Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bootylicious

2 MIESIĄCE 8KG! KTO ZE MNĄ? D

Polecane posty

Gość Niezapominajkaaa
hej dziewczyny ;) witam wszystkie nowe kobietki które się odchudzają :D a i dzięki za wsparcie dziewczęta :) więc... moje odchudzanie na razie stanęło w miejscu. nie wchodziłam nawet na ten topic, bo... za dwa dni mam maturę... i ogólnie nie myślę co mam jeść itd bo zaczynam się stresować :/ ale to na szczęście mój ostatni egzamin :D ale po nim to tak naprawdę się wezmę za siebie, obiecuję :) nadrabiając tematy - ja nie lubię czekolady. co więcej nienawidzę jej. po prostu mi nie smakuje i już :P a co do jogurtów - można jeść też np raz dziennie owocowy, z tym że koniecznie light jest o wiele smaczniejszy od tego naturalnego :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaaa
aha a co do tych owoców co mają ponoć ujemne kalorie to prawda. tzn ja czytałam w książce o jabłkach. naukowcy zbadali że jedząc 3 jabłka dziennie przed każdym posiłkiem można schudnąć przez 3 miesiące 9 kg! szokujące a czy prawdziwe... nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaaa
nie dziękuję :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka powodzenia na maturze:D Przespałam całe popołudie więc obiad zjadłam na kolację, troszkę za dużo frytek ale co tam;p Wieczorkiem jeszcze raz się przejdę na spacerek (jeśli stopy przestaną mnie boleć). Pozatym muszę zacząć się uczyć do egzaminu, czekolada w takich chwilach mi pomaga w nauce ale zakupiłam sobie Plusss active hehe :D Co do balsamów to ja używam ujędrniającego tonicu z Garniera :) ładnie pachnie, szybko się wchłania i skóra jest napięta. Nie mam rozstępów, ale mam cellulit na nogach :/ mam nadzieję, że dzięki tym spacerom spadnie mi kilka cm z nóg i cellulit będzie mniej widoczny. Znacie jakieś dobre kremy na cellulit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Booty najlepszy jest peeling kawowy. Ja sie bardzo duzo naczytalam na forum o nim i nie ma dziewczyny, ktora nie bylaby zahcwycona efektami po uzyciu. Ja jutro wyprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina ja mam inny przepis na peeling kawowy i chyba lepszy :P 3 łyżki kawy mielonej (nie zaparzanej) 3 łyżki soli kuchennej 2 łyżki cynamonu mielonego 2 łyżki mleka tłustego 2 łyżki oliwy z oliwek, oleju lub oliwki do ciała 2 łyżki żelu pod prysznic (najlepiej ujędrniającego) Wymieszać składniki. Jeśli peeling jest za gęsty dodać wody jeśli za rzadki dosypać kawy. Okrężnymi ruchami wmasowywać w całe ciało (zwilżone ciepłą wodą) oprócz twarzy skupiając się szczególnie na miejscach dotkniętych cellulitem, zbyt obtłuszczonych i z rozstępami. Efekty Was zaskoczą :) POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak znam ten peeling. Stosowałam go kilka m-cy temu, ale żadko, raz na tydzień, w porywach 2 razy na tydzień. Nie mam kawy mielonej w domu, jutro kupię i zrobię z Twojego przepisu Sirusho ;) Dzięki!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czuje się strasznie gruba, ociężała i spuchnięta :/ już mam tego dość, wiem, że to zespół napięcia przedmiesiączkowego, ale ileż może on trwać? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie juz niedługo ci przejdzie :-) i \"odpuchniesz\" najlepiej idz już spać to troszke zregenerujesz siły. Wiesz jak człowiek śpi to chudnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropko dziś spałam chyba ze 4 godziny popołudniu więc prędko się nie położę. Właśnie uczę się do egzaminu, najlepiej uczy mi się właśnie o tej porze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ja nie mogę się do nauki zmobilizować nijak... Ale jestem zadowolona, bo po wczorajszych ćwiczeniach zero zakwasów. :) Mam zamiar trenować 5 dni w tygodniu- środę i czwartek mam tak zawalone,ze wychodzę o 7.00 a wracam 21.30 także za żadne skarby nie miałabym siły.;) Ale myślę, że porównując to do mojego stylu życia sprzed diety, to naprawdę robię postępy. Acha, a propos okresu- to jak zawsze miałam bóle i czułam się tragicznie, to jak dostałam podczas diety, nawet mnie brzuszek nie zabolał:) Widać, że zdrowe odżywianie ma wpływ na cały organizm kobiety :) A moje samopoczucie? Świetne! Budzę się wyspana, mam dużo energii i chcę żeby ten stan trwał jak najdłużej. W 1 dniu diety 1000 nie zanotowałam żadnych grzeszków ;) Następne ważenie za tydzień w poniedziałek. Pozdrawiam Nowe i Bywalczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piękne Panie :) Dziś wstałam z lekkimi zawrotami głowy ale to napewno nie jest związane z dietowaniem. Wczoraj zgrzeszyłam czekoladą ale niedużo :) Dziś już będzie lepiej. Na śniadanko zjem sobie jogurt naturalny bez cukru z zarodkami pszennymi i zielona herbatka. Na obiad omleta z szynką a na kolację talerz zupy pieczarkowej niezabielanej. W międzyczasie zjem jabłko. Także dzień pod względem jedzenia sobie zaplanowałam :) A Wy co dziś zjecie ciekawego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki. Ja wczoraj nie cwiczylam, bo bolaly mnie stawy wiec dalam sobie spokoj. Musze sobie kupic buty do biegania,bo one chyba sa najlepsze do cwiczen. Wczoraj na kolacje troszke zjadlam duzo, ale nic niezdrowego. No moze ser mozna zaliczyc do produktow niezbyt dietetycznych. Dzis sniadanko bardzo zdrowe platki owsiana z otrebami jablkiem jugurtem naturalnym i slonecznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm.. Ewelina :) Bardzo fajne masz sniadanko :) Ja też bym chciała jabłko do mojego sniadanka ale nie mam :( Muszę iść zaraz na zakupki bo muszę kupić wodę 5 litrów, jabłuszka, cytrynkę, marchewkę i pare młodych ziemniaczków. Ja też wczoraj nie ćwiczyłam ale dziś sobie obiecuję że już zacznę. Mam taki swój zestaw cwiczeń który naprawdę działa na mnie :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym tygodniu wiem,ze moja diety pojdzie sie walic,ze tak brzydko powiem. Nie bede miala czasu po prostu,zeby zdrowo jesc.Dzis musze spakowac dwie walizki, jedna na wyjazd do Polski druga na romantyczny wyjazd z moim chlopakiem, pozniej musze pocwiczyc choc przez chwile, i chce sobie zrobic wieczor pieknosci. Poza tym moj chlopak chce,zebysmy pojezdzili przez chwile, bo znowu wszystko zapomne. W czwartek o 6 rano lece do Polski a w piatek o 9 rano mam samolot powrotny do Dublina. Pozniej musimy dojechac do hotelu,ktory jest oddalony o 300 km. Ja mysle,ze caly romantyczny weekend po prostu przespie,bo po tych wszystkich atrakcjach bede wykonczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko ale fajnie zapowiada ci sie weekend ;-) Ja wyjeżdzam w piątek do chłopaka i tez mam nadzieje na jakiś miły weekend moze nieromantyczny ale w gronie znajomych bo siedze w tym domu i nigdzie nie chce mi sie wychodzić samej. Przyjaciółka daleko a koleżanki tak jak ja zajęte są swoimi sprawami lub pisaniem prac. Tak bywa w tym ciężkim przed wakacyjnym okresie. Jestem juz po pierwszym śniadaniu: jogurt owocowy z 2 łyżkami mussli + herbatka z melisą i gruszką z Vitaxu. Powiem Wam że spokojnie da sie wytrzymać na diecie jogurtowej na której ja jestem. Mam tylko nadzieje ze w weekend bede miała duzo silnej woli zeby nie zjeść czegos niezdrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo Ewelinka rzeczywiście weekend ma zajebiaszczy :) Nie martw się nie uśniesz, Twój chłopak napewno Ci na to nie pozwoli ;) Ja dopiero zabaluję po wypłacie mojego narzeczonego czyli po 10-tym. Wynajmujemy takie fajne miejsce za jednym hotelem na całą noc. Będzie gryl, śpiewanko, muzyka... i niestety alkohol :P Dlatego w ten dzień zjem bardzo mało zeby zrobić miejsce na kalorie z piwska czy tam drinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to,ze wlasnie bede jadla niezdrowo.Ale juz sie dowidaywalam i w tym hotelu do ktorego sie udajemy maja silownie wiec na pewno skorzystam :) Poza tym mam nadzieje,ze bedziemy duzo chodzic i zwiedzac wiec to tez na pewno pomoze mi spalic kalorie. Zreszta nie jestem niewolniekiem swojej diety ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D Wy wszytskie macie facetów, tylko ja singlem jestem heh ;p ale nie szukam faceta, bo w lipcu wyjeżdżam do polski na całe 11tyg więc nie chce tu zostawiać chłopaka na wakacje, gdyż jest to najepszy okres na miłość ;] Wstałam jakieś 10 min temu, ogarnę troszkę w domku i zjem śniadnko za jakieś 1,5 godzinki :) wcisnęłam sobie cytrynę do litra wody mineralnej i mam zamair wypić to przed śniadaniem :D Czytałam, że picie wody mineralnej rano pomaga oczyścić organizm z toksyn nagromadzonych w nocy ;) Super wam się zapowiadają weekendy!:D Ja chyba spędzę je przy książkach, chociaż w sobote wieczorem wybieram się clubbing ze znajomymi :D ojj alkohol się poleje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bootylicious :) Dokładnie lato sprzyja miłosnym uniesieniom :) I miłość napewno Cię dopadnie :) Ja juz jestem z moim chłopakiem w czerwcu bedzie 3 lata. W przyszłym roku bierzemy ślub :) No i włąśnie muszę mieć fantastyczną figurę do mojego własnego ślubu... ech...ale puki co zależy mi by bez skrępowania wyjść na plażę :) Mimo ze mam chłopaka to chcę się podobać innym bo to dowartościowuje kazdą kobietę :) Czyż nie ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W anglii wczoraj było bank holiday, więc długi weekend był w zeszłym tyg właśnie ;] teraz są ferie co bardzo mnie cieszy hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sirusho ja w tym roku jade z moim chlopakiem pierwszy raz na prawdziwe wakacje i chce,zeby on patrzyl sie na mnie a nie na inne dziewuchy na plazy. Nie chce wygladac jak hipopotam :) Poza tym ja tez lubie sie podobac innym,a przede wszystkim sobie a w tej chwili to tak sie srednio sobie sama podobam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, podobno Grecy kochają rude włosy, ja właśnie ruda jestem, więc licze na romans w Grecji :D ohhh Sirusho nic tylko pozazdrościć Tobie i Twojemu facetowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaaa
haj dziewczęta :) Bootylicious nie jesteś jedynym singlem tu, ja przecież też jestem :] moja dieta też w miejscu stoi, ale dziś sobie rozpisze co będę jadła w następnym tygodniu, w weekend też będzie.... no nie oszukujmy się oblewanie tej nieszczęsnej matury :P ale ja będę na diecie niełączenia, mam nadzieje że wyjdzie mi na dobre :) aha i piling kawowy oczywiście wypróbuje, poza tym mam super szorstką gąbkę, jest niezastąpiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to dobrze, że nie tylko ja jedna mam problemy z plażą ;P Ale mam zamiar gdzieś wyskoczyć w lipcu/sierpniu- a wtedy jak wiadomo będę już zadowolona ze swojej figury :) Dzisiejsze ćwiczenia odbębnione! Tak a propos poruszanego tematu. Bardzo mi się spodobało zdanie,że nie wolno być niewolnikiem swojej diety. Każdej z nas na pewno będą się na tej drodze zdarzały potknięcia- ale wtedy nie należy się załamywać i przerywacz diety tylko pomyśleć, że to i tak o niebo lepsze sobie raz na tydzień zjeść czekoladki niż codziennie wpychać w siebie niezdrowe jedzenie. :) W końcu dużo się ruszamy, jemy warzywa! Nie ma tak zwanego bata- musimy być super laskami na wakacje ;) Jeszcze pokażemy światu na co nas stać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaaa
oj tak :) ja też gdzieś wyjadę no i przydałoby się jakoś wyglądać... tym bardziej że moje koleżanki to super laski, no to przy nich mam kompleksy chociaż one zawsze swoje 'przesadzasz'. ale swoje wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a poza tym przynajmniej u mnie ta dieta zmienila jednak styl jedzenia i teraz nawet jesli mam jakis napad glodu to jem platki dietetyczne z chudym mlekiem wiec nie jest to takie zle jak chipsy, ktore uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×