Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

A ja nadal czekam na @. Dziś powinna przyjść ale na razie się nie zanosi. Czekam na nią z utęsknieniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do tego jeszcze stronka moja,super.OLU wysylaj tez tu pozytywne fluidki,wszystkie,kolezanki pewnie beda je lapac i ja zreszta tez 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mi sie zbliza owu bo mnie jajniki bola. Trzeba bedzie sie poprzytulac.Ale tak mi niedobrze. Glowa mi juz od paru dni peka. I tak niby mam dreszcze i te mdlosci. chyba bedzie grypa. Da-gu-sia gratuluje!!!!!!!!!!!!! Czekam na fluidki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjdzie, przyjdzie. Byle jak najprędzej. Ostatni cykl mam bezjajeczkowania (usg) i dlatego się nie mogę doczekać aż dostanę @. Chcę zacząć nowy cykl z nowymi siłami i nadzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da-gu-sia, gratuluję i cieszę się razem z Tobą!! Mam nadzieję, że i my dołączymy do Ciebie i Oli:-) Catie, trzymam kciuki i daj koniecznie znać jak sytuacja się wyklaruje:-) Mam pytanko: czy jest jakiś sens robić testy wcześniej niż w dniu spodziewanej@ bo na niektórych jest napisane że wykrywają ciążę już 6 dni po zapłodnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można się dołączyć? Jestem w 7tc, to moja pierwsza pociecha strasznie się z tego powodu cieszę, bo też pierwszej młodości już nie jestem a i instynkt strasznie do mnie przemawia :) W piątek mam wizytę u gina potwierdzającą moją ciążę, teraz muszę wierzyć testom (bo zrobiłam ich chyba z 5), ale mam nadzieję, że wszystko zostanie potwierdzone, zresztą innej opcji nie biorę pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pau.la🌻 Mandziaa🌻 Da-gu-sia🌻 mmmmm25🌻 Ametyst27🌻 Haydi🌻 Olawd🌻 Catie🌻 Sandrunia25🌻 Bengalska kicia🌻 Mlodazona🌻 Zolwik🌻 Elka20🌻 Nika777🌻 *andzia*🌻 Pauly78🌻 yyyyyyy25🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmm25
a ja zrobilam kolejny test i znowu lipa:( ten mial pokazac 4 dni przed miesiączką, ten bol brzucha i czeste sikanie to chyba jakas infekcja moczowa..:( eeehhh czemu jak ktos chce to nie wychodzi a jak ktos nie chce to ma..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Hej, Hej;-) Wlasnie przyszlam z pracy i wlaczylam TV... bede jednym okiem ogladac pilke nozna;-) a drugim zerkac na nasze pogaduszki;-) Pewnie raczej powinnam wziac sie za jakas robote, ale nadal czuje sie beznadziejnie z powodu @ Dagusiu ogromne gratulacje!!!!!! Dostajesz ode mnie 2😍😍 Jedno dla ciebie a drugie dla dzidzi. Prznosisz nam ta dobra wiadomoscia nadzieje... Co do cynku. Podobno poprawia jakosc plemnikow, ale powoli... trzeba go brac przez 3 miesiace jak to juz ktos powyzej wspomnial. Mowi sie tez ze cynk to pierwiastek milosci... podobno ma sie po nim wieksza ochote na przytulanie... Podobno na kobiete tez to dziala. Ja nie wierzylabym za bardzo w wyniki testu na 6 dni przed@. U niektorych to dziala, ale u wiekszosci niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm25, Ja teraz przed @ mialam dokladnie takie same objawy jak ty. Niestety jak dostalam @ to czeste oddawanie moczu zniknelo od razu. Zdugiej strony ciagle masz szanse i nie smuc sie na zapas, bo testy przed@ raczej zawsze nie wychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomkaa
Przyłączam się do tematu, choć póki co to my z mężem podchodzimy do sprawy spontanicznie ;) Już dawno temu pomyślałam sobie, że będziemy mieli problemy z zajściem w ciążę, bo cykle mam 40-80 dniowe (+ długie plamienia) i jak się okazuje po rocznym monitoringu - bezowulacyjne :( Póki co biorę folik, magnez i clostibegyt na wywołanie owulacji. Ale nie stresuję sie jakoś bardzo (jeszcze?) brakiem dzidziusia...Ciekawe, że tak wiele kobiet ma problem z zajściem w ciążę...Stres życia codziennego???Pozdrawiam wszystkie staraczkowe pary, a na poprawę humoru dla przyszłych tatusiów: http://kabarety.tworzymyhistorie.pl/1214_jachim_ojciec.php :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
hej dziewczynki a ja wlasnie mam dni na staranka:) wlasnie pije za Wasze zdrowie lampke winka:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goraco witam: Mandzie Samozwancza Krolowa Szydercow i Karolina Jezeli macie ochote dolaczyc do naszej listy starajacych/oczekujacych, to dajcie znac, a ja wprowadze korekty. Korekty trzeba wprowadzic koniecznie bo od dzisiaj mamy w naszym gronie nowa oczekujaca Mamusie. Wzosze toast (HERBATKA OWOCOWA;-) za pozytywny wynik Dagusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez chce miec juz @ bo bede mogla w koncu zrobic ten test hormonalny. Nie chce juz dluzej tej niepewnosci. :( Witam Samozwańcza Królowa Szydercow. A ile sie staraliscie? Ile macie lat? Gdzie mieszkacie? Braliscie jakies witaminy?W takim razie mamy juz trzy oczekujace? MMMMM25 nie martw sie. Moze Da-gu-sia podesle nam troche tych fluidow. A z tym sikaniem tez tak mam jak sobie pomysle ze juz niedlugo @ bedzie lub sie spozni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już na czarno :) Pozdrawiam i gratuluję tym co są już 2 w 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
6376052 to moje gg.....jezeli chcecie pogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naomka jak widzisz starajacych jest tu pelno, tak ze nie bedziesz osamotniona w naszym gronie. Czy tez sie piszesz na naza liste starajacych? Uzupelnie ja dopiero poznym wieczorkiem, zeby nie robic tego co 5 sekund. Mlodazono, a ile jeszcze masz do terminu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauly, Nie sadzisz ze za kazdym razem jak sa dni na przytulanie to wtedy zawsze mamy doskonaly humor... tak jakby wstepowala w nas nowa nadzijeja . Wszystko jest jakies fajniejsze i weselsze. A potem przychodza 2 dlugie ciagnace sie tygodnie niepwenosci i wyczekiwania. Trzymamy za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! Może najpierw coś o sobie staramy sie z mężem od 1.5 roku no troszkę więcej o pierwszego dzidziusia. Od marca jeździmy do lekarza na razie dostałam bromocorn bo stwierdził że moje pęrzrzyki są za małe zlecił mi mierzenie temperturki i tyle. Moje starnia są też czesto przerywane tym że mąż pracuje jako kierowca także nie jest zawsze w domu a raczej raz na miesiąc i to tylko tydzień. Udzielm się również na innym forum ale postanowiłam do was też dołączy i dzieli się problemami, uwagami i wiadomościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmm25
witaj dorotko:) ja wiem ze u mnie z plodnoscią wszystko ok, takze o to sie nie martwie, no chyba ze cos sie zmienilo przez ostanie pol roku.:( zycze nam wszystkim powodzenia, a tobie trafienia z mezem w dni plodne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakostane
cześć dziewczyny jestem meżatką od 2 lat, od roku staramy sie o dziecko i podobnie ja u was ...bezskutecznie, jestem po badaniu hormonów(wszystko ok) i prowadzę obserwację cyklu, na ostatniej wizycie ginekolog sugerowała badanie nasienia męża, mówi, że taka jest kolejność. W piątek dostałam okres, strasznie się roszczarowałam ponieważ prowadząc obserwację doskonale co do dnia wiem kiedy nastąpiło jajeczkowanie i tym bardziejestem załamana takim rezultatem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm25 on zawsze przyjeżdź w dni płodne tak od listopada bo od listopada jeździ a tak był cały czas w domku bo pracował namiejsu ale rezultatów nie widac pakostane ja też miałm robione badania i mąż tez robił badanie nasienia jest ono robione po to ze jak jemu wyjdzie ok to go nie będą lekami faszerowac tylko ty zostaniesz poddana leczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, Witam goraco i jezeli masz ochote to pozniej dopisze cie do listy starajacych. Czy mozesz napisac skad jestes i ile masz lat? Jak tak czytam sobie wszystkie nasze wypowiedzi to zaczynam sie zastanawiac nad tym, jak wiele z nas zyje nadzieja poczecia, obserwuje symptomy, liczy,analizuje, chodzi po lekarzach, bierze rozne preparaty. Zastanawiam sie nad tym jak bardzo nasze zycie jest w tej chwili podporzadkowane temu pragnieniu. Dzisiaj moj maz powiedzial: - To dziwne ze tak wiele z was pisze na forum o tym jak berdzo pragnie dziecka... Nie bardzo to rozumiem. Co wam to daje? A potem powiedzia: A ty po co to robisz? A ja sie zastanowilam i odpowiedzialam: - Bo dzieki temu zamiast plakac wczoraj w poduszke (po dostaniu@) i marudzic ci przez caly wieczor jaka jestem nieszczesliwa, od razu zaczelam zyc nadzieje ze przeciez za kilka tygodni bede znowu miec szanse. Tak jak to robia wszystkie inne dziewczyny na forum. I to mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakostane
ale nie rozumiem dlaczego kiedy ostatni raz byłam u ginekolog w kwietniu powiedziała, wykres super, współżyjecie w odpowiednim momencie... przyjdź za 2 miesiące. Kurcze nie mozna od razu? po co czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnam byla napisac Pakostane zamiast Pakostanie, Sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×