Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Ja teraz oczekuję na @. Kolejny cykl pełen nadziei i marzeń. A potem co? Rozczarowanie I tak jak pisałyście na M nie mam za bardzo co liczyć tzn na zrozumienie. Dla Niego to nie problem. Nie w tym mcu to w przyszłym, nie w tym roku to w przyszłym. Ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catie, u mnie jest podobna sytuacja:-( ja też czekam na @ (a raczej na brak), do tej pory sama bo jak mówisz nie tym razem to następnym.. Ale teraz mamy ten topik i jakoś raźniej się zrobiło:-) Kiedy masz termin następnej @? Masz jakieś przeczucia? Mnie trochę bolą piersi, ale nie wiem czy sobie czegoś nie wkręcam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam dostać jutro. W tym cyklu nie miałam owulacji (robione usg) więc się nie łudzę. Co miesiąc mam większość objawów ciążowych. Chyba sobie je wmawiam albo to działanie uboczne Duphastonu Fajnie móc Was do rozmowy. Tutaj nikt nikogo nie zbywa. Mój M ma chyba dość mojego jojczenia choć jeszcze nie zna moich możliwości ;) Nika777 a kiedy jest Twój termin? Trzymam kciuki! Bardzo bym chciała żeby Ci się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Pau.la odpowiadam-jestem z Opola i mam 27lat. Coś mi się wydaje,że zbliża mi się jajeczkowanie,bo nabrałam ochoty na starania ;-)) Fajnie,ze jest ten topik-dzięki,ze jesteście. Będziemy się wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bengalska Kicia! No to na co czekasz? Do dzieła! A właściwie to gdzie jest Pau.la? Czyżby miała stos papierów dziś na biurku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak zajrzłam tuz ciekawości no i chcę przy okazji życzyć Wam wszystkim szczęscia :) Z moim skarbem staraliśmy się o dzidzię przez 7 cykli :) Więc nie traćcie nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Nie moglam wczesniej napisac bo dopiero z pracy wrocilam. Do Dagusia: Zrobilas juz test? Trzymam kciuki. Do Olawd: Ja rowniez gratuluje. Pierwsza ciaza w tym topiku :). Wyslala bym ci kwiatki ale nie wiem jak sie je robi. Wiec czuj sie ze dostalas bukiet :). Ja tez jestem w UK. Tez juz sie troche popytalam o lekarzy i opieke i juz wiem ze jak sie nam uda to wrocimy do Polski. A lekarz wie o wczesniej szych poronieniach? W takim przypadku tez tak ogolnikowo do tego podchodza? Do Zółwik: Doskonale cie rozumiem z ta presja. Tez tak mamy. Razem jestesmy od 7lat i mam takie wrazenie ze jak sie z kims spotykam to od razu jego wzrok wedruje na moj brzuch. Moze dlatego ze mam maly biust:). Niby jeszcze nikt nam nic nie mowil tak doslownie ale tez sie u nas to zaczyna. Do Catie: Ja wlasnie jestem po rozmowie z moim M. Tez mu powiedzialam ze czuje sie jak by dla niego to bylo tak jak napisalas: jak nie teraz to za miesiac.Tylko ile takich miesiecy jeszcze wytrzymam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mlodazono! No właśnie ile? Ja na dodatek mam PCOS ale On też nie pojmuje jaki to duży problem. Faceci! Ja też jestem w Anglii i z tymi lekarzami to prawda. Do jednego poszłam jak nie miałam 3mce okresu i powiedział że to noramlne w moim wieku. Ale ja mam 25 lat a nie 16cie! W Polsce się dowiedziałam że to PCOS. Do innego poszłam jak miałam wyciek z piersi i powiedział że to się zdarza czasami a w Polsce usg pokazało że mam torbiel która uciska na kanalik mleczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*andzia* dziękujemy za ciepłe słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez 1,5 roku opiekowalam sie facetem calkowicie sparalizowanym pod respiratorem i czesto jezdzilismy do szpitali. Wiec tak juz przy okazji wypytalam o opieke nad ciezarnymi kobietami. Rece mi opadaly jak mi opowiadali.A co do mezczyzn to Jak powiedzialam mojemu ze czuje ze mu wogole nie zalezy to spytal co ma w takim razie robic.Jak ja mam mu wytlumaczyc jak sie zachowuje osoba ktorej zalezy?Wcale nie rozumiem mezczyzn.I jeszcze do nastepnej @ tyle trzeba czekac. :( A w ktorej czesci uk mieszkasz? Do Andzia: Urodzilas juz czy Nadal wyczekujesz? Ja rowniez dziekuje za slowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedzę na Jersey w kanale La Manche. Już 4 lata na wygnaniu ale ile bym dała żeby wrócić do Polski tylko ebym mogła w Polsce żyć tak jak tutaj. Ech... Mój M gada tak samo jak Twój- co ma zrobić? No niby nic bo przecież to nie ich wina że się nie udaje A Ty gdzie jesteś? W Londynie? Mam tam 2óch kuzynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki, Widze ze rozmowa sie kreci;-) Ja dopiero wrocilam z pracy. Jestem totalnie zmeczona... wiecie pierwszy dzien@ Czuje sie troche kiepskawo;-( Zjem jakis obiadek, odpoczne chwile, a potem nadrobie zaleglosci w czytaniu waszych wypowiedzi i cos tam naskrobie. Bardzo sie ciesze ze jestescie;-) Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pau.la! No już się zastanawiałam gdzie jest nasza Przełożona-Założycielka Topiku! Mnie (chyba) jutro @ dopadnie to będę dzielić te męki z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Pau.la. Mi pomaga nospa i godzinka snu na te pierwsze dni. Ja mieszkam w Warrington kolo Manchester. Juz 2rok w Anglii. Ale mysle ze tak jeszcze do konca wakacji i ze mnie wystarczy. Niby i zycie w Polsce bedzie trudniejsze ale przynajmniej u siebie bedziemy i lekarzy madrzejszych mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się Tobą. Gdyby tylko o mnie chodziło to też bym wróciła ale Mąż jeszcze nie chce a ja nie zamierzam sama wracać. Muszę poczekać aż i On dojrzeje do powrotu. Ale i z tego powodu muszę poczekać ze stymulowaniem mojej owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że już muszę kończyć na dzisiaj te pogaduszki. Trzymajcie się i nie poddawajcie w staraniach. Kto wie może dla którejś z nas to będzie dzisiejsza noc? ;) Do jutra pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmm25
siemka dla wszystkich starających się:) tak sobie czytam i czytam i widze ze sporo nas tu na wygnaniu:) ja rownierz mieszkam w UK, Croydon, dzis zrobilam test, co prawda 6 dni wczesniej niz powinnam , ale myslalam ze moze cos wyjdzie a tu negatywnie:( no coz..nastepnym razem sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie mmmmm25. Nastepnym razem pojdzie lepiej.Przynajmniej nadal mozecie sie poprzytulac :). Ja tak sobie juz ktorys raz tlumacze.Widocznie tam na gorze z zamowiniami nie nadazaja :) Ma ktos moze u nich znajomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmm25
chyba sobie zrobie drugi test za tydzien:D wlasnie, znajomosci;) przydalyby sie..mniejsza o to trzeba zyc najdzieja, a wy co porabiacie za granicami kraju? praca, nauka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
czesc dziewczyny ja tez sie dolacze.....z mezem staramy sie od 21 cykli,jestem na etapie biegania po szpitalach i robienia badan! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Male poprawki: 😍Mamusie 😍 Imie..................data urodzidzin.................imie dzidzi 😍Oczekujace na malenstwo 😍 Imie..................data porodu..................Plec dzidzi olawd..................23.01.09......................... .?...... 😍Starajace sie 😍 🌻Dagusia 🌻mmmmm25 🌻Ametyst 🌻Hydi 🌻Paula 🌻Catie 🌻Sandrunia 🌻 Nika 🌻Bengalska kicia 🌻Mlodazona 🌻xxmadziaraxx 🌻złówik 🌻elka20 🌻pauly78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe dziewczyny. Calkiem nas sporo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc pauly78. Jakie badania zrobiliscie? A co do tego czemu jestem poza domem to niestety pieniadze. A teraz tylko dlatego ze maz tutaj jest to i ja. Ja tez na niego czekam i bez niego nie wroce.Jakos nie uznaje malzenstw gdzie jedno jest od drugiego tak daleko na tak dlugo.Zwlaszcza ze staramy sie o dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
wiesz co,jest ich sporo....sama nie pamietam co zrobilam i kiedy hormony w 2 gim dniu @, badanie krwi na rozne bakterie,ja i moj maz badanie nasienia mammografia piersi,brzucha i usg dopochwowe badania na rozyczke,hiv,opryszczke i inne....... krew na choroby genetychne i za pare dni czystosc pochwy i pozniej badanie droznosci jajowodow i pozniej badanie po stosunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodazona---dziekuje za kwiatek 👄 i to jest wlasnie powod dla ktorego wracam do pl bo 2 razy potraktowali mnie b.zle i powiedzialam ze 3 raz sobie na to nie pozwole !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmm25, oj na ten tescik to chyba troche za wczesnie;-) Ja wiem ze czlowiek się już nie może doczekac ale watpie żeby na tym etapie już cos pokazalo. Tak ze na pewno bym powtorzyla za tydzien. Pauly, napisz pare slow o sobie. Gdzie mieszkasz i ile masz lat? Mlodazono, sen rzeczywiscie pomaga. Za nospa niestety nie przepadam, bo mi potem gorzko w ustach. Staram się nie brac zadnych lekow przeciwbolowych, bo zawsze sobie tlumacze ze jeszcze gorsze bole będę musiala w zyciu przetrwac;-) Mam nadzieje... Catie, nie przejmuj się nadchodzacym @. Jeszcze nic do konca nie wiadomo. Glowa do gory, na pewno w koncu się uda. Zreszta zobacz ze nie jestes sama na liscie starajacych się;-) Bengalska Kiciu – wybaczymy ci 2 dni nieobecnosci na forum... w tej chwili, ze tak powiem, trzeba troszke czasu poswiecic na przytulanie. Złówiku, mam nadzieje ze ty tez nie marnujesz czasu w tych dniachJ Nika, trzymamy kciuki. Dagusiu nie denerwuj się, spokojnie, jeżeli nie czujesz się na silach robic jeszcze testu, to go nie rob. Za 2-3 dni będziesz miala wiecej pewnosci. Haydi, doskonale cie rozumiem. Moi tesciowie tez nie maja wnukow i tez doprowadzaja mnie do bialej goraczki. Madziara, ciesze się ze chcesz do nas dolaczyc. Jestes zawsze mile widzianym gosciem. Olu, nadal pozostajesz jedynym naszym oczekujacym rodzynkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
mam prawie 30 lat,mieszkam od 4 lat w Rzymie.......jestem mezatka od 8 miesiecy a o dzidzie staramy sie od 21 miesiecy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie obejrzalam - po raz pierwszy - polska piosenke na polfinalach eurowizji. Nie wiem co wy myslicie, ale jak dla mnie to troche slaba... A teraz spiewa irlandzka kukla... wypchany indyk. Tragedia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie podoba piosenka Bulgarii. Maja spore szanse. Co do naszej propozycji to tak pol na pol. Moze przejdziemy ale na pierwsze miejsce nie licze. W sumie to nie jest tak zle. Ma calkiem ladny glos i niezle spiewa. Tylko ta piosenka taka jakas smutowata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wiele z nas mieszka poza granicami karaju, ale jak widze wiele tez marzy o powrocie. Ja raczej na razie o tym nie mysle bo juz tu sobie calkiem niezle ulozylismy zycie. Ale moze kiedys za pare lat... Postaram sie do tabelki dopisac skad pochodzimy, choc pewno chwilke mi to zajmie. W miedzyczasie mam do was male pytanko. Czy ktoras z was ma okoloowulacyjne bole jajnikow. Bo ja je mam odkad zaczelam @. I tak sie zastanawiam, kiedy jest najlepszy czas na poczecie dzidzi - przed bolem, w trakcie, po? Czy ktoras moze ma odobne doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×