Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Ja mam. Ale co do doswiadczenia to nie wiem jak jest lepiej. Gzies wyczytalam ze najlepiej kochac sie co drugi dzien bo niby plemnik tyle moze poczekac na jajeczko.Wiec my to tak niby robimy.Chociaz roznie z tym bywa.Wracajac do pytania to my staralismy sie przytulac po, przed i w trakcie. Jak widac bez skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzis tyle ze mnie bedzie. Dobranoc. Jeszcze tylko dodam ze podobno cynk pomaga. Macie jakies opinie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale w niektorych przypadkach nie moglam sie doszukac skad pochodzicie. Przypomnijcie mi a ja wtedy uzupelnie. 😍Mamusie 😍 Imie..................data urodzidzin.................imie dzidzi 😍Oczekujace na malenstwo 😍 Imie..................data porodu..................Plec dzidzi olawd..................23.01.09......................... .?...... 😍Starajace sie 😍 🌻Dagusia.............................................? 🌻mmmmm25……………………………...………….....…UK 🌻Ametyst………………………………………………………..? 🌻Hydi……………………………………………………..Gliwice 🌻Paula……………………………………….Słupsk/Irlandia 🌻Catie………………………………….…………..Mielec/UK 🌻Sandrunia……………………………………………Siedlce 🌻Nika…………………………………………………..Wroclaw 🌻Bengalska kicia…………………………………………….? 🌻Mlodazona………………………….………….………….UK 🌻xxmadziaraxx……………………………………………...? 🌻złówik…………………………………………………………..? 🌻elka20……………………………………….………………….? 🌻pauly78………………………………….……………….Rzym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie nabalaganila ta tabelka ;-) Zaraz poprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pau.la, ja też mam takie bóle przy owulacji, niestety nie pomogę Ci bo sama nie wiem jak to jest, dopiero zaczęłam starania i do tej pory unikałam tych dni:-) Ale też chciałabym to wiedzieć więc może Wy dziewczyny coś podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyy25
a ja juz chyba sama sie nakrecam.. boli mnie piers a raczej kluje sama brodawka i okolice, podbrzusze troche jak by na okres, ale przeczucie mi mowi ze to jedynie wmawianie sobie..nie mam zadnego bialego sluzu ani nic,,:( ciekawe..chyba sie nie doczekam konca tygodnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest tak... najpierw przez jakies 20 godzin potworny bol, raz jednego raz drugiego jajnika. Ale to taki ze odchodze od zmyslow!!!! Wyje z bolu. A potem zawsze po 12-13 dniach przychodz@. Wiec ja wychodze z zalozenia ze to jest wlasnie owulacja i tak jak ty staram sie przytulac przed , w trakcie i po. A w trakcie to nie jest tak prosto, bo przez bol ciezko sie przylozyc do przytulania. W kazdym razie jak do tej pory cos ten system nie za bardzo dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍Mamusie 😍 Imie..................data urodzidzin.................imie dzidzi 😍Oczekujace na malenstwo 😍 Imie..................data porodu..................Plec dzidzi olawd..................23.01.09......................... .?...... 😍Starajace sie 😍 🌻Dagusia................................? 🌻mmmmm25...........................UK 🌻Ametyst................................? 🌻Hydi..............................Gliwice 🌻Paula...................Słupsk/Irlandia 🌻Catie........................Mielec/UK 🌻Sandrunia.......................Siedlce 🌻Nika............................Wroclaw 🌻Bengalska kicia........................? 🌻Mlodazona............................UK 🌻xxmadziaraxx.........................? 🌻złówik...................................? 🌻elka20...................................? 🌻pauly78............................Rzym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj yyyyyyy25, Niestety nie jestesmy w stanie potwierdzic czy jestes w ciazy czy nie;-) Symptomami za bardzo sie nie kieruj. Bywaja zludne. Ekspertem w tych kwestiach nie jestem, ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze czesto wiele objawow ciazy wmawiamy sobie same. Ciezko jest zachowac zdrowy rozsadek jak tak strasznie sie chce. Chyba bedziesz musiala uzbroic sie w cierpliwosc. Trzymamy kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra dziewczyny, w ramach dbania o dobrą kondycję i wypoczynek idę już spać:-) Dobrej nocki życzę (i owocnej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz mowie dobranoc i ide ogladac ostatni odcinek 'Gotowych na wszystko'. Musze jeszcze wyprasowac rzeczy na jutro do pracy. A potem do lozeczka. Jutro zajrze do was dopiero wieczorem, bo jetsem poza biurem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek, szkoda że taki zimny:( ale damy radę któraś z dziewczyn wspominała coś o preparatach cynkowych, ja w mojego męża wciskam Salfazin, który polecił mój gin, czy będą jakieś efekty trudno powiedzieć, podobno by pojemniczki się poprawiły potrzeba 3 m-cy regularnego brania; niemniej moja desperacja sięga zenitu (efekt wpływu moich teściów) i od następnego cyklu zaczynam siamać wiesiołka najgorsze jest to że po poronieniu zrobiłam różne badania i wszystko wyszło ok (prócz hormonów tarczycy, ale o nich wiedziałam już wcześniej) czasami mam wrażenie że zaczynam świrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Staraczki! Wpadam tylko na chwilę się przywitać. Chętnie bym pogadała ale czas się szykować do pracy, niestety! Ale na pewno odezwę się póżniej. Mam nadzieję że mnie dużo nie ominie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test- jest druga kreska ale blada- biegnę zrobić betę, mam nadzieje że wyniki będą dziś po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da-gu-sia trzymam kciuki!!! Jejku ale fajnie! Czekamy na dalsze wieści od Ciebie. Pisz od razu jak coś się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie staram, trzymam za was kciukaski zwlaszcza,ze to 1 malenstwo wiec i stres wiekszy przed nieznanym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Oj Dagusia mam nadzieje ze sie uda. Oby wyszlo pozytywnie.Bedziemy mialy juz dwie ciaze. Ale z radoscia poczekam az nas upewnisz. To ja Żółwiku pisalam o tym cynku. Gdzies przeczytalam ze podobno wplywa pozytywnie na owulacje lub hormony.Wiec zastanawiam sie czy sobie nie kupic. Myslalam ze moze ktoras z was bierze.A jak maz na te tabletki?Zgodzil sie brac? To ja sie odezwe wieczorkiem bo praca wzywa.Milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc mój mąż bez problemu łyka dla świętego spokoju, bo jak sam mówi jedno połknięcie jest lepsze od 30 min zrzędzenia ;> z tego co mi wiadomo cynk polecany jest facetom w celu poprawy plemników, ja natomiast już łykam aletrę lecznicza, a od przyszłego cyklu zaczynam wiesiołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wierze beta wyszla 75,9 a wiec zgadzałoby się że to 2 tydzień dzwoniłam do mojej gion. i powiedziała, żebym powtórzyła betę w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wierze beta wyszla 75,9 a wiec zgadzałoby się że to 2 tydzień dzwoniłam do mojej gion. i powiedziała, żebym powtórzyła betę w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haydi
da-gu-sia - trzymam kciuki!!!!! iło przeczytać z rana,że ktos ma drug ą kreseczke na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da-gu-sia-------super gratuluje!!!! przepisuj sie do mnie -nie bede juz sama!!! ale super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmm25
da-gu-sia gratulacje:*:*:*:* tez bym chciala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da-gu-sia gratuluję! Super wieści. To już jest Was dwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da-gu-sia-BARDZO SIE CIESZE-- GRATULUJE -- Uwazaj teraz na siebie,odpoczywaj i dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu moze zaprosimy kolezanki do siebie?,moze beda chcialy chociaz zobaczyc nasze forum i od czasu do czasu cos napisac,fajnie by bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie wszystkie pozdrowienia od forum- POMOCY CHCE MIEC DZIECKO- Dziewczyny Was zapraszaja,wejdzcie i napiszcie cos. OLAWD jest wlasnie z tego forum i ja tez.Bardzo by nam milo bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Mamusie❤️ Imie..................data urodzidzin.................imie dzidzi ❤️Oczekujace na malenstwo❤️ Imie..................data porodu..................Plec dzidzi olawd..................23.01.09......................... .?...... 🌻Starajace sie🌻 🌻Dagusia................................? 🌻mmmmm25...........................UK 🌻Ametyst................................? 🌻Hydi..............................Gliwice 🌻Paula...................Słupsk/Irlandia 🌻Catie........................Mielec/UK 🌻Sandrunia.......................Siedlce 🌻Nika............................Wroclaw 🌻Bengalska kicia........................? 🌻Mlodazona............................UK 🌻xxmadziaraxx.........Kalisz/Italia 🌻złówik...................................? 🌻elka20...................................? 🌻pauly78............................Rzym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×