Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Uch ale się rozgadałyście! Ja osobiście nie będę mierzyć temperatury. Nie wiem czemu ale nie ma mowy. Nie chcę się dać zwariować do końca, to już by było za dużo. Leki, lekarze, badania, przytulanie co 2 dni, czekanie na okres...itd Dziewczyny a może my możemy zajść tylko zwyczajnie same się blokujemy? No wiecie taka zwyczajna psychiczna blokada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys mialam cos takiego ze niby sie udalo ale bardzo mnie bolalo. Moj gin powiedzila ze to przez to ze mam za malo lynow w organizmie.Zaczelam wiec wiecej pic i mi pomoglo. Nie wiem czy ci to pomoze ale nie zaszkodzi. Niestety zadna inna rada mi nie przychodzi do glowy. Mmmmm25 a moze zrob ten test. Jak cos to zawsze mozna powtorzyc.Moze cie tak meczy przez stresy.Jak wyjdzie negatywnie (oby nie) to sie troche uspokoisz i cie wtedy moze przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
CATIE MASZ RACJE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek19
dziekuje i zycze miłej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dla rozluznienia to napisze tylko ze wiedzialam ze wejdziemy do finalu z ta nasza gee czy jak jej tam :) teraz wydaje mi sie ze mamy calkiem niezle szanse. Moze nawet 5 lub 4 miejsce.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catie, Mysle ze troche masz racji. Dwa tygonie temu byla u mnie kuzynka z mezem. Po paru kieliszkach wina zaczelam ja wypytywac o to jak im idzie staranie sie o dziecko. Ona powiedziala ze kiepsko, ze nic nie dziala i ze staraja sie juz 10 miesiecy. Powiedziala za maja wszystkiego dosyc, ze tak wlasciwie to przestali sie starac miesiac temu, byli na nartach, bawili sie, pili i uzywali zycia. Kuzynka byla u mnie przez tydzien i powiem wam ze pod wzgledem jedzenia, zabawy i alkoholu niczego sobie nie zalowala. Zachowywala sie jakby miala lat 18 a nie 30. No i pare dni temu zadzwonila do mnie z Polski mowiac ze jak byli u mnie to w TROJKE, bo ona wlasnie sie dowiedziala ze jest w 7tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakostane
ja też mam zamiar wyluzować, tylko jak ie myśleć jak ginekolog zaleca mierzenie temperatury???????? i chcąc nie chcąc trzeba myśleć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo jest takich par które kiedy już wrzuciły na luz to wteedy im się udało. Nam chyba przeszkadza opętanie myślą o dziecku. Tylko jak się tego pozbyć? Jak przestać myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja w takim razie poslucham rady Catie i tez to staranie zostawie na troche.Wlasnie ide ogladac powtorke Eurowizji a potem zobaczymy.:) Na narty pewnie nie pojedziemy ale mam spora kolekcje romansidel do przeczytania.Jak ktoras z was chce to znalazlam fajna stronke gdzie mozna sciagac e-booki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Erowizji to moze i ta nasza Gee nie byla tak bezadziejna jak spiewajacy irlandzki indyk, ale tak czy inaczej ja wolalabym ze to byl ktos z Polski, a najlepiej zeby jeszcze po polsku spiewal. Przeprasam za swoja ignorancje, ale nie nardzo orientuje sie w kwetiach Gee;-) Czy ona w ogole mowi po Polsku? Podobno ma jakis polskich przodkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
ja z mezem duzo podrozujemy i niestety to nic nie daje!!!zmiana klimatu,bez stresu i sam odpoczynek.....jakos nie skutkuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie z Wami pogadać ale niestety muszę kończyć. Rano się trzeba wcześnie zwlec z łóżeczka. Do jutra wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pau.la zgadzam sie z toba.Tez wolala bym kogos z Polski i spiewajacego po Polsku.W koncu to nas ma reprezentowac.Nie mam pojecia czy on mowi po polsku. Podobno byla w "Tancu z gwiazdami". Moze tam ja nauczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakostane
dobranoc :) wszystkim :) ja też uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc. Kolorowych snow zycze wszystkim.Nie martwcie sie juz tak. Damy rade:). Tak krotko piszemy tu posty a juz 3 oczekujace mamy. :) O ile sie nie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki drogie ja tez juz zmykam, bo musze porobic jeszcze pare rzeczy. Milo bylo pogawedzic. Poznym wieczorem albo jutro rano uzupelnie nasza tabelke o nowe twarze - ale tylko te ktore wyrazily na to zgode i ochote. Nie bierzcie mi tego za zle ale nie chce wpisywac tam nikogo kto sobie tego nie rzyczy dlatego najpierw czekam na zielone swiatlo od tych kobitek ktore do nas dzis pisaly i maja ochote do nas zagladac. DZISIAJ BYL ZDECYDOWANIE DOBRY DZIEN BO JEDNA Z NAS AWANSOWALA DO GRONA WYBRANYCH! PIJEMY ZDROWKO DAGUSI. Dobranoc wszystkim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam się tylko przywitać i uciekam do pracy. Miłego dnia życzę, pełnego samych dobrych niespodzianek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam moje kochane za wszystkie miłe słowa- ja jeszcze nie mogę w to uwierzyć. xxmadziaraxx mam 26 lat a staraliśmy sie równy rok, pół roku bez konsultacji z gin bo byliśmy za granicą a od grudnia już w Polsce pod opieką lekarza- od lutego brałam metformax i to po nim miałam owu:) przesyłam wam fluidki ale nie wiem jak to sie robi hehe. Trzymam za was mocno kciuki. W poniedziałek idę jeszcze raz na betę czy przyrosła jeśli tak to już 100%- akurat w dzień matki będę miała pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie okrylam ze napisalam u gory zyczy przez RZ!!!! O zgrozo chyba sie cofaw w rozwoju:-) DZIEN DOBRY WSZYSTKIM Za chwile uzupelnie nasza tabelke a potem zajrze do was wieczorkiem. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍Mamusie 😍 Imie..................data urodzidzin.................imie dzidzi 😍Oczekujace na malenstwo 😍 Imie..................data porodu..................Plec dzidzi olawd (UK)..................23.01.09......................... .?.. Dagusia........................?...................................?. 😍Starajace sie 😍 🌻mmmmm25................................UK 🌻Ametyst......................................? 🌻Hydi..................................Gliwice 🌻 Paula........................Słupsk/Irlandia 🌻Catie.............................Mielec/UK 🌻Sandrunia...........................Siedlce 🌻Nika................................Wroclaw 🌻Bengalska kicia...........................? 🌻Mlodazona...............................UK 🌻xxmadziaraxx...............Kalisz/Italia 🌻złówik......................................? 🌻elka20.......................................? 🌻pauly78................................Rzym 🌻Dorota822.............Tomaszow Mazow. 🌻Pakostane...................................? 😍😍😍😍😍😍😍😍 NAOMKA< KROLOWO SZYDERCOW< KAROLINO< MANDZIU - dajcie znac jezeli chcecie sie znalezc na liscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, przede mną kolejny trudny dzień spotkań i wypytywań kiedy zamierzamy powiększyć naszą rodzinę. Wczoraj wpadłam w deprechę bo koleżanki z pracy zaczęły nawijać że już najwyższy czas powiększyć rodzinę, te rozmowy mnie dobijają, bo niby co mam im powiedzieć że gdyby mój organizm nie był na tyle perfidny to już w sierpniu tuliłabym moje pierwsze dziecko?? Najgorsze jest to że jedna z moich najbliższych koleżanek zaszła w ciążę tak samo jak ja czyli w listopadzie 2007 tylko że jej się udało, a mi ta radość została odebrana. Cholipa znów wkręcam sobie doła. Wcześniej pisałyście na temat badań, z mojego doświadczenia zrobiłam ich dość sporo, wydałam sporo (bo nasza chora służba zdrowia oczywiście nie finansuje badań specjalistycznych) i nic z nich nie wyszło. Jedynie miałam podniesiony poziom THS, który na chwilę obecną mam zbity do 1,28 czyli jest super. A tak poza tym przede mną 12 dni czekania, od dzisiaj biorę luteinę, która ma pomóc w podtrzymaniu ciąży (w razie czego) albo doprowadzić do tego że w czasie kolejnej @ nie będę umierać z bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlowiku, Nie wolno sie dolowac!!!! To co sie stalo to sie nie odstanie. I nic juz tego nie zmieni. Teraz musisz myslec o przyszlosci i o nowej dzidzi. Niestety statystyki sa brutalne: od 10 do 15% kobiet traci dzidzie w pierwszych trzech miesiacach. Czasami tak wczesnie ze nawet nie wiemy ze jestemy w ciazy. Czasami jednak pozniej, tak jak to bylo w twoim przypadku. Wiem ze te wszystkie rozmowy o dzieciach bola... sama tez jestem pod presja;-) Nie przejmuj sie nimi i rob swoje;-) Zobaczysz ze i ty doczekasz sie swojego maluszka. Na szczescie my kobiety jestesmy na tyle silne, ze nawet jak nam nie wychodzi, nawet jak sie dzieje cos zle, nawet jak sa momenty ze watpimy i jestesmy smutne, to i tak potrafimy sie zmobilizowac, otrzec lzy i uwierzyc ze kiedys nam sie uda? Czyz nie jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakostane
witam dziewczyny do dagusi bardzo się cieszę z Waszego szczęście, a ta wiadomość potwierdzona w dzień matki..... moje marzenie..... do pau.la mam 25 lat i jestem z poznania sama przechdziłam masakre przez te ciągłe pytania ze strony rodziny a w szczególności ciekawskich ciotek! przy każdej okazji dosłownie klepały mnie po brzuchu i sprawdzały czy przypadkiem brzuch mi nie rośnie! okropne! a my tylko zbywaliśmy z wyuczonym uśmiechem te ich głupie pytania, bo nie mamy zamiaru spowiadac się wszystkim dookoła co gdzie kiedy i dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! troszkę się dziś podłamałam mianowicie jestem u mamy w swojej rodzinnej miejscowości i poszłam sobie jak niby nic na procesje Bożego Ciała znajomi mojej mamy jak tylko mówiłam im dzień dobry nie dość ze pytali o męża który jeździ jako kierowca to jeszcze ukrytkiem patrzyli na mój brzuch to było straszne....aż płakać mi się chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tyle dobrego ze do Polski jezdzimy raz na pol roku wiec nie maja jak patrzec. Jednak jak ostatnio bylismy to te spojzenia sie pojawily. Niestety ludzie sa wscibscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, my zaczynamy staranka ale dopiero od lipca (miesiąc przed ślubem)! Narazie odliczam dni :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnkubgfbvfg
qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffbnnnnnnnnnnnnnnnnnvc drkkkkkkkkkk kjl;jkmnhg KOGO TO OBCHODZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie jestem po pracy! Ufff Rozumiem Was w 100%! Ja jestem \"świeżo\" po ślubie (29grudzień) więc z rodziny nikt jeszcze się nie ośmielił dopytywać o to kiedy powiększymy rodzinę ale za to nasi znajomi, przyjaciele którzy mają już własne słoneczka nas nie oszczędzają. Ciągle się pytają kiedy my się postaramy o \"kuzyneczkę\", \"kuzynka\" dla ich dzidzi i na co czekamy bo to samo szczęście itd A ja jakoś nie mam ochoty rozpowiadać że mam PCOS i że większość czasu spędzam w gabinetach lekarskich w ostatnim półroczu niż one przez całe życie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
xxmadziaraxx a Ty gdzie mieszkasz we Wloszech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×