok, tak też zrobie :) A co do imion, które mi sie podobają to Też bardzo mi się podoba Hania, ale mam tak na drugie, a Wiktoria na trzecie, ale co ja na to poradzę, że akurat te imiona mi się podobają :) mężuś chce dziewczynkę nazwać Wiktoria. No zobaczymy jak popatrzymy dzidziusiowi w oczka, czy mu pasuje. A Adrian mi się z kolei strasznie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam koleżanki:) dla mnie podobają sie takie zwyczajne imona: dla dziewczynki Natalia(tak miała na imę moja córeczka),Basia,Julita i jeszcze kilka dla chłopca (i tu problem) Łukasz Tomek Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się do zabawy, imiona zdecydowanie na nie: Magda (moja teściowa), Miłosz, Oskar podoba mi się Jaś i Zuzka ale już wiem że ich nie wybiorę bo na chwilę obecną za bardzo popularne a tak odbiegając od tematu mój gin twierdzi że jak będzie chłopak to będzie Tomek po lekarzu prowadzącym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haydi
hehe, po moim lekarzu to by się dzidziuś Witold musiał nazywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie kiedys podobala Natalia. Ale to imie oznacza - 'urodzona w dzien Bozego Narodzenia'. Kiedys myslalam ze jak moja corka urodzilaby sie w grudniu to wtedy dalabym jej to imie;-) Teraz raczej mam opcje na marzec - kwiecien ;-) wiec zostaje Bianka (oznacza bialowlosa, czysta). No i nazwisko po mezu mam na B wiec pasuje. BB. Ja mam jasne blond wlosy wiec zakladam ze dzidzia odziedziczy kolor po mamusi:-) Jak bedzie miala czarne wlosy to bede szukac innych imion. Tez nie lubie imienia Magda. 2 byle dziewczyny mojego meza mialy tak na imie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja uwazam ze znaczenie imion jest wazne. A co wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala26
Hej! My tez myślimy o dzidziusiu. N arazie zaczelam brac kwas foliowy i mysle ze od lipca -sierpnia zaczniemy się starac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:-) Moje typy: Wiktoria, Zosia, Natasza Nikodem, Staś, Mikołaj, Adam Zadne nie konsultowane z mężem więc nie wiadomo jak będzie w rzeczywistości:-) Ale na pewno nie będzie nic z serii: Klaudia, Andżelika, Nikola, Sandra, Jessica, Alan, Patryk itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka wiem o czym mowisz;-) Moj maz ubzdural sobie ze bedzie Keira albo Keyleigh (czyt. Kejli) PO MOIM TRUPIE ;-) Widze ze w najblizszym roku urodzi sie wiele Wiktori ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy taką nadzieje;) wkoncu Wiktoria to zwycięstwo ;) u mnie cos sie wydaje drugie imie będzie w wersji nie polskiej, wkoncu to będzie tez i jego dziecko i pewnie by chcial cos po swojemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac,dla kazdej po 🌻👄 Pozdrawiam. Nie wiem kiedy bede.3czerwca mam zabieg a pozniej chce od wszystkiego odpoczac,chociaz na jakis czas. Pozdrawiam,buziaczki,pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wymarzone imię dla dziewczynki to Basiuna( ale mąż nie chce bo tak jego ciocia na imię), i jeszcze Emilka, Kamila. Chłopiec Patryk, Emil. Nie lubię Kacpra i Moniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trzeba jednak stwierdzić że dla chłopca jest mniej imion podobających się niż dla dziewczynek ja tylko miałam jedno imię dla chłopca i jedno dla dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka napisz jakie. Jeśli już pisałaś to przepraszam ale jakoś się nie mogę doczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asz dla chłopca Kewin (które już jest dane) dla dziewczynki Sabrina (ale czy się uda to się okaże ale jeszcze nie teraz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i jak chce sie pobawic :-) Staram sie od 10 m-cy i jak sie kiedys w koncu uda (bo przeciez musi sie udac :-) ) to chciałabym, zeby byla: Alicja, Natalka albo Jagódka :-)) Albo po prostu Ania Albo Maciuś, Wojtek, Batrek (nie ma mowy o Eryku, Tomku, Wiktorze itp - oczywiście nie chciałam nikogo urazić )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zrobilysmy dzisiaj nasza mala ankiete imionek ;-) Jak widac dziewczynki ciesza sie wieksza popularnoscia:-) Oj, juz wiem co zaraz powiecie, ze nie wazne czy chlopiec czy dziewczynka, byle by bylo zdrowe;-) I w pelni sie z wami zgadzam. Ale jak widac kobiece imiona przychodza nam jakos latwiej do glowy. Ciekawe czemu? Kto nie mial szansy dzisiaj moze dopisac swoje imienne propozycje w kazdej chwili. Fajnie pogadac o imionach dla dzieci... Pomarzyc... I zrelaksowac sie trzoszke. Za pare miesiecy sprawdzimy jak nazwalyscie swoje malenstwa i wtedy zobaczymy, ktorej zmienily sie upodobania i gusta:-) A teraz juz biegne spac, bo pozno. Aha i jeszcze jedno. Ewelinko, zapomnij o terminach, nie analizuj, nie wspominaj i nie rozpaczaj. Wiem ze to ciezkie, ale pomysl - czy nowa dzidzia chcialaby zamieszkac u smutnej mamy???? To co powiem jest brutalne - ale czasu nie cofniesz!!!!! Czas leczy bol i jestem pewna ze tak bedzie i w Twoim przypadku. Jestem z Toba myslami i wiem ze ci sie uda i bedziesz najszczesliwsza mama na swiecie. Glowa do gory;-) MADZIARA, trzymamy za ciebie kciuki. Bedziemy czekac na wiadomosci i mamy nadzieje ze jak odpoczniesz i sie zrelaksujesz to do nas od czasu do czasu zajrzysz. A teraz to juz naprawde dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i miłego dnia życzę Dziewczynki:-) No i oczywiście sukcesu tym, którym dziś może się udać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze że wiele z was wzięło udział w zabawie:) faktycznie fajna sprawa oerwać się na chwilę:)pozdrawiam wszystkie staraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonko, tak szybko to sie nie wywiniesz!!!!!!!!!!!!!!!! A gdzie Twoje imiona;-) Szybciutkio nam podawaj te ktore lubisz i te ktorych w zyciu nie dalabys swojej dzidzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny muszę sie wygadać... jestem wściekła. mam takiego - sory - ale palanta szefa, że poprostu juz nie mam sił... już dawno bym tam nie pracowała, ale chciałam zajść w ciąże i zmykać a tu nic i nic. Ciągle jakieś pretensje, niezadowolenie, a za chwilę...uśmiech i miły jak kotek, i tak na okrągło. i za marne pieniądze! Mam serdecznie dość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie,weszlam sie z Wami przywitac🌻👄Pozdrawiam,buziaczki,dobranoc. Te dziewczyny co mialy maile wysylam do nich swoja fotke,a reszta ktora chce,to niech poda maile to wysle,jezeli bedziecie chcialy.I ja tez czekam na Wasze zdjecia. Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cos cichutko bylo dzisiaj na forum. Pewnie dzisiaj byl dzien intensywnego przytulania????!!!! Madziara, podaje swojego maila. Tak w ogole to staram sie wgrac pare zdjec na fotosiku. Jak juz wszystko zorganizuje to wam dam wtedy dostep. Ja musze powiedziec ze jestem w dosc dobrym nastroju. Mamy teraz w Irlandii dlugi weekend tak ze poniedzialek mam wolny. Jutro niby ma padac ale w niedziele jedziemy z naszymi pieskami nad morze. Juz sie nie moge doczekac. Mam nadzueje ze u Was wszystko ok. PIJE WASZE ZDROWKO... BIALYM WINEM🌻 Kupilam sobie dzisaij zielona koszulke z fajnym obrazkiem i podpisem po angielsku: Jestem blondynka i czuje sie piekna:-) Mam zamiar ja nosic do sprzatania domu... i za kazdym razem jak mam dola. Pomaga;-) Dobranoc Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w tą piękną słoneczną pogodę. Pakostane doskonale Cię rozumiem bo też miałam do czynienia z szefową!! chamką. Na szczęście zmieniłam pracę i teraz sz zefostwem mam stosunki bardzo przyjacielskie. Ja właśnie ruszam z mamą siostrą i siostrzenicą na rowery czyli aktywnie spędzam weekend. Życzę miłego weekendu wszystkim kobitkom no i może w ten piękny weekend się pocznie jakieś dzieciątko??????????? BUZIACZKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzieczyny, Widze ze dzisiaj tez tu cichutko. Slyszalam ze w Polsce piekna pogoda to penwnie wszystkie sie na sloneczku wygrzewacie. Sloneczko na plodnosc tez podobno dobrze wplywa;-) U nas pogoda tez nie najgorsza. Pojechalismy na spacer do lasu z naszymi pieskami. Jutro podobo ma byc bardzo cieplo wiec chyba wezmiemy psy i pojedziemy nad morze. Ostatnio staram sie robic jak najwicej roznych rzeczy zeby jak najmniej myslec o zblizajacej sie owulacji. To pozwala mi sie zrelaksowac i zajac swoje mysli przyjemnymi rzeczami. Pakostane mam nadzieje ze dzisiaj juz ci troche przeszla zlosc na Tojego szefa;-) Czekam na jakies wiesci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, faktycznie cały dzień przeleżałam na słońcu:-) mam nadzieję, że dobrze wpływa na \"TO\", ale też poprawił mi się humor, dzielnie znoszę @ i niecierpliwie czekam na jej koniec, jakoś optymizmem mnie natchnął ten słoneczny dzień i wierzę, że w końcu nam się uda:-) A tymczasem chłodzę się zimnym piwkiem i piję Wasze zdrowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piękny wieczór:) pogoda dzisiaj dopisała, więc poopalałam trochę swoje bladziutkie ciałko:)) jutro dzień dziecka, mam kochanego chrześniaka aleksandra, którego mogę uściskać, ale może w przyszłym roku będę ściskać nie tylko jego... jestem tuż przed szansą... złość na szefa już przeszła, tzn. nie mysle o nim, ale zła będę pewnie przez cały następny tydzień i potupie sobie trochę nogą jak go zobaczę w poniedziałek, miłego wieczoru i owocnych starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×