Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

A moja koleżanka postanowiła się starać o dziecko i zaszła w pierwszym cyklu bo odstawieniu antykoncepcji. I śmiała się że wszyscy Jej mówili że teraz się przekona że to nie takie proste zajść w ciążę. Trochę mi się przykro zrobiło bo nie wie jakie mam problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Dzieczynki, Ja teraz spadam do domu, bo nadal siedze w biurze... Wieczorem przygotuje obiecana wczesniej tabelke:-) i odezwe sie do wAS. Wielkie dzieki ze dolaczylyscie sie do tego tematu. Pomoglyscie mi przetrwac dzien w dobrym humorze;-) A przypomne ze dostalam dzis @ wiec tak naprawde to nie ma sie z czego cieszyc!!!! Witamy Bengalska Kicie Napisz ile masz lat i gdzie mieszkasz. Do wieczora kobietki;-) Nadal nie mam pojecia jak sie robi te kwiatki i serduszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[love) Mamusie 😍 Imie..................data urodzidzi.................imie dzidzi 😍 Oczekujace na malenstwo 😍 Imie..................data porodu..................Plec dzidzi 😍 Starajace sie 😍 🌻 Dagusia 🌻mmmmm25 🌻 Ametyst 🌻 Hydi 🌻 Paula 🌻 Catie 🌻 Sandrunia 🌻 Nika 🌻 Bengalska kicia Jezeli kogos pominelam to bardzo przepraszam;-) Zeby sie dopisac albo uzupelnic dane wystarczy skopiowac powyzsza czesc wiadomosci i wkleic do swojej. A potem zmieniac co potrzeba. Na razie nasza \'tablica ogloszen\' wyglada ubogo, ale zobaczycie juz niedlugo jak posypia sie brzyszki to zaczniemy awansowac do tych gornych -ciekawszych kategori. No wic ktora pierwsza?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dziekuje za zalozenie nowego starego... Tez mnie przerazilo to ze te inne topiki maja juz po tyle stron. W sumie tez dolaczylam do innych ale Faktycznie nowe osoby sa pomijane. Ja mam 24 lata i od miesiaca jestem mezatka. O dzidzie staramy sie juz kilka miesiecy. Tez bardzo chce juz zobaczyc te 2 kreski. Ja nie naleze do osob cierpliwych i co @ to biegne do apteki po kolejny test. Tyle pieniedzy juz na nie stracilam :(. A jak wasi panowie do tego podchodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz bo popsulam jedno serduszko... 😍 Mamusie😍 Imie..................data urodzidzin.................imie dzidzi 😍Oczekujace na malenstwo😍 Imie..................data porodu..................Plec dzidzi 😍Starajace sie😍 🌻Dagusia 🌻mmmmm25 🌻Ametyst 🌻Hydi 🌻Paula 🌻Catie 🌻Sandrunia 🌻Nika 🌻Bengalska kicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlodazono, witamy na forum. Nie mieszkam w UK, ale dosc blisko... w Irlandii. Ja tez mialam ten problem dolaczylam sie do innych tematow ale malo kto mnie zauwazal i nie reagowal na moje pytania i wpisy. Czekalam pare dni, czytalam stare wpisy i pisalam kazdego dnia, ale jakos tak to wszystko szlo nie za bardzo... Glownym powodem bylo to ze wiele dziewczyn albo bylo w zaawansowanej ciazy albo mialo juz dzieci i one wszystkie przechodzily juz wczesniej przez to co ja/my teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy chcesz zebym cie dolaczyla do listy czy masz ochote sama to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczenie zostawiam Tobie. A gdzie do lekarza chodzisz? W Polsce czy w Irlandii? Ja chodze w Polsce. Teraz bede robic test hormonalny To znaczy po nastepnym okresie. Tyle jest dobrze ze te testy sa dostepne w aptece i nie trzeba isc do lekarza zeby go zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Panow... to wydaje mi sie ze moj maz nie dokonca rozumie to co czuje kiedy na tescie wychodzi jedna kreska, ale musze przyznac ze stara sie mnie wspierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilke cie dolacze do listy starajacych sie;-) Do lekarza chodze w Polsce, ale jeseli zajde w ciaze to mam zamiar urodzic w Irlandii. I do lekarza tez bede chodzic tutaj. A jakie testy hormonalne chcesz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak u mnie. Jak mnie atakuje okres to uciekam do pokoju i zaczynam ryczec. Wtedy przychodzi do mnie i pyta czy mnie przytulic. Mile to jest ale tez mi sie wydaje ze dla niego to nie jest taka tragedia jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety na dzis tyle juz ze mnie. musze isc spac. Mam nadzieje ze kiedys z tej ostatniej pozycji przeskoczymy na ta liste oczekujacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po malej korekcie 😍 Mamusie 😍 Imie..................data urodzidzin.................imie dzidzi 😍 Oczekujace na malenstwo 😍 Imie..................data porodu..................Plec dzidzi 😍 Starajace sie 😍 🌻 Dagusia 🌻 mmmmm25 🌻 Ametyst 🌻 Hydi 🌻 Paula 🌻 Catie 🌻 Sandrunia 🌻 Nika 🌻 Bengalska kicia 🌻 Mlodazona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny - wiec u mnie to jest tak ze po ostatnim poronieniu zrobilismy sobie przerwe 5 miesiecy i w zeszlym miesiacu zaczelismy sie znow starac no i udalo sie !! bardzo sie ciesze ale rowniez sie boje . przez kilka ostatnich dni mialam ciemne male plamienia i juz myslalam ze znowu nici z tego choc dwa testy wykazaly slabe drugie kreseczki . naszczescie od 2 dni ustaly , narazie do lekarza nie ide bo dopiero za niecale 2 tyg wracam do pl na stale . a tu nie pojde bo w anglii ciaze do 12 tyg nie traktuja powaznie . zalatwilam sobie duphaston i biore go od 17dc caly ten czas i wierze ze on mi pomoze wkoncu donosic maluszka do konca . trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Mamusie ❤️ Imie..................data urodzidzin.................imie dzidzi ❤️ Oczekujace na malenstwo ❤️ Imie..................data porodu..................Plec dzidzi olawd..................23.01.09..........................?...... ❤️ Starajace sie ❤️ 🌻 Dagusia 🌻 mmmmm25 🌻 Ametyst 🌻 Hydi 🌻 Paula 🌻 Catie 🌻 Sandrunia 🌻 Nika 🌻 Bengalska kicia 🌻 Mlodazona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, Przepraszam ze cie nie dolaczylam do listy wczesniej ale wsrod wszystkich starajacych sie jakos mi sie zagubilas jako jedyby rodzynek w tym towarzystwie;-) Jak na razie musisz niestety pozostac samotnie w rubryce dla oczekujacych, bo my sie jeszcze nie kwalifikujemy:-) Ale z czasem... kto wie moze sie przeniesiemy pietro wyzej:-) Mieszkasz w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również chciałabym się do was dołączyć, mam 27 lat i od dwóch cykli staram się z mężem o małego bobaska; poprzedniego niestety straciliśmy w styczniu w 11 tc; moja pierwsza ciąża była wpadką i totalnym zaskoczeniem dla wszystkich; teraz obawiam się że tak łatwo nie pójdzie ponieważ jestem wręcz opętana myślą o kolejnej dzidzi,a to niestety nie pomaga w zajściu. Tydzień temu byłam u gina i kazał się wziąć ostro do roboty od wczoraj, owulację wyliczył na dzień dzisiejszy,tylko że z testów wyszło mi że owulację miałam w niedzielę (zgodność z tem i śluzem), ale stała się rzecz dziwna bowiem z testów wyszedł dodatni pik LH przez trzy kolejne dni, czy to normalne?? Na ulotce pisze że owulacja nastąpi w ciągu 24-36 h a u mnie wyszłoby że ciągnęła się 72 h Moje starania wspomagam farmakologiczne mężuś je salfazin, a ja aletrę leczniczą i myślę że to ona jest sprawczynią przesunięcia owólki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zółwik---witaj . widze ze jestesmy w tym samym wieku i ten sam problem - ja tez poronilam w 11tc ale w listopadzie . musisz sobie odposcic ,bo jak bedziesz tylko o tym myslec to ci to nie pomoze . ja z mezem kochalismy sie co drugi dzien tak od okolo 9dc do 16 i sie udalo , hihi nawet wiem dokladnie kiedy - dzien przed owulka . i nie robilam zadnych testow owulacyjnych i zadnych obserwacji . mam cykle 28dniowe i wyliczylam sobie z tej stronki http://piekielko.info/kalendarzyk/?action=render&josDate=2008-04-18&josMP=28&josML=5 powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie cieplutko, miałam robić test rano ale stchórzyłam, boję się- jestem na 99% przekonana,że nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mam tak regularnych cykli, wahają mi się między 24 a 31 dni, powód szalejące hormony tarczycy, dlatego zdecydowałam się na testy owulacyjne ale one są do .... Najgorsza jest presja otoczenia, wszyscy oczekują że niedługo zostaniemy szczęśliwymi rodzicami; te ciągłe pytania doprowadzają mnie do szału, po każdym spotkaniu rodzinnym wyję jak bóbr. Ten cykl starań zaleliśmy od 11dc, ostry ból w podbrzuszu skok tem i in. wskazywały że zbliża się owulacja. Zobaczymy co z tego wyjdzie, zapewne znów nic, ale nadzieja gdzieś na dnie serca się tli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haydi
Witam Was wszystkich w nowym dniu :) ŻÓŁwik, doskonale Cię rozumię, u mnie też jest presja otoczenia. Jak w wieku 20 lat brałam ślub, to wszyscy myśleli,że wpadliśmy bo kto tak młodo teraz wychodzi za mąż z własnej woli ?! Gdy parę miesięcy po ślubie okazało się,że wcale brzuszek nie rośnie i że wzieliśmy ślub bo chcieliśmy a nie że dzidziuś był w drodze, zczęło się gadanie, a my byśmy już chcieli zostać dziadkami, a fajnie by było jakby był mały dzidziuś w rodzinie, a kiedy planujecie itp. 20 lat na wzięcie ślubu to zdaniem rodziny za wcześnie, a 21 lat na dziecko to za późno? Czuję się jakbym już była taka stara i jakby to było coś nie normalnego,że w wieku 21 lat nie mam jeszcze dziecka. No coż, od miesięca zaczęliśmy się starać, ale nie dla rodziny, tylko dla siebie. To my do tej decyzji dojrzeliśmy. Rodzice dzidziusia zobaczą raz na jakiś czas, a to my go będziemy wychowywać. Niecierpię tych głupich odzywek. Moi rodzice tak nie dogadują, bo są już dziadkami, bo mam starsze rodzeństwo, ale moi teście to tragedia! Co urodziny, imprza rodzinny czy zwykłe spotkanie. A mój teść jest do tego stopnia bezczelny, że jak coś wypije to przy wszystkich zaczyna rzucać hasłami typu : A wy idźcie dzieci robić, albo młodzi esteści, a kochać się nie lubicie .... No tragedia. Dopóki dzidziusia nie chciałam i się zabezpieczałam to jakoś to uchodziło, gorzej jest jak teraz bardzo bym już dzidziusia chciała. Ludzie nie pomyślą,że może para się stara a nie wychodzi, myślą,że my albo nie chcemy dziecka, albo jesteśmy jacyć nienormalni i się wcale nie kochamy..... Przykre to jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie Imie..................data urodzidzin.................imie dzidzi Oczekujace na malenstwo Imie..................data porodu..................Plec dzidzi olawd..................23.01.09......................... .?...... Starajace sie Dagusia mmmmm25 Ametyst Hydi Paula Catie Sandrunia Nika Bengalska kicia Mlodazona xxmadziaraxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie 🌻👄 Pozdrawiam i buziaczki,pa 👄 Witaj z nami sloneczko OLAWD 🌻👄 Tu tez Ci pogratuluje ciazy,uwazaj na siebie i dbaj i duzo odpoczywaj 🌻 pozdrawiam.Ja sie tez tu dolaczylam do dziewczyn i mysle ze tez mi tu bedzie milo,chociaz tu sie jeszcze nie znamy.Znam tylko Ciebie Olu z innego forum,co juz sie znamy. Dziewczyny moze na tym forum tez sie wymienimy zdjeciami,fajnie by bylo zobaczyc z kim sie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelke. ❤️Mamusie❤️ Imie..................data urodzidzin.................imie dzidzi ❤️Oczekujace na malenstwo❤️ Imie..................data porodu..................Plec dzidzi olawd..................23.01.09......................... .?...... ❤️Starajace sie❤️ 🌻Dagusia 🌻mmmmm25 🌻Ametyst 🌻Hydi 🌻Paula 🌻Catie 🌻Sandrunia 🌻Nika 🌻Bengalska kicia 🌻Mlodazona 🌻xxmadziaraxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Starające się i Oczekujące! Juz jestem po pracy i wpadam zobaczyć co u Was? Da-gu-sia nie bój się zrobić test! To nic nie zmieni jak to odwleczesz. Chociaż łatwo mówić, też sama nieraz tnę głupa i odwlekam ile się da a to się okazuję że tylko okres się opóźnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) fajnie dziewczyny sie sie tak wspieracie ze nie ma juz głupkowatych pytan czy przez majtki można zajsc w ciaze :) powstało cos dla kobiet które oczekują i czekają na bobaska z nadzieja:) czasami wsparcie od kogoś bliskiego nie zawsze pomaga i pisze bo jestem w takiej samej sytuacji to jest dość przygnębiające i takie nie sprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamy:-) Da-gu-sia, zrób test, my też czekamy na jego wynik i trzymamy kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×