Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Gość Ju............................
Męska szowinistyczna...😭 A kotom winni poobcinać.:classic_cool: Co za info przeoczyłeś i dziś to odkryłeś? Chyba nie na kafeterii.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cie kiedys zamorduję i Ty wiesz dlaczego:D:D:D No Filemon jest kastrat:O I gdzie ja jej znajdę kocura.. przyzwoitego.. zaradnego.. z klasa i kasa???No gdzie??O_O Nie wiem o jaka wiadomość Ci chodzi.. ale wiem ze mnóstwo.. przecieka między.. oczami? Czasem trafiam na coś..po jakims czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci moge mojego uzyc, ale on jest wykastrowany:P choć kotki nie mają cieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju Kto śmie w oczy o szowinistach :) Twoja kotka nigdy nie miała cieczki... Niedoświadczona jesteś w tym temacie. :D ------- kotka Puść wieczorem przez okno kawałek finałowej sceny z różowego filmu...zobaczysz, jakie stado kocurow się zleci z okolicy:) Nie chodzi mi o konkretną informacje, tylko o wrażenie że ważne rzeczy umykają naszej uwadze w potoku belkotu uznanego przez większość za newsy dnia. Każdy jest redaktorem swojego losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Agiie, dobrze, że nie ulżyć.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi /
Ja TV nie oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefry, a nie mozesz tej kotce na przyszłość dac zastrzyk antykoncepcyjny? Moja takie dostaje, za 40 zł na 4 miesiące, coprawda wet namawia na sterylizacje, ale narazie jakos mi żal pozbawic jej narządów rodnych, więc jak wiosna sie zbliza, daje jej zastrzyk, zeby sie bidula nie męczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po kiego czytac wsio??? Tzn ja nie czytuję tych gazetowych szmat:O Podczytuje na necie to co mnie interesuje. I owszem.. wolałabym osobiście.. żeby przestano żerować na nieszczęścich i takich tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kot jak zaśmiedział raz cały dom to na drugi dzień już nie miał jąderek:D --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kotka nie ma cieczki więc po co mówić że ma skoro nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysterylizuj ją chyba że chcesz ja rozmnażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka "Tzn ja nie czytuję tych gazetowych szmat Podczytuje na necie to co mnie interesuje." Właśnie, właśnie. Pewien zasób informacji wybierany z różnych źródeł . Nie czyta się wszystkiego, bo to niemożliwe. I czasem szkoda, że się pewne informacje nie przedostają do powszechniejszej śwaidomości. -------- Mmmmmmm..... pierwsza ruja czy cieczka jest konieczna:) *************** Ruja czy cieczka? - co jest u kogo? *************** "Ruja, cieczka, estrus (łac. oestrus) - faza płodności samic w cyklu rozrodczym większości ssaków łożyskowych, z wyjątkiem człowiekowatych" Aby nie bylo wątpliwości co ma pies a co wielbłąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefry -- moja tez taka chudzina i mała jak na wiek ale podobno te z miotu jesiennego podobno zawsze są mniejsze a zastrzyk mozesz jej dac raz na rok tylko na wiosne jak zbliza sie ruja ale wet zachecała mnie jednak do sterylizacji, mówiła ze zdrowiej, i mówiła ze ona robi nacięcie na 2 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przeciez oni jej nie potną jakoś bardzo wygolą ją tylko zrobią małe nacięcie i wyciągną macice:D to nie jest jakiś straszny zabieg pooglądaj sobie http://www.miau.pl/edu/ wiadomo ze u kota łatwiej. chyba u kotki o ile dobrze pamiętam to 150zł kosztuje mósi być 12 godz. bez jedzenia, dlatego najlepiej sie umówić na rano. po narkozie będzie taka nieprzytomna.. dzadzą Ci ja do domu.. (mój kot się posikał jakoś zapomniał raz w życiu gdzie powinien iść:P) noi potem cały dzień do drugiego dnia nie moze nić jeść tylko pić:) i w ciepełku niech sobie będzie.. i tak będzie spała cały czas.. na nast dzien kontrola ale juz żywotny był:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruja u kotki - kotka nie krwawi cieczka u suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle to o cieczce mówi się potocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi /
Szukanie dziury w całym--Ty pracujesz w TV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh jasne że to samo.. ze wzgl fizjologicznych, ale nie ma cieczki u kotki. cieczka jest potocznym określenie na ruje u psów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, skoro nam prawdopodobnie umknęły jakieś warte poznania informacje to jako dobry gin powinieneś się podzielić cudownie odzyskaną wiedzą ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówi się o cieczce u kotki.. z eacji takiej że okres rui i kotek jest bezkrwawy.. a u suk - krwawy .. i nawet jest napisane na tej stronie co podajesz Cieczka u suki rozpoczyna się krwawieniem (cieczeniem krwi, stąd nazwa cieczka). więc nijak nie da sie nazwy cieczka przyporządkować do rui u kotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny..Ja mam koty od 24 lat. Wiem na prawde duzo. Moje kotki były sterylizowane. Mia jest bardo drobna.. d. Sam wet sie zastanawia:O To jeste takie chucherko... i nie chodzi o cieciea o narkoze:O Szukanie... ale zawsze tak jest i było.. ze wiadomosci uciekaja. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i owszem o rui u suk się mówi, choć częściej określa się jako cieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×